Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Και πολύ άργησε το block delete! :hehe: Όχι θα παρακάλαγα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ηρώ καλά να περάσεις!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
νομίζω να μετανιώσεις βρε φίλη θα πάθω κατάθλιψη τώρα που θα φύγεις :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Καλά να περάσεις πεταλουδοκόριτσο! Να προσέχεις το ποδαράκι σου και να χρησιμοποιεις περισσότερο τα φτεράκια σου! :) :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Είμαστε κι εμείς εδώ βρε commie μου!!! Δε θα σ'αφήσουμε μοναχούλα σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
ths Δημητρούλα μου απλά με την Ηρώ το ξενυχτάμε κάθε βράδυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Ισίλιελ, έχεις χώρο στην αγκαλιά σου για ένα μαύρο πρόβατο; Υπόσχομαι να μην λερώσω!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
Βαλ ζήλεψες που μου δίνουν πιο πολύ σημασία από σένα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Χα χα!!! Τι λες ρε Άρχοντα Τρομερέ και Φοβερέ!!! :bigarmhug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
νομίζω να μετανιώσεις βρε φίλη θα πάθω κατάθλιψη τώρα που θα φύγεις :(

Θα χεις σίγουρα καλή παρέα Βαλάντω μου!:) Θα τα ξαναπούμε σύντομα!:bigarmhug

Καλά να περάσεις πεταλουδοκόριτσο! Να προσέχεις το ποδαράκι σου και να χρησιμοποιεις περισσότερο τα φτεράκια σου! :) :hello:

Ευχαριστώ Δήμητρούλα.. μου άρεσε πάρα πολύ το μήνυμά σου!:D
Καλά να περάσεις κι εσύ!:kissing:


:hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
οκ φίλη μου θα μου λείψεις πολύ
χχχ
χχχ
χχχ
:kissing::hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Βαλ ζήλεψες που μου δίνουν πιο πολύ σημασία από σένα :P

Ναι, ακριβώς αυτό είναι, με έπιασες στα πράσα!:)

Χα χα!!! Τι λες ρε Άρχοντα Τρομερέ και Φοβερέ!!! :bigarmhug:

Θενκ γιου Ισιλιέλι!:) Να και ένας άνθρωπος που μου φτιάχνει τη διάθεση!:D

Καληνυχτίζω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Γαμάτο. Παντρέψου με, πόσα θέλεις;

lol

Μην παντρευτείς γυναίκα μόνο για τις ατάκες της, θα υποφέρεις τρελά :P

όσο για την ουσία του ερωτήματος,
θέλω 500000 ευρώ (φτηνά βγαίνει νομίζω) και ένα εξοχικό σε ένα νησί :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
lol

Μην παντρευτείς γυναίκα μόνο για τις ατάκες της, θα υποφέρεις τρελά :P

όσο για την ουσία του ερωτήματος,
θέλω 500000 ευρώ (φτηνά βγαίνει νομίζω) και ένα εξοχικό σε ένα νησί :D
Τουλάχιστον δεν θες την φαρμακοβιομηχανία, I feel better now! :D



Καληνύχτα people! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Παιδάκια μου.. σας εύχομαι καλές γιορτές, να περάσετε σούπερ και να φάτε μέχρι σκασμού!:clapup:

Φεύγω σε λίγες ώρες για Πρέβεζα και δε θα έχω ίντερνετ, άρα θα σας χάσω για αρκετό καιρό και είμαι σίγουρη πως θα μου λείψετε!:(

Θα επιστρέψω όμως δριμύτρελη!:clapup::clapup:

Φιλιά σε καθέναν σας ξεχωριστά!:)

Φτου δεν σε πρόλαβα.Αυτα παθαινω για να κοιμαμαι νωρις.:P

Ηρώ καλές γιορτές,καλά να περάσεις και καλό φαί!:D



Καλημερα κοζμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Καλημέρα!Έχω ένα κεφάλι καζάνιιι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Καλημέρα!!! Καλό ταξίδι στην Ηρώ μας και περαστικά!! Τι κάνετε;; :D

Metal περαστικά κ σε σένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Καλημέρα σας παιδιά,

τρα λα λα, τρα λα λα

Σηκωθείτε με χαρά,

τρα λα λα, λα λα!

:D


(Θεία Λένα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Δύσκολο τον βλέπω το καφέ το απογευματάκι...
Τι λέτε και οι ενδιαφερόμενοι...










Καλημέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top