Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
ουφ οκ ηρέμησα! σε ευχαριστώ πολύ πολύ
δεν έχει αλλάξει κάτι άρα είμαστε οκ
ρώτησα και στο λογιστήριο μας και μου είπαν σήμερα θα μας δώσουν τα χαρτιά

ρε γμτ... αυτά τα λογιστικά ... πως να τα ξέρει ο απλός κόσμος :/:
πως και γιατί να ξέρει ο απλός πολίτης ότι πρέπει να καταθέσει Ε9? :/:
πυρηνικός επιστήμων πρέπει να είσαι για να καταθέσεις δήλωση :/:

Πραγματικά είναι ορισμένα πράγματα που δεν τα ξέρουν ούτε οι λογιστές...χρειάζεται απο μέρος τους συνεχή διάβασμα στους νέους νόμους και αποφάσεις για να τα βγάλουν πέρα...(εε και εγώ είμαι λίγο μέσα σε αυτούς)
Γι ' αυτο επειδή ο απλός κόσμος που δεν έχει σχέση με αυτα ... φροντίζει το Υπουγρείο Οικονομικών -όπως θα έχεις προσέξει- να στέλνει μαζί με το έντυπο Ε1 και ένα βιβλιαράκι που τα λέει όλα αυτά αναλυτικά...όσο πιο απλά γίνεται!

Μην ανησυχείς ... υπάρχει πάντα ένας λογιστής στο πλευρό κάθε ατόμου...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Εγώ σε είδα στον Διαφωνισμό καλύτερης μουτσούνας!
Έμοιασες στο μωρό σου (κουκλίνι);):redface::P

ε9, ε1 τι??? Αρρωσταίνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μια βιαστική καλημέρα σε όλους, θα τα πούμε αργότερα μέσα στη μέρα (ελπίζω :P)

:D:D:D:D

χαμογελάτε....
είναι Π Α Ρ Α Σ Κ Ε Υ Η


:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:
Πολύ google αυτό. :P
Ax βρε Νάταλι, αφιέρωσες πάλι :P

Kαλημέρες ομορφιές ;)
Αχ, έρωτας η Νάταλι.





Καλημέρα!!!!!!! :clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
Εγώ σε είδα στον Διαφωνισμό καλύτερης μουτσούνας!
Έμοιασες στο μωρό σου (κουκλίνι);):redface::P

ε9, ε1 τι??? Αρρωσταίνω!

ευχαριστώ αλλά μάλλον αυτή έμοιασε μαζί μου χεχεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Καλημέρα.....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Γεια σας από φιλοσοφική!Σας μιλάει ο σταθμός των έγκλειστων προγραμματιστών!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.

Κοίτα, ξέρω γιατί μουτρώνεις, δικαίωμά σου και φταίξιμο δικό μου... Ελπίζω όμως να αναθεωρήσεις και να μου χαμογελάσεις ξανά γιατί άγιες μέρες έρχονται, δεν ξέρω πότε θα φύγω και άρα ίσως να μην ξαναμιλήσουμε, οπότε θα μου λείψεις και θέλω να έχω μια όμορφη εικόνα σου να έχω στο μυαλό μου όσο θα είμαι μακριά σου:redface:... Ε και δε μου λείπει όποια κι όποια...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Κοίτα, ξέρω γιατί μουτρώνεις, δικαίωμά σου και φταίξιμο δικό μου... Ελπίζω όμως να αναθεωρήσεις και να μου χαμογελάσεις ξανά γιατί άγιες μέρες έρχονται, δεν ξέρω πότε θα φύγω και άρα ίσως να μην ξαναμιλήσουμε, οπότε θα μου λείψεις και θέλω να έχω μια όμορφη εικόνα σου να έχω στο μυαλό μου όσο θα είμαι μακριά σου:redface:... Ε και δε μου λείπει όποια κι όποια...:redface:

Που θα πάς;;;......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Γιατί μπερδεύεις το μεταφυσικό ιδεώδες με τη μινιμαλιστική θεωρία, φιλτραρισμένη μέσα από το καπιταλιστικό γίγνεσθαι του σύγχρονου ιμπεριαλισμού, μετουσιουμένου σε ρεαλιστικά φασισικά πρώτυπα μίας παιδείας 3 ταχυτήτων, που αχνοφαίνεται από το μακρινό παρελθόν του ολοκληρωτισμού και της πάγειας τακτικής για γνώση χωρίς πειραμαστιμό και έρευνα πάνω στο κοινωνικό σύνολο της άγνοιας και των σκάρτων προτύπων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Γιατί μπερδεύεις το μεταφυσικό ιδεώδες με τη μινιμαλιστική θεωρία, φιλτραρισμένη μέσα από το καπιταλιστικό γίγνεσθαι του σύγχρονου ιμπεριαλισμού, μετουσιουμένου σε ρεαλιστικά φασισικά πρώτυπα μίας παιδείας 3 ταχυτήτων, που αχνοφαίνεται από το μακρινό παρελθόν του ολοκληρωτισμού και της πάγειας τακτικής για γνώση χωρίς πειραμαστιμό και έρευνα πάνω στο κοινωνικό σύνολο της άγνοιας και των σκάρτων προτύπων?

Να μην ξαναφάς τις μ@λ@κίες που σου δίνουν στο δρόμο άγνωστοι!!!:mad:...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
Γιατί μπερδεύεις το μεταφυσικό ιδεώδες με τη μινιμαλιστική θεωρία, φιλτραρισμένη μέσα από το καπιταλιστικό γίγνεσθαι του σύγχρονου ιμπεριαλισμού, μετουσιουμένου σε ρεαλιστικά φασισικά πρώτυπα μίας παιδείας 3 ταχυτήτων, που αχνοφαίνεται από το μακρινό παρελθόν του ολοκληρωτισμού και της πάγειας τακτικής για γνώση χωρίς πειραμαστιμό και έρευνα πάνω στο κοινωνικό σύνολο της άγνοιας και των σκάρτων προτύπων?


εεεεεεεεε?????:hypno::hypno::hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
αρακά έφαγα:P πάω να συνεχίσω το project!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Που θα πάς;;;......

100 km μακριά σου, στου χουριού μου στου Κιάτου στην Κορινθία!:P

ΥΓ: Έλα ρε Σιμπυλλάκι μου....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
και πρεπει να σε πειραξε λιγο ε????

Κι εσύ πειράζεις τον φίλο μου τώρα! Είσαι κακιά!:mad: Θα σε τιμωρήσω....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 11 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top