Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μας απειλείς;;;;;;;;:P
Ο Bill ποτέ δεν απειλει.Προειδοποιει!8)

Τί λεω πρωινιατικα.:P
ναι καλά:P έτσι να σαι καμάρι μου :clapup::clapup::clapup::clapup:

Η μισέλ την ψιλοβλέπβ, ρουμάνα νυια, κουέ πετρο μαριο όλοι αυτοί χάθηκαν πόσο καιρό έχετε να τους δείτε;:worry:
Κυκλοφορουν αναμεσα μας , μην ανησυχεις.:P


ούστ γιατί μας άφησες; :mad: που είσουν; τώρα έφυγαν τα γίδια απο το μαντι:P:P

Εξωτερικές οικογενειακές δουλειες.Ακομα δεν ηρθα τρεχω.:P
Γιδια γυριστε πισω!:1eye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αστον να λέει, έλα να κάνουμε κόμα:P
Κάντε και κόμα και τελεια και οτι θελετε.:P

Ξέρεις; Χμμμ, δεν θυμάμαι να σου έχω πει! :hmm:

Αλλά ξέχασα ο συνάδελφος τα ξέρει όλα!!!! :P:P:P
:upside: Δεν πειράζει θα μου πεις.:P

Μέσααααα!!!!:clapup:
Κι εσυ τεκνον βρουτε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,078 μηνύματα.
Καλημέρα!:clapup: Καλά έριξα έναν γ@μάτο ύπνο....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ο Bill ποτέ δεν απειλει.Προειδοποιει!8)
Τί λεω πρωινιατικα.:P

Σκιάχτηκαααα!!!!!:tongue:

Κάντε και κόμα και τελεια και οτι θελετε.:P
Κι εσυ τεκνον βρουτε;:P


My name is Brutus,........ Gaius Brutus!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,078 μηνύματα.
My name is Baltar, Gaius Baltar:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,078 μηνύματα.
Xα ...θα θελες!!!!:P

Βλέπεις κι εσύ Battlestar Galactica;;;:confused: Κι αν με είχες δει με μακρύ μαλλί θα έβλεπες και οτι του μοιάζω λίγο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μέσααααα!!!!:clapup:

Ωραία μία βασανήστρια με μία σαδίστρια ποιός άλλος να μπεί;:P

Ο Bill ποτέ δεν απειλει.Προειδοποιει!8)

Φοβηθικαμε:P

Εξωτερικές οικογενειακές δουλειες.Ακομα δεν ηρθα τρεχω.:P
Γιδια γυριστε πισω!:1eye:

Χα:P τώρα πάει τέλειωσε, τα έφαγε ο κακός λυκος:P

Κάντε και κόμα και τελεια και οτι θελετε.:P
Κι εσυ τεκνον βρουτε;:P

Ναι καλά κανεις τον άνετο "συνάδελφε" επειδή έχεις παραία:mad:

Καλημέρα!:clapup: Καλά έριξα έναν γ@μάτο ύπνο....:D

Καλημέραααααααααααααααααα:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Βλέπεις κι εσύ Battlestar Galactica;;;:confused: Κι αν με είχες δει με μακρύ μαλλί θα έβλεπες και οτι του μοιάζω λίγο!:D

Όχι δεν βλέπω Battlestar Galactica.....βλέπω ότι είσαι ψώνιοοοοοοο:P:P!!!!!!!

Σοβαρά τώρα... γιατί το έκοψες το μαλλί; Έχω αδυναμία στα μακριά μαλλιά .... όχι πολύ μακρια, όπως είναι αυτούνου στη φωτογραφία!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ο φανταστικός σας μοδεράτορας σας καλημερίζει από τα άδυτα του PClab. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Αυτό είναι πολυτέλεια φιλντακι!!!! Κι εγώ θέλωωωωωωωωω!!!!!

Είναι όντως πολυτέλεια αλλά βαρέθηκα να βάζω πρόγραμμα και να μην το τηρώ :redface::P

Καλημέρα ζουζουνίτσα, πώς είσαι;:D

Καλημέρα μάνια μου!!!!!! Καλά είμαι εγώ, εσύ;;; όλα καλά; Αντέχεις;;;

Καλημέρα!!! Και δεν χαίρεσαι που κοιμάσαι τόσο; Σε ζηλεύωωωωωωωω!!!!

Καλημέρα Φοίβη μου!!! Όχι, δε χαίρομαι γιατί χάνω όλη τη μέρα και μετά βαριέμαι και δεν κάνω τίποτα. :( Ποιος θέλει να αλλάξουμε θέσεις;;;; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρα Φοίβη μου!!! Όχι, δε χαίρομαι γιατί χάνω όλη τη μέρα και μετά βαριέμαι και δεν κάνω τίποτα. :( Ποιος θέλει να αλλάξουμε θέσεις;;;; :D


Εγώ, εγώ, εγώ!!! :clapup::clapup::clapup: Αλλά μόνο για τον ύπνο! Τον μισθό της δουλειάς μου θα τον παίρνω εγω!!! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Εγώ, εγώ, εγώ!!! :clapup::clapup::clapup: Αλλά μόνο για τον ύπνο! Τον μισθό της δουλειάς μου θα τον παίρνω εγω!!! :P:P:P

Κοίτα, αν κάνεις και τις εργασίες που έχω και το διάβασμα (και πας να δώσεις για μένα) εμένα δε με πειράζει να αλλάξουμε θέσεις... Μια χαρά μου πέφτει κιόλας :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Φοίιιιιιιιιιιιιμπς!!!!! :D :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Κοίτα, αν κάνεις και τις εργασίες που έχω και το διάβασμα (και πας να δώσεις για μένα) εμένα δε με πειράζει να αλλάξουμε θέσεις... Μια χαρά μου πέφτει κιόλας :P:P:P


Εγώ πρόβλημα δεν έχω! Εσύ μάλλον θα έχεις με τους βαθμούς που θα παίρνω!!! :P:P:P


Φοίιιιιιιιιιιιιμπς!!!!! :D :D :D :D


Γιωργάκηηηηηηηη!!!!!!!! :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τι μου έφερες από Γαλλία; :D :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εγώ πρόβλημα δεν έχω! Εσύ μάλλον θα έχεις με τους βαθμούς που θα παίρνω!!! :P:P:P
Ο συναδελφος παιρνει μεγαλους βαθμους.:P
Μην πατησεις τον ορκο που ειχες δωσει.:bleh::bleh:


Α μπραβο.Πού ειναι τα δώρα μας από Γαλλία;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Τι μου έφερες από Γαλλία; :D :D :D :D


Τι σου έφερα; Σοκολάτααααααααα φυσικά!!!!! :clapup::clapup::clapup:

Θα σου έπαιρνα και άλλα πράγματα αλλά χάλασα μια περιουσία για να πάρω οτι μου είχε ζητήσει ο Bill!!! Δεν μου περίσεψαν λεφτά! :(:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Εγώ πρόβλημα δεν έχω! Εσύ μάλλον θα έχεις με τους βαθμούς που θα παίρνω!!! :P:P:P

Α δε με πειράζουν οι βαθμοί, αρκεί να περνάς τα μαθήματα :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 17 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top