Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ε πες και σε μας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Μήπως απλά το ξέχασες στη δουλειά ή σε άλλο ρούχο?

Αχ ρε μάνια, ποτέ όλα μαζί σε ένα μέρος.


Είχες μέσα κάποια ταυτότητα?
Κατευθείαν δήλωση απώλειας στην αστυνομία, μαζί το ποσό των χρημάτων.

Μπορείς να βάλεις και μια αγγελία στον τοπικό τύπο, μπας και λάβεις πίσω τα χαρτιά τουλάχιστον...


Σκέψου πάλι αν έχει παραπέσει πουθενά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Παιδιά είμαι σε αδιέξοδο, έχασα το πορτοφόλι μου και είχα μέσα όλο μου τον μισθό:worry: τι να κάνω να κάνω δήλωση απωλιας;:worry: ψάχνω απο το μεσημέρι που έφυγα απο την δουλειά και μέχρι τωρα, τι να κάνω; ο άντρας δεν πληρώνετε και είναι όσα χρειάζομαστε για να περάσουε τον μήνα:worry:

βρε Μανίτσα.... πήγαινε στην αστυνομία :/: αν και πολύ φοβάμαι ότι παει αυτό... κλάψτο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μήπως απλά το ξέχασες στη δουλειά ή σε άλλο ρούχο?
Αχ ρε μάνια, ποτέ όλα μαζί σε ένα μέρος.
Είχες μέσα κάποια ταυτότητα?
Κατευθείαν δήλωση απώλειας στην αστυνομία, μαζί το ποσό των χρημάτων.
Μπορείς να βάλεις και μια αγγελία στον τοπικό τύπο, μπας και λάβεις πίσω τα χαρτιά τουλάχιστον...

Σκέψου πάλι αν έχει παραπέσει πουθενά.
βρε Μανίτσα.... πήγαινε στην αστυνομία :/: αν και πολύ φοβάμαι ότι παει αυτό... κλάψτο :(


Κινεζούλα αυτό είναι κακόγουστο πρωταπριλιάτικο αστείο, όχι αυτό που έκαναν τα παιδιά, κακόγουστο ονομάζετε αυτό που κάνει τους άλλους να πούν" ρε τον μλκ μας ανησίχησε άδικα:P"


Καλησπέρααααααααα:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κινεζούλα αυτό είναι κακόγουστο πρωταπριλιάτικο αστείο, όχι αυτό που έκαναν τα παιδιά, κακόγουστο ονομάζετε αυτό που κάνει τους άλλους να πούν" ρε τον μλκ μας ανησίχησε άδικα:P"


Καλησπέρααααααααα:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:

:beating::beating::beating::beating::beating::beating::beating::beating::beating::beating::beating:









:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
μωρη σκατουλα, πλακα εκανες?!:mad:
και εγω το εχαψα και θα εστελνα πμ!:mad:
ουυυστττττ!!!!χαμενο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πάντως πολύ χαίρομαι που ήταν αστείο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Κιεγώ Σαγαπάω:P

μωρη σκατουλα, πλακα εκανες?!:mad:
και εγω το εχαψα και θα εστελνα πμ!:mad:
ουυυστττττ!!!!χαμενο!:P

Μωρό μου όμορφο, απά μία σας και μία μου, οι αντμίνς έκαναν την πλάκα τους και εγώ πήρα το αίμα μου πίσω, :P:P:P
Ηθελα απο το πρωί να το κάνω αλλα προέκειψε η κινεζούλα και δεν τα κατάφερα:P:clapup::clapup:

Αφού σας άρεσε:redface::P
πάντως πολύ χαίρομαι που ήταν αστείο :D

Εγώ να δείς, ο φούρναρης να δείς τι έπαθε, πήγα για δήθεν δίπλες και του είπα ότι βρήκα γιγαντα κατσαριδα και ότι θα του έκανα μύνηση:P ο άμοιρος μεχρι να του πώ ότι ήταν πλάκα άλλαξε 1500 χρώματα, να φωνάζει αποκλείετε λάθος, εμείς δεν έχουμε τέτοια πράγματα:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εγώ να δείς, ο φούρναρης να δείς τι έπαθε, πήγα για δήθεν δίπλες και του είπα ότι βρήκα γιγαντα κατσαριδα και ότι θα του έκανα μύνηση:P ο άμοιρος μεχρι να του πώ ότι ήταν πλάκα άλλαξε 1500 χρώματα, να φωνάζει αποκλείετε λάθος, εμείς δεν έχουμε τέτοια πράγματα:P:P

