Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Καλησπέρες... :(

Έχω βγάλει άφτρα και τσούζει όοοολη μέρααα... :cry_x:Ξέρετε αν υπάρχει κανένα φάρμακο ή αλοιφή για να περάσει;...

Πυραφλέξ τα σπάει.Στο στόμα εννοείς χίλια κτλ έτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Πωπω έχω απογοητευτεί... Μου φαίνεται θα καταφέρω να κοπώ στα σήματα αύριο...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Βαλντεράκι, mania, Λία μου σας ευχαριστώ όλους πολύ πολύ! :) Ελπίζω να περάσει... :(

@Metal: Είναι εσωτερικό, στα ούλα κάτι σαν μικρή πληγή που έχει μολυνθεί

@Άποστολ: Δεν θα κοπείς, μια χαρά θα πας! think positive ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Αυτό που σου είπα τότε σε μία μέρα μαξ θα είσαι οκ το χρησιμοποιώ χρόνια τώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Καλημέρα Κόζμεε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέρα:clapup:

Ξυπνάτε καλέ, Παρασκευή σήμερα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέραααα!!!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
καλημερα τι κανετε;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Καλώς την Βάσω:)

Που χάθήκαμε; όλα καλά; :)


τι κανεις μανιαρι μου; :kissing:
σε πεθυμησα... εσυ καλα εισαι;
εγω καλα οπως τα ξερες.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
τι κανεις μανιαρι μου; :kissing:
σε πεθυμησα... εσυ καλα εισαι;
εγω καλα οπως τα ξερες.:)

Εγώ καλά, ο άντρας βρήκε δουλειά και φέυγει Κρήτη 1 ευδομάδα μόνος του, και γώ θα μήνω μόνη Ρόδο για πρώτη φορά, ευτυχώς έχω πεθερά μάνα και τον Βαγγελάκη και θα περάσουν οι μέρες:)

Τι να κάνεις αφού πρέπει:/:

Εσύ τι κάνεις; άλλα νέα;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημ'έρα σέξυ:)

Καλημέρα Μάνια μου!!!!!!!!!! :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

καλημερα τι κανετε;:)

Καλημέρα!!!!! Καλά είμαστε!!!! :D:D:D

Εσυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Εγώ καλά, ο άντρας βρήκε δουλειά και φέυγει Κρήτη 1 ευδομάδα μόνος του, και γώ θα μήνω μόνη Ρόδο για πρώτη φορά, ευτυχώς έχω πεθερά μάνα και τον Βαγγελάκη και θα περάσουν οι μέρες:)

Τι να κάνεις αφού πρέπει:/:

Εσύ τι κάνεις; άλλα νέα;:)

ασε λιγο τον ανθρωπο να μην ειναι συνεχεια μαζι σου καλε:P
να δεις τι ωραια θα περασεις και μονη σου τωρα που θα ειναι κρητη ο μιχαλης... καφεδακια με τις φιλες σου μονη σου, βολτες οσο θες... τοτε μονο θα με καταλαβεις;)
εγω καλα μωρε... εδω απεργουμε:P εγω δουλευω ομως μια μερα απεργησα μονο γιατι δεν μας παιρνει περιμενουμε το αμαξι σε ενα μηνα και πρεπει να δωσουμε τα υπολοιπα της προκαταβολης τοτε οποτε τα κεφαλια μεσα.:P




Καλημέρα!!!!! Καλά είμαστε!!!! :D:D:D

Εσυ;

τι κανεις μικρη μου; καλα εισαι εσυ; δεν πηγες παρισι τελικα ακομη;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
τι κανεις μικρη μου; καλα εισαι εσυ; δεν πηγες παρισι τελικα ακομη;:worry:


Καλά είμαι!!!! :clapup::clapup::clapup:

Πήγα και γύρισα! Δεν πήγα για πολλές μέρες, εκμεταλλεύτηκα το τριήμερο πήρα και μια μέρα άδεια και πήγα!!! Παρόλο που κράτησε λίγο ήταν πολύ ωραία!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ασε λιγο τον ανθρωπο να μην ειναι συνεχεια μαζι σου καλε:P
να δεις τι ωραια θα περασεις και μονη σου τωρα που θα ειναι κρητη ο μιχαλης... καφεδακια με τις φιλες σου μονη σου, βολτες οσο θες... τοτε μονο θα με καταλαβεις