Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Παιδιά απίστευτο τι σκέυτηκα:confused:

Το κουνούπι δούλεψε, μπορεί ο μιχάλης και εγώ να δούμε ο ένας τον άλλο με web κάμερα;:worry: πήτε μου ότι γίνετε:worry:

Αν ναι πώς; μέσω ιντερνετ καφε; πλίζ αν γίνετε θα τον δώ σήμερα:worry:

αγχώθηκα:worry:

Τι σου κάνει ένα κουνούπι!!!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
δε σε παρεξηγώ- είσαι λίγο γιουχου όπως και να το κάνουμε! :P

εγώ όμως ακόμα σ' αγαπάω κι ας προτιμάς την Ηρώ :D:P

Αυτή η νέα γενιά, απίστευτη έλλειψη σεβασμού! Άκου είμαι γιούχου.... :| Μετά σας φταίει που προτιμάμε την Ηρώ!:P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τι σου κάνει ένα κουνούπι!!!!!!!!:P

Κακή κόρη είσαι, αν τελικά τον δώ σήμερα μέσω κάμερας θα είναι απίστευτο, αλλα πρέπει να φτιαχτώ λίγο και να ξαπλώσω μεσημέρι, πρέπει να φένομαι ότι είμαι καλά:worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Η ξαδέρφη μου τραγουδούσε πάνω στο μηχανάκη με μία φίλη της και βγάζει ένα ΑΑΑΑΑΑΑ του τραγουδιού και της μπήκε σφήγκα μέσα στο λαιμό, κόντεψε να σκοτωθεί


Ωχ αυτό είναι επικίνδυνο... αλλά και πάλι η σκέψη μου προκαλεί γέλιο! Μην με παρεξηγείς... είμαι χαζοχαρούμενη!!! :redface::P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Αυτή η νέα γενιά, απίστευτη έλλειψη σεβασμού! Άκου είμαι γιούχου.... :| Μετά σας φταίει που προτιμάμε την Ηρώ!:P:redface:

Με απατάααααας;;;;;;;;;:mad: ..... Άμα σου ξαναμιλήσω .... Να με φτύσετε όλοι!:mad::mad::D

Κακή κόρη είσαι, αν τελικά τον δώ σήμερα μέσω κάμερας θα είναι απίστευτο, αλλα πρέπει να φτιαχτώ λίγο και να ξαπλώσω μεσημέρι, πρέπει να φένομαι ότι είμαι καλά:worry::worry:

Βάλε σακουλάκια με πράσινο τσάι στα μάτια (αφού πριν τα έχεις βρέξει και τα έχεις βάλει στην κατάψυξη) ..... !!!! Θαύμτα κάνουν! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
:baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Με απατάααααας;;;;;;;;;:mad: ..... Άμα σου ξαναμιλήσω .... Να με φτύσετε όλοι!:mad::mad::D

Κοίτα, το ότι σου δίνω το κορμί μου, προσφέροντάς σου αρκετές ώρες απόλαυσης, δεν υποκαθιστά την ανάγκη μου για συντροφικότητα (όχι του ΠΑΣΟΚ, της Ηρούς). Τώρα, να παρεξηγηθεί η Καλυψώ που είναι ερωτευμένη μαζί μου, να το καταλάβω. Εσύ όμως ήξερες ότι η σχέση μας είναι σαρκική και ως εκεί, γιατί γλυκιά μου χλαίς; Ε; (Άντε και είμαι λυπημένος για το μάθημα σήμερα, κατάρα όσο και να το περιμένεις 100% ότι έχεις κοπεί, όταν το ακούς είναι πάλι άσχημο...:/:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Πεινάωωωωωωω...............:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Κοίτα, το ότι σου δίνω το κορμί μου, προσφέροντάς σου αρκετές ώρες απόλαυσης, δεν υποκαθιστά την ανάγκη μου για συντροφικότητα (όχι του ΠΑΣΟΚ, της Ηρούς). Τώρα, να παρεξηγηθεί η Καλυψώ που είναι ερωτευμένη μαζί μου, να το καταλάβω. Εσύ όμως ήξερες ότι η σχέση μας είναι σαρκική και ως εκεί, γιατί γλυκιά μου χλαίς; Ε; (Άντε και είμαι λυπημένος για το μάθημα σήμερα, κατάρα όσο και να το περιμένεις 100% ότι έχεις κοπεί, όταν το ακούς είναι πάλι άσχημο...:/:)


αχα, και τι δικαιολογία θα μου πεις εμένα γι' αυτό;;; :mad::P

μη στενοχωριέσαι για το μάθημα- εγώ κόπηκα σε ένα εντελώς ηλίθιο εργαστηριακό που είχα πάρει 9,5 στα εργαστήρια και το γραπτό μετρούσε μόνο 30% αλλά έπρεπε να γράψω πάνω από 5. Ε, μου έβαλε 3 και πέρασε τους πάντες εκτός από εμένα... :(
(ό,τι και να λες πάντα έχω ένα χειρότερο! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Το e-steki πάλι μαζί μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
αχα, και τι δικαιολογία θα μου πεις εμένα γι' αυτό;;; :mad::P

μη στενοχωριέσαι για το μάθημα- εγώ κόπηκα σε ένα εντελώς ηλίθιο εργαστηριακό που είχα πάρει 9,5 στα εργαστήρια και το γραπτό μετρούσε μόνο 30% αλλά έπρεπε να γράψω πάνω από 5. Ε, μου έβαλε 3 και πέρασε τους πάντες εκτός από εμένα... :(
(ό,τι και να λες πάντα έχω ένα χειρότερο! :P)

Για σένα δεν έχει δικαιολογία. Εσύ είσαι απλά κολλημένη με το Βαλντεράκι, όχι απατημένη! Εσύ υποτίθεται ότι στενοχωριέσαι τώρα και χτυπιέσαι και να κάνεις μάγια βουντού επάνω σε ομοίωμα της Ηρούς.:P Οχι να θυμώνεις με μενα!:D (Τι αλήτης είμαι:P)

Είναι ελεεινό πάντως αυτό με το μάθημα, νιώθεις άχρηστος/η, όταν βλέπεις τέτοια φαινόμενα! Και καλά το σημερινό, δεν είχα διαβάσει καλά ασκήσεις και φταίω. Αλλά έχουμε και άλλα μαθήματα κουλά πχ σε ένα έχω κοπεί 7 φορές με τρία! Κόσμος περνάει, κόσμος κόβεται, εκεί εγώ στο τρία! Και είναι εισαγωγικό ε! Τραγική ειρωνία να περνάς τα παλούκια και να σου μένει αυτό (μεταξύ και των τωρινών παλουκιών)...

Σ' άρεσε;:(

Χχρρρμφφφφ.........!!!!!!:mad:

Άγριο θηλυκό εσύ.... ΦΑΕ ΕΝΑΝ ΚΟΥΝΙΣΤΟ ΚΙΟΦΤΕ! ΟΡΜΑ ΤΖΑΚ! :clapup::clapup::clapup: (ένας έμεινε, έλα!:)...ούπς τον έφαγα!:()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
και το ρεύμα μου επίσης :P (μετά από 3+ ώρες αυτή τη φορά :eek:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top