Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Γειά σας παιδάκια!! :D

Βαλντεράκιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι πού είσαι;;;; :worry:

Γιατί φωνάσκεις το όνομά Μου;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Σπίτι μου!Θες να έρθεις να γίνουμε πολλές?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Έλα κοντά είμαι μην ανχώνεσαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αυτό είναι ωραίο βιβλίο :)

Πωπω, έπεσε στα χέρια μου η τελετή έναρξης των Ολυμπιακών της Αθήνας και πραγματικά είναι ανατριχίλα! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλησπέρες! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Πάντα πίστευα ότι η καλλιέργεια προσδίδει στον άνθρωπο μια ...πως να το πούμε, λάμψη.

Ένα αχνό φως, ένα αγλάϊσμα είδους τινός, που περιγράφει σαν αύρα την αντίληψη και την τοποθέτηση.

Τι εννοώ.

Δύο άνθρωποι πηγαίνουν στα μπουζούκια και ενθουσιάζονται.

Ο ένας γιατί τραγουδάει η φωνάρα, γιατί πίνει ακριβό ουίσκι, γιατί παίζει λουλουδοπόλεμο.

Ο άλλος, γιατί τίποτα δεν τον είχε προετοιμάσει για τον ξεπεσμό, την φτήνεια, την αθλιότητα που είναι ο άνθρωπος, και τη βιώνει στο πετσί του σαν όμοιος και όχι προστατευόμενος από ένα μέσο.
Δηλαδής.

Όταν ο Ιουλιανός ο Παρα Βάτης στα νειάτα του θέλησε να δει μια ιπποδρομία, ο γραμματοδιδάσκαλός του τον άρπαξε από το αυτί, και του είπε πως η οχλοβοή και η δυσωδία του πλήθους δεν έχουν καμμία σχέση με την σφρίγος και το κάλλος των ιπποδρομιών που αναφέρει πχ ο Όμηρος - άρα αν θέλει ιπποδρομίες, ας ανοίξει τα βιβλία του.

Δηλαδή, προστατευόμενος.
Πάντα πίστευα ότι το ίδιο ισχύει και για τα μπινελίκια.

Δηλαδή, μου προκαλεί θλίψη να ακούω έναν μπίχλα να βρίζει χριστούς και παναγίες - ενώ γουστάρω τρελλά όταν ευφυείς άνθρωποι βγαίνουν εκτός εαυτού και ξεφτιλίζονται.

Είναι σα να βρίσκονται στο σκυλάδικό τους και να το ζουν όμοιος προς ομοίω.

Δεν τους δικαιολογώ.

Πίστευω ότι η φράση "Γ@μώ τον pούsτη τον Χριστό και την κ@ριόλα την Παναγία" είναι άσχημη όπως και να την πεις - με καθέναν από τους 40 διαφορετικούς τρόπους που
απαιτούνται για να μπεις σε μια δραματική σχολή.

Και επίσης είναι ανεπίτρεπτο να μπλέκουμε τις λέξεις "πούστης" και "ομοφυλόφιλος", καθώς η πρώτη αναφέρεται σε ποιότητες του χαρακτήρα παρά σε σεχσουαλική προτίμηση.

Επαναλαμβάνω πως είναι κακό να βρίζουμε τον Χριστούλη.
Δεν έβλαψε κανέναν - μόνο τον εαυτό του, ο τ*****ς.
Και ούτε είναι σωστό να κατηγορούμε την Παναγία.
Η μία στις είκοσι μητέρες έχει παιδί "αγνώστου πατρός".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Αχ, μόλις άλλαξα τον μπέμπη και είμαι πολύ κουρασμένη ρε παιδιά.:baby: Ξέρετε να μου πείτε κάποιον τρόπο να τον αλλάζω με το ένα χέρι, ενώ με το άλλο να ρίχνω infraction στο Χάουλα που μου κάνει πλάκα; :hehe::bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
"Γ@μώ τον pούsτη τον Χριστό και την κ@ριόλα την Παναγία"

+1 Όταν τα λέω εγώ με λένε γραφικό! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αχ, μόλις άλλαξα τον μπέμπη και είμαι πολύ κουρασμένη ρε παιδιά.:baby: Ξέρετε να μου πείτε κάποιον τρόπο να τον αλλάζω με το ένα χέρι, ενώ με το άλλο να ρίχνω infraction στο Χάουλα που μου κάνει πλάκα; :hehe::bleh:

Θα ήθελα να επισημάνω στην αγαπητή συνομιλήτρια, ότι με αδικεί κατάφορα... Ως γνωστόν δεν υπάρχει πιο καλόβολος και αξιαγάπητος χρήστης από μένα. :D

Στην ανάγκη να έρθω να σου αλλάξω εγώ το μωρό ούτως ώστε να απελευθερωθούν και τα δυο σου χέρια για να μπορείς ανενόχλητα να προβείς εις τις απαραίτητες ενέργειες εναντίον μου.
Ας είναι και infraction. Ας το πιω κι αυτό το πικρό ποτήρι. :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Δεν θα ήθελα αγαπητέ Χάος να αλλάξεις πάνα στον Ωρίωνα, γιατί μπορεί μαζί να του αλλάξεις και τα μυαλά και μετά να μου λέει διάφορα χαοτικά δικά σου.:P Άσε καλύτερα, να φυλάμε και τα ρούχα μας. :D

Μόλις βρεθούν και τα δυο μου χέρια ελεύθερα, θα μεριμνήσω να φας τις ποινές που σου αξίζουν...μέχρι τότε μπορείς να χαίρεσαι!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Καλά, αν δεν θέλεις να ασχοληθώ με το μωρό, μπορώ να σου κάνω καμία μπουγάδα, ή να σου μαγειρέψω παπουτσάκια (με κορδόνια). Επίσης είμαι πολύ καλός στο ξεσκόνισμα και στο ξέπλυμα (βρώμικου χρήματος).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Αν και συνεχίζεις να επιβαρύνεις τη θέση σου, η ευγενής σου προσφορά, σίγουρα θα προσμετρηθεί υπέρ σου. Εκείνα τα παπουτσάκια με κορδόνια, θα είναι αθλητικά και με την κάλτσα μέσα; :ropalo::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Εγώ παιδιά σας καληνυχτώ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Καληνύχτα.Πάλι το ξενυχτήσαμε ε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Εσυ Angie αύριο δεν δουλεύεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Όχι.Έχω ρεπό.

Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
:yawn:
Σας καληνυχτώ από το κρεβάτι μου (κυριολεκτικά) :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
τσιουυυυυυ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top