Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Κι εσύ πειράζεις τον φίλο μου τώρα! Είσαι κακιά!:mad: Θα σε τιμωρήσω....:whistle:

επιβάλλω και μόνος μου τιμωρίες μην σε κουράζω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
αρακά έφαγα:P πάω να συνεχίσω το project!

Σώπα ρε, τι αρακάς ήταν αυτός;; διοξίνες είχε......:hmm: Να σου πω όταν θα πάμε για καφέ, μη φας αρακά. Βολέψου με καμιά μπριζολίτσα......μην αρχίσεις να μου λες τέτοια κουλά, γιατί σε βλέπω με τον καφε....μη τον πιείτε, λουστήτε!!!!:P:P

100 km μακριά σου, στου χουριού μου στου Κιάτου στην Κορινθία!:P

ΥΓ: Έλα ρε Σιμπυλλάκι μου....:(

Κορίνθιος έ;;; χμ.... υπάρχει ένα αρχαίο ρητό που έλεγε: "Πελοποννήσιος εστί σάκος γεμών παντός κακού. Κορίνθιος δε, Πελοποννήσιος Πελοποννησίω".....:) Αφού ξέρεις ότι έσφαλες, τότε πρέπει να δεχτείς αγόγγυστα και τις συνέπειες του σφάλματος. :pfff:......















:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
Κι εσύ πειράζεις τον φίλο μου τώρα! Είσαι κακιά!:mad: Θα σε τιμωρήσω....:whistle:
εσυ μην μιλας!!!απιστε αντρα!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Κορίνθιος έ;;; χμ.... υπάρχει ένα αρχαίο ρητό που έλεγε: "Πελοποννήσιος εστί σάκος γεμών παντός κακού. Κορίνθιος δε, Πελοποννήσιος Πελοποννησίω".....:) Αφού ξέρεις ότι έσφαλες, τότε πρέπει να δεχτείς αγόγγυστα και τις συνέπειες του σφάλματος. :pfff:......

Πρώτον δεν είμαι Κορίνθιος. Άλλο Κόρινθος (αυτοί βγάζουν το κακό το όνομα) κι άλλο Κιάτο.

Δεύτερον, τι βλέπω εδώ; Καφεδάκι με Μέταλ; Όχι που θα άντεχε! Και μετά "μην τιμωρείς την Αννούλα" αυτός, και "αγγόγυστες τιμωρίες εσύ". Και του χω πει, φίλος από πιάτο φίλου δεν τρώει. Κι εσύ καλή είσαι όμως.

Άντε μη τα πάρω!!! Ένα πόστ έκανα ενώ εσύ κανονίζεις καφέδες!!!:mad:


Αννούλα, μη μιλάς γλυκιά μου. Άλλοι απιστούν, όχι εγώ!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Πρώτον δεν είμαι Κορίνθιος. Άλλο Κόρινθος (αυτοί βγάζουν το κακό το όνομα) κι άλλο Κιάτο.

Δεύτερον, τι βλέπω εδώ; Καφεδάκι με Μέταλ; Όχι που θα άντεχε! Και μετά "μην τιμωρείς την Αννούλα" αυτός, και "αγγόγυστες τιμωρίες εσύ". Και του χω πει, φίλος από πιάτο φίλου δεν τρώει. Κι εσύ καλή είσαι όμως.

Άντε μη τα πάρω!!! Ένα πόστ έκανα ενώ εσύ κανονίζεις καφέδες!!!:mad:


Αννούλα, μη μιλάς γλυκιά μου. Άλλοι απιστούν, όχι εγώ!:(


Γιατί είχαμε πει τίποτα για αποκλειστικότητα;;;;;;;......δε θυμάμαι κάτι;;;:P Άλλωστε ένα καφεδάκι είπαμε να πιούμε. Σιγά τα ωά!!!
Αφού βρε Βαλούκι μου ξέρεις ότι εγώ εσένα κορώνα στο κεφάλι μου σ' έχω!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Γιατί είχαμε τίποτα για αποκλειστικότητα;;;;;;;......δε θυμάμαι κάτι;;;:P Άλλωστε ένα καφεδάκι είπαμε να πιούμε. Σιγά τα ωά!!!
Αφού βρε Βαλούκι μου ξέρεις ότι εγώ εσένα κορώνα στο κεφάλι μου σ' έχω!!!!:D

Σιωπή!!!! :mad: Εμένα πότε μου έδωσες τη χαρά για έναν Φρεντοτσίνο;;;:mad: Όλο πολυάσχολη μου είσαι... Θα σου πάρω το κεφάλι στεγνά!!! ΣΤΕΓΝΑ!:mad:

Ακούς εκεί, σηκώθηκαν τα πόδια να χτυπήσουν το κεφάλι!:mad: Τόλμα να με ρίξεις για χάρη του Μέταλ κι όχι Βαλούκι θα δείς αλλά παλούκι από δω και μπρός!!!:mad: Όσο για σένα Μεταλάκο...

