Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Α, ώστε τώρα θα μου πείτε πως κοιμάμαι όρθια επειδή υποστηρίζω τον καπιταλισμό. Δεν το περίμενα από σένα αυτό Λία μου, ειλικρινά. Μήπως έγινες κομουνίστρια και με πούλησες ωμά;

Οχι καλε, πως σου ήρθε αυτό?! Τρελλή είσαι?!:P
Να σου πω, κατα κέντρο γέρνω...ξέρεις αυτος ο ήλιος ο πράσινος..:redface: (λες να μου έριξαν κάτι πριν κοιμηθώ?!:eek:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Και καλό σας μήνα αγαπημένοι μου συμφορουμίτες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Οχι καλε, πως σου ήρθε αυτό?! Τρελλή είσαι?!:P
Να σου πω, κατα κέντρο γέρνω...ξέρεις αυτος ο ήλιος ο πράσινος..:redface: (λες να μου έριξαν κάτι πριν κοιμηθώ?!:eek:)
:eek:

Και καλό σας μήνα αγαπημένοι μου συμφορουμίτες!!!
Καλό μήνα μπόρατ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Το πόσο προδοτικό κάθαρμα είναι αυτός ο Χάος δεν λέγεται παιδιά. Αυτός έχει πουλήσει όλη την εξωτερική πολιτική για μια μπουκιά τυρόπιτα. Και να πω ότι κέρδισε τίποτε; Για πλάκα και μόνο το έκανε το αντεθνικό στοιχείο. Τα Ίμια ήδη τα έχουμε χάσει, πάμε να χάσουμε κι άλλες 47 βραχονησίδες χωρίς όνομα. Οι Τούρκοι του έχουν τάξει πως θα ονομαστούν Χαονήσια και θα τους δοθεί ανεξαρτησία καθώς και αντιπροσώπευση στον ΟΗΕ. Θα δείτε το Χάος να εκπροσωπεί τη χώρα του, δηλαδή τον εαυτό του, γιατί αυτός ο άνθρωπος δεν σκέφτεται τίποτε άλλο πέραν από αυτόν, στον ΟΗΕ και θα πάθετε την πλάκα σας. Ήδη, από πληροφορίες που έχω, εκτυπώνει και την κάρτα του: Μέγας Χάουλας, Αρχιδαρβίνος του νησιωτικού συμπλέγματος των Χαονησίων, μονοπρόσωπη ΕΠΕ, Ανατολικό Αιγαίο.

Παρακαλώ να κρα΄τηθεί στα πρακτικά όσα είπε για τον χάος, σήμερα κάποιος θα είναι πίσω απο της φυλακής τα σίδερα, εκτώς κιάν έχεις κάνα dvd να μας περάσεις :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Συγγνώμη εγώ δεν έχω καταλάβει τι γίνεται...

Αναστασίιιιια? Τι είναι αυτά που λες παιδί μου;;;

Michelle γιατί δεν είσαι στη σχολή;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Συγνώμη εμενα κανενας δεν μου μηλάει; κανείς δεν μου απευθύνει τον λόγο; κανείς; δεν έχω καρδιά εγώ; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Άκουσα πως ο Χάος είναι κομουνιστής και τα πήρα άσχημα, γι' αυτό τα λέω αυτά.

Εσύ Μάνια μου, έχεις καμιά συνταγή να μου προτείνεις για να καλοπιάσω το σύζυγο σήμερα και να κρατήσει το παιδί κι εγώ να βγω για καφέ το απόγευμα με τις φιλενάδες μου; Ξέρεις, οι άντρες μασάνε αν τους κάνεις καλό φαγητό (και καλό κρεβάτι, αλλά λέμε τώρα, δεν έχω όρεξη για τέτοια πράγματα). :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Συγνώμη εμενα κανενας δεν μου μηλάει; κανείς δεν μου απευθύνει τον λόγο; κανείς; δεν έχω καρδιά εγώ; :(

Γεια σου Μανιάρι!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Γεια σου Μανιάρι!:D:D:D

Αστα αυτά εμένα κανείς δεν με θέλει στην κουβεντούλα πιά:( όποτε μηλάω με γράφουν όλοι, ή φέυγουν:( τι κάνω λάθος;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Συγνώμη εμενα κανενας δεν μου μηλάει; κανείς δεν μου απευθύνει τον λόγο; κανείς; δεν έχω καρδιά εγώ; :(
Γεια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Γεια σου Μάνια!!!

Τι κάνει η όμορφη Ρόδος;;;

Γιατί είσαι στενοχωρημένη;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Φανταγκο, ειπα σημερα να κατσω αγκαλια με το καινουριο μου notebook!!!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Φανταγκο, ειπα σημερα να κατσω αγκαλια με το καινουριο μου notebook!!!!!:redface:
Α... εντάξυ τότε... συγχωρείσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Γεια σου Μάνια!!!

Τι κάνει η όμορφη Ρόδος;;;

Γιατί είσαι στενοχωρημένη;;;

Καλημέρα καλα η ρόδος αλλα εδώ έχω αρχίσει να παρεξηγούμε:pfff: εχω κάνει μόλις καταγγελία για την κατάσταση που επικρατεί, η κοινωνία του στεκιού με αναγκάζει να΄στεναχωρηθώ για την επιμελή ευγενική απομακρυνση μου απο εσάς καθώς η ψυχολογία μου κλωνίζετε που δεν μου μηλάτε, με αποφέυγετε κυρίες και κύριοι λέγω, με αποφέυγετε και αναγκάζομαι να λέωλαλακίες τοση ώρα καθώς ήθελα απο την αρχή να σας δουλέψω με ψέμα αλλα έχε χάρη που η κινεζούλα χαλάστηκε και έσπασε η αρχή του δράματος:P αρα ...

:closed::closed:

:P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.




Έπος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μπορώ να κάνω μία αιτηση στο στέκι; γίνετε να φτιάξει κάποιος κάποιο εμοτικόν που να τραβάει τα μαλλιά του;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
χμμμμ.... ίσως η Λία μιας και είναι ονλάιν;

Αλλά γιατί το θέλεις αυτό Μάνια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μπορώ να κάνω μία αιτηση στο στέκι; γίνετε να φτιάξει κάποιος κάποιο εμοτικόν που να τραβάει τα μαλλιά του;:hmm:

εξαρτάται πάντα από το χρώμα των μαλλιών!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 10 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top