Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Μη μασάς κι άρχισε να κατεβάζεις καντήλια! Κάνει καλό και στα νεύρα!


Αυτή η περίπτωση δε θέλει καντήλια! Εξορκισμό θέλει!:|

Εντάξει καλό μου, την γνώμη μου για σένα την έχω σχηματίσει ήδη. Άντε πάρε μια αγκαλίτσα και μην στεναχωριέσαι::bigarmhug
Kαι βρίσε όσο θες:D

Τούτη δω μ' αγαπάει ρε σεις...:hmm: (Σώωωωωπα, τώρα το είδες στραβάδι Βαλντεράκι:P)

να το κοιτάξεις αυτό καμάρι μου... Με τόσα νεύρα κρίμα και είσαι και στο άνθος της ηλικίας σου!

Ευχαριστώ γλυκιά μου για το ενδιαφέρον!:redface: Θα γίνεις το χώμα μου να φυτευτώ για να ανθίσω φυσιολογικά;

[τι έγινε, έχασε η δαπ τις εκλογές στο ΟΠΑ??? :P:P:P:P]

Ναι τις έχασε. Το έμαθες ε; Πόσα τσίπ(ου)ρα ήπιες απανωτά με τα συντρόφια στη Χαριλάου για να ρθεις να θυμηθείς και το ΟΠΑ; :hehe:

ΥΓ: Και επειδή έχεις το συνήθειο (δεν ξέρω γιατί, τι σε βασανίζει) να αναφέρεσαι στη ΔΑΠ, όποτε με συναντάς χωρίς να κάνω πρώτος νύξη, πες μου....Στους ΗΜΜΥ τι έγινε τελικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Καλησπέρα!!! Τι κάνετε; Νεύρα βλέπω και στενοχώριες. Γιατί έτσι; Βρε μήπως έχει κάτι ο αέρας ή το νερό γιατί κι εγώ έτσι είμαι...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πεινάω :/:
κι όταν πεινάω μέσα στη νύχτα πολύ εκνευρίζομαι :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Καλησπέρα!!! Τι κάνετε; Νεύρα βλέπω και στενοχώριες. Γιατί έτσι; Βρε μήπως έχει κάτι ο αέρας ή το νερό γιατί κι εγώ έτσι είμαι...:hmm:

Καλησπέρα fieldάκι!:)
Μπα όχι εγώ δεν έχω στενοχώριες, μόνο κάτι νεύρα που μου πέρασαν! Μήπως φταίνε και στους δυο μας οι άνθρωποι και όχι το νερό η ο αέρας;:hmm:

@Κουε: Κι εγώ πεινάω! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
πεινάω :/:
κι όταν πεινάω μέσα στη νύχτα πολύ εκνευρίζομαι :mad:

Είναι εκνευριστικό, έχεις δίκιο. Κυρίως όταν δε σου αρέσει τίποτα από αυτά που έχεις...

Καλησπέρα fieldάκι!:)
Μπα όχι εγώ δεν έχω στενοχώριες, μόνο κάτι νεύρα που μου πέρασαν! Μήπως φταίνε και στους δυο μας οι άνθρωποι και όχι το νερό η ο αέρας;:hmm:

Καλησπέρα Valderάκι! :) Χμ... Δεν ξέρω για σένα αλλά εμένα περισσότερο μου φταίνε οι καταστάσεις. Ευτυχώς τελευταία δε με έχει νευριάσει κάποιος ή κάποια. Προφανώς εσένα σε ναυριάζουν οι άνθρωποι, ή τουλάχιστον αυτή τη φορά έτσι έγινε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Και είναι και... 12 βήματα. :P

Μην τον ακούς ΚουΕ. Σκέψου ότι αύριο θα φας ένα χορταστικό πρωινό:D!
Καλά αν θες κάτι λίίίγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
:confused: όντως!!!!

έφτιαξα τοστάκι και έχω και μπανάνα :D
Θα 'θελα να δω τη φάτσα σου μόλις τα μέτρησες. :D



Βασικός κανόνας: γνωρίζουμε απ' έξω τα βήματα που χωρίζουν το PC απ' το ψυγείο. 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Καλησπέρα Valderάκι! :) Χμ... Δεν ξέρω για σένα αλλά εμένα περισσότερο μου φταίνε οι καταστάσεις. Ευτυχώς τελευταία δε με έχει νευριάσει κάποιος ή κάποια. Προφανώς εσένα σε νευριάζουν οι άνθρωποι, ή τουλάχιστον αυτή τη φορά έτσι έγινε.