ΤΣΕΚΟΥΡΙ ΚΑΙ ΦΩΤΙΑ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
καλησπέρα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Σιωπή!!!! :mad: Εμένα πότε μου έδωσες τη χαρά για έναν Φρεντοτσίνο;;;:mad: Όλο πολυάσχολη μου είσαι... Θα σου πάρω το κεφάλι στεγνά!!! ΣΤΕΓΝΑ!:mad:

Ακούς εκεί, σηκώθηκαν τα πόδια να χτυπήσουν το κεφάλι!:mad: Τόλμα να με ρίξεις για χάρη του Μέταλ κι όχι Βαλούκι θα δείς αλλά παλούκι από δω και μπρός!!!:mad: Όσο για σένα Μεταλάκο...

ΤΣΕΚΟΥΡΙ ΚΑΙ ΦΩΤΙΑ!!!

:knife:......Καλά μωρέ! Μη φωνάζεις! Απειλείς και ξαναπειλείς! ......Εγώ τι να πω δηλαδή που το χεις δεκάπορτο εδωμέσα! :P
Άλλωστε σου αρνήθηκα εγώ ποτέ κάτι;;; Ε;;;; Όχι πες! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
:knife:......Καλά μωρέ! Μη φωνάζεις! Απειλείς και ξαναπειλείς! ......Εγώ τι να πω δηλαδή που το χεις δεκάπορτο εδωμέσα! :P
Άλλωστε σου αρνήθηκα εγώ ποτέ κάτι;;; Ε;;;; Όχι πες! :confused:

Ναι σιμπύλλι, μου αρνήθηκες! Αν επιμένεις όμως να πας με Μέταλ, πήγαινε. Επιλογή σου! Άλλωστε εγώ το χω δεκάπορτο απλά και μόνο επειδή έδειξα την συμπάθειά μου δημοσίως για κάποια μέλη. Αν έστελνα πμ ζητώντας απροκάλυπτα τα μσν τους, θα ήμουν πιό συμπαθής στα μάτια σου μάλλον, κρίμα που δεν το έχω κάνει ακόμα και σ' αυτές που ξέρω ότι κόβουν φλέβα για μένα εδώ μέσα!:)

Γι αυτό λοιπόν προχώρα με τον Μεταλ και καλή σας διασκέδαση!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Καλησπέρα και από μένα. Πάλι νωρίς ξύπνησα σήμερα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ναι σιμπύλλι, μου αρνήθηκες! Αν επιμένεις όμως να πας με Μέταλ, πήγαινε. Επιλογή σου! Άλλωστε εγώ το χω δεκάπορτο απλά και μόνο επειδή έδειξα την συμπάθειά μου δημοσίως για κάποια μέλη. Αν έστελνα πμ ζητώντας απροκάλυπτα τα μσν τους, θα ήμουν πιό συμπαθής στα μάτια σου μάλλον, κρίμα που δεν το έχω κάνει ακόμα και σ' αυτές που ξέρω ότι κόβουν φλέβα για μένα εδώ μέσα!:)

Γι αυτό λοιπόν προχώρα με τον Μεταλ και καλή σας διασκέδαση!:D

Τι σχέση έχει αυτό; Είπα εγώ ότι δεν είσαι συμπαθής στα μάτια μου;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλησπέρα και από μένα. Πάλι νωρίς ξύπνησα σήμερα :D


Χαράματα βρε.......καλησπέρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Τι σχέση έχει αυτό; Είπα εγώ ότι δεν είσαι συμπαθής στα μάτια μου;;;;;

Ξέρω εγώ τι λέω... Πήγαινε εκεί το καφεδάκι σου και μη σκοτίζεις το μυαλουδάκι σου με λεπτομέρειες!

Άλλωστε εγώ είμαι κακό παιδί... δεκάπορτο!:| Για κουνα το κεφάλι σου να δεις αν θα θυμηθείς ένα πόστ χτες....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ξέρω εγώ τι λέω... Πήγαινε εκεί το καφεδάκι σου και μη σκοτίζεις το μυαλουδάκι σου με λεπτομέρειες!

Άλλωστε εγώ είμαι κακό παιδί... δεκάπορτο!:| Για κουνα το κεφάλι σου να δεις αν θα θυμηθείς ένα πόστ χτες....:whistle:

Μια κουβέντα είπαμε ....αφού με ξέρεις, όταν μ΄εκνευρίζεις δεν ξέρω τι λέω! Γι΄αυτό κι εγώ θα αυτοτιμωρηθώ μόνη μου!!!! :mastigio και ....:beating: για να ......:huglove: πάλι εσύ!!!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Βαριέμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
γεια σου Βορατούλι Θεέ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Γειά σου αγαπητέ Μποράτιε!

Εγώ ακούω μουσικούλα και κοπανιέμαι σα χταπόδι στο γραφείο! Χεχεχε!:clapup:



@Σίμπυ: Άντε, θα σε συγχωρήσω, τι να κάνω που μάτια γι αλλού δεν έχω! :huglove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλησπέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Καλησπέρα κουκλάρα μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλησπέρα!
Σήμερα είμαι κάπως καλύτερα :)
Αν και το πρωί παίζει να είχα ανεβάσει πυρετό :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top