Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Γειααααα σας και απο εμενα παιδακια!

Ολα καλα?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Bill Bill Bill Bill Bill

:hmm::hmm::hmm::hmm:

Toυλάχιστον να κρατούσαμε αυτή
Bill την απόχρωση....

πολύ καλύτερη από το τωρινό πορτοκαλί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μπάααα, αν και νομίζω οτι θα σου πήγαινε!!! :P:P:P Γειά

Kαι τί θα πρότεινες;:PΓειά


Καλησπερα io-io!:D


Bill Bill Bill Bill Bill

:hmm::hmm::hmm::hmm:

Toυλάχιστον να κρατούσαμε αυτή
Bill την απόχρωση....

πολύ καλύτερη από το τωρινό πορτοκαλί :P

Δε σου αρεσει το εντονο πορτοκαλι;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
όπως λέει και η Idril το πορτοκαλί αυτό είναι... κατάπτυστο :pfff:

ανέκαθεν ήταν αλλά το δικό σου -μικρό- νικ το ...εμφάνισε σε όλη του την έκταση :pfff:
:P


εδιτ: γεια σου ιο-ιο-ιο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Γεια σου ρεζ και μπιλ και σε ολους!

Συμφωνω για το σκουρο πορτοκαλι, πολυ καλυτερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Μπορδοροδοκόκκινο;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Οριστε τωρα εβαλα και τα μηνυματα μου να φαινονται πορτοκαλί.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Οριστε τωρα εβαλα και τα μηνυματα μου να φαινονται πορτοκαλί.:P

:spasiklas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
@Bill

εγώ έχω προεπιλογή να φαίνονται όλα μπλε, οπότε still...δεν το σώζεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τί ειναι μιραράκη;:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
έχω και σε κεραμιδοπορτοκαλοκίτρινο!:P

Χαχαχαχαχα!!!! Ναιιιιι!!! Πάλι καλά που δεν μου είπες οτι έχεις και το καφέ του εμετού!!!! :P:P:P

Τί ειναι μιραράκη;:redface::P

Τι είπες τώρα;;;;;; .....Δεν ξέρεις Μιραράκη;;;;;:confused:



Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!! Δεν ξέρεις Μιραράκη; Χρειάζεσαι εντατικά μαθήματα επειγόντως!!! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

12.000 κόμποι ανά τετραγωνικό εκατοστό!!!!!!!!!:P:P:P

Φίλες και φίλοι........τα χαλιά αυτά τα διάλεξα η ίδια από την Περσίαααααα!!!!:P:P:P
Είναι χειροποίητα, κοιτάξτε χρώματα, δεν υπάρχουν αυτά τα χρώματα φίλοι μου, πουθενά δεν θα βρείτε αυτά τα χαλιά!!!!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
12.000 κόμποι ανά τετραγωνικό εκατοστό!!!!!!!!!:P:P:P

Φίλες και φίλοι........τα χαλιά αυτά τα διάλεξα η ίδια από την Περσίαααααα!!!!:P:P:P
Είναι χειροποίητα, κοιτάξτε χρώματα, δεν υπάρχουν αυτά τα χρώματα φίλοι μου, πουθενά δεν θα βρείτε αυτά τα χαλιά!!!!!:P:P:P


Χαχαχαχαχα!!! Έχω γνωστή που μιμείται την Μιραράκη!!! Ίδιος τόνος και αυξομοιώσεις στην φωνή! Λες και την ακούς είναι!!! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Του χαρίζεις κι εσύ λαμπάδα? Αυτός σου παίρνει με τη Barbie κι εσύ με Transformers? Καλή φάση!:D

Ουστ βρε χαμενο!!!!:P....Τι ξενερωτο μωρο εισαι εισαι?!:P:P:P
Εχω περιεργες ευαισθησιες και χαριτωμενιες!!:redface:
Για να πω την αληθεια παντα ζηταω λαμπαδα με νεραιδες πανω....ολοι το γνωριζουν και ολοι φροντιζουν γι αυτο!:redface::P
Σε εκεινον μια απλη(οχι αυτες τις ασπρες ομως) παιρνω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top