Βασικά δεν ήταν τίποτε σοβαρό, απλά όταν είμαι κύριος απέναντι σε άλλους, θέλω να μου φέρονται ευγενικά!:)

Εσύ, αν μου επιτρέψεις να σου δώσω μια συμβουλή, να μην ταράζεσαι από καταστάσεις. Να σκέφτεσαι ότι έχεις τη δύναμη και την επιλογή να τις αλλάξεις, ή κι αν δε μπορείς λόγω ανωτέρας βίας, έχεις ακόμα την επιλογή να αποκοπείς από αυτές και να προστετέψεις εσένα!:) (Χωρίς να ξέρω τι συνέβη, απλά από ενδιαφέρον και μόνο!:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ώστε έτσι, καλά μωρέ σιγά τις θερμίδες:P

δεν έβαλα βούτηρο κι έβαλα μαύρο ψωμάκι και μόνο τυράκι κι αυτό milner :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
δεν έβαλα βούτηρο κι έβαλα μαύρο ψωμάκι και μόνο τυράκι κι αυτό milner :redface:

Πολύ καλό αυτό! Εγώ δεν το μπορώ πια. Και το μαύρο ψωμί, κορυφή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Βασικά δεν ήταν τίποτε σοβαρό, απλά όταν είμαι κύριος απέναντι σε άλλους, θέλω να μου φέρονται ευγενικά!:)

Εσύ, αν μου επιτρέψεις να σου δώσω μια συμβουλή, να μην ταράζεσαι από καταστάσεις. Να σκέφτεσαι ότι έχεις τη δύναμη και την επιλογή να τις αλλάξεις, ή κι αν δε μπορείς λόγω ανωτέρας βίας, έχεις ακόμα την επιλογή να αποκοπείς από αυτές και να προστετέψεις εσένα!:) (Χωρίς να ξέρω τι συνέβη, απλά από ενδιαφέρον και μόνο!:))

Έχεις απόλυτο δίκιο όταν θέλεις να σου φέρονται ευγενικά. Είναι το ελάχιστο που μπορούν να κάνουν όταν είσαι κι εσύ εντάξει. Ευχαριστώ πολύ για τη συμβουλή!! Το καλό είναι ότι μπορώ να την αλλάξω αυτή την κατάσταση. Το κακό είναι ότι δεν μπορώ να το κάνω τώρα, πρέπει να περιμένω κι άλλο και δεν αντέχω άλλο την αναμονή.

ΚουΕ στείλε κανένα τοστ και από εδώ. Εγώ δεν έχω κάτι το ιδιαίτερο να φάω (αν και δεν πεινάω και πολύ τώρα που το σκέφτομαι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πω πω πέρασε η ώρααααααααααααα
νινίχτα σας :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Νίταααααααααααααααα κι από μένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Έχεις απόλυτο δίκιο όταν θέλεις να σου φέρονται ευγενικά. Είναι το ελάχιστο που μπορούν να κάνουν όταν είσαι κι εσύ εντάξει. Ευχαριστώ πολύ για τη συμβουλή!! Το καλό είναι ότι μπορώ να την αλλάξω αυτή την κατάσταση. Το κακό είναι ότι δεν μπορώ να το κάνω τώρα, πρέπει να περιμένω κι άλλο και δεν αντέχω άλλο την αναμονή.

Μερικές φορές ούτε αυτό το ελάχιστο δεν κάνουν, αλλά τέσπα. Όσο για τα δικά σου, κουράγιο και μη μασάς! Θα χαρώ να μάθω ότι όλα σου πήγαν καλά!:D

πω πω πέρασε η ώρααααααααααααα
νινίχτα σας :hello:

Τσάο Κουεδίτσιους!:clapup: (Λιθουανό μπασκετμπολίστα την έκανα, τραβάτε κανα ζόρι;:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Ουφ, πρέπει να μείνω ξύπνια για να πάω στις 3 να παραλάβω το bro από το αεροδρόμιο. Ε ρε τι τραβαμε! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 10 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top