Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέρα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ναι. ναι ...μπορώ να δηλώσω ότι έχω αναρρώσει πλήρως! Ελπίζω να μην ξαναπέσω σύντομα!:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρα Φοίμπς!! :yahoo:

Καλημέραααα Γιώργο!!! :D:D:D Συγχαρητήρια και για την εξεταστική!!! Καλά αποτελέσματα να έχεις!!! :clapup::clapup::clapup:


Καλημέραααα!!!! :D:D:D

Ναι. ναι ...μπορώ να δηλώσω ότι έχω αναρρώσει πλήρως! Ελπίζω να μην ξαναπέσω σύντομα!:redface::P

Μπράβο!!! Δεν θα ξαναπέσεις!!!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλημέρα Φοίμπς!! :yahoo:
Hallo people!!


Καλημέρα παιδουλίνια!!!!

Μπράβο!!! Δεν θα ξαναπέσεις!!!!! ;)

Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα ξαναπέσω! Ελπίζω να μη χτυπήσω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τι κάνουν τα παιδάκια; βλέπω έλειψα το βράδυ και τα αγοράκια ξελογιάστηκαν με σέξυ΄βίντεο;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Τι κάνουν τα παιδάκια; βλέπω έλειψα το βράδυ και τα αγοράκια ξελογιάστηκαν με σέξυ΄βίντεο;:P

Ανδρες, μάνια μου, άνδρες! .........πάντα αδιόρθωτοι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ανδρες, μάνια μου, άνδρες! .........πάντα αδιόρθωτοι!!!!


Και εγωηστές :mad: ούτε κάν μας φώναξαν εμάς:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Και εγωηστές :mad: ούτε κάν μας φώναξαν εμάς:P


Πόσο δίκιο έχεις! Γαϊδούρια παιδί μου:mad: .....ευτυχώς που είμαστε χειρότερες και τους αντέχουμε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Καλημέρα!Οι εργασίες μου καλά κρατούν....

ciby ξέρεις από τι πάνε οι γέροι ή από πέσιμο ή από ******* :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλημέρα!Οι εργασίες μου καλά κρατούν....

ciby ξέρεις από τι πάνε οι γέροι ή από πέσιμο ή από ******* :P


Βρε καλως τα τα παιδιάααα!......... Εγώ μεταλούδι μου ξέρω από τι πάνε οι γέροι, εσύ ξέρεις από τι πάνε οι νέοι;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kαλημέρες! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Βρε καλως τα τα παιδιάααα!......... Εγώ μεταλούδι μου ξέρω από τι πάνε οι γέροι, εσύ ξέρεις από τι πάνε οι νέοι;;;;

Όχι θα πρεπε ?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλημερες και απο μενα...!!!:)
Ολα καλα φανταζομαι, ναι?????!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Καλημέρα :)

τι κά(μ)νετε?

εγώ παλεύω να ξεπεράσω την αδυναμία που νιώθω... καμιά καλή βιταμίνη έχετε υπόψη σας;
Από την Κυριακή χτυπάω 12-ωρα ύπνου και τρώω σα...ζώο και πάλι νιώθω κομμάτια... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλημερες και απο μενα...!!!:)
Ολα καλα φανταζομαι, ναι?????!!:P

Μπονζούρ Νεραϊδόνι

Καλημέρα :)

τι κά(μ)νετε?

εγώ παλεύω να ξεπεράσω την αδυναμία που νιώθω... καμιά καλή βιταμίνη έχετε υπόψη σας;
Από την Κυριακή χτυπάω 12-ωρα ύπνου και τρώω σα...ζώο και πάλι νιώθω κομμάτια... :/:

Σπιρουλίνα να πάρεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
τι είναι το σπιρουλίνα?!?!?! :confused::confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
τι είναι το σπιρουλίνα?!?!?! :confused::confused::confused:

Η σπιρουλίνα είναι φυτική ουσία (π.χ. όπως η βαλεριάνα) που σου δίνει ενέργεια. Κάτι σαν βιταμίνη δηλαδή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Η σπιρουλίνα είναι φυτική ουσία (π.χ. όπως η βαλεριάνα) που σου δίνει ενέργεια. Κάτι σαν βιταμίνη δηλαδή!

αχα! Και που τη βρίσκω αυτή; Στα φαρμακεία;; Πάω και ζητάω "σπιρουλίνα"; (τώρα βέβαια ούτε η βαλεριάνα ξέρω τι είναι να πω την αλήθεια :redface:... πρέπει να μου τα ανάγεις σε ... ντεπόν, παναντόλ και ασπιρίνη για να καταλάβω, μέχρι εκεί φτάνουν οι γνώσεις μου :P:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Καλημερούδια!!!!

Τι κάνετε; Σας έλειψα; (δε χρειάζεται να απαντήσετε :P)

Απεργείτε σήμερα;; Εγώ λέω να απεργήσω και να μην κάνω καμία εργασία :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top