Ρε δε ντρέπεσαι;:P
Εγώ ακόμα δεν έχω κάνει πλάκα εντωμεταξύ.:P


Εγω=Bill :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ρε δε ντρέπεσαι;:P
Εγώ ακόμα δεν έχω κάνει πλάκα εντωμεταξύ.:P


Εγω=Bill :p

αν σου πώ ότι κάνεις μπάμ παρόλο που έχεις προφίλ καλυμένο θα με πιστέψεις;:hmm:

Οσο για τον φούρναρη ευθυνόταν για την δέυτερη διάσηση που έπαθα στο λύκειο;)καλά του έκανα:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αν σου πώ ότι κάνεις μπάμ παρόλο που έχεις προφίλ καλυμένο θα με πιστέψεις;:hmm:

Οσο για τον φούρναρη ευθυνόταν για την δέυτερη διάσηση που έπαθα στο λύκειο;)καλά του έκανα:devil:

Άλλη μια με κατάλαβε από το Καλημέρα.:P
Δεν κάνω γω για Αντζι.:P

-Βιλλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Άλλη μια με κατάλαβε από το Καλημέρα.:P
Δεν κάνω γω για Αντζι.:P

-Βιλλ


Μιλάς πολλύ σε σχέση με εκείνη:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
mania δεν έχεις χιούμορ :mad:


























:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μάνια :mad:




































(το έχαψα κανονικά! :redface: και του χρόνου! :clapup: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Εχουμε πολλύ καιρό να μούμε όλοι μαζί στην κουβέντα και να δημιουργήσουμε χάος, είναι υπέροχα πραγματικά, γέλιο και χαρές στην κουβεντούλα είναι πάντα η καλύτερη αρχή της μέρας:)

Να πάρει η ευχή, μια και μοναδική φορά μπήκα στην "Κουβεντούλα χωρίς θέμα" και έγινε κυριολεκτικά Χάος. Μέχρι και μπαν πέσανε. Το μόνο που με στεναχωρεί είναι ότι εγώ δε συμμετείχα καθόλου στον καυγά. :P:D Α, πα, πα, πα δεν ξαναμπαίνω εδώ μέσα, βρωμάει μπαρούτι...και δε με παίζουν κιόλας τα σκασμένα.:mad::P:D



Βασικα δεν σας εβρισα χαρακτηρισα χαζοχαρουμενη μια συμπεριφορα..Ενταξει ειπα και καποιον καμενο.Με προκαλεσαν και απαντησα και δεν εχω χρονο να χαζολογαω αλλο με 30χρονα και 25 χρονα που αλλαζουν νικ και λενε χαζα σε ενα φορουμ..

Και τα σαραντάχρονα παιδάκια που λένε χαζά, γιατί τα παραλείπετε αγαπητή συνομιλήτρια; :P

Εγώ να δείς, ο φούρναρης να δείς τι έπαθε, πήγα για δήθεν δίπλες και του είπα ότι βρήκα γιγαντα κατσαριδα και ότι θα του έκανα μύνηση:P ο άμοιρος μεχρι να του πώ ότι ήταν πλάκα άλλαξε 1500 χρώματα, να φωνάζει αποκλείετε λάθος, εμείς δεν έχουμε τέτοια πράγματα:P:P

Καλά, απίθανη πλάκα. Γεια σου ρε Μάνια φοβερή και τρομερή. Τον έστειλες μιλάμε τον φουκαρά :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ουφ και το διάβασα από τα μειλς και στεναχωρήθηκα πολύ :(
Ευτυχώς που είναι πλάκα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Βαριέμαι αφόρητα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Γεια σου Μπόρατ!
Σε χαιρετω ως γνήσιος Bill πλέον!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Γιατί πριν τι ήσουν; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 9 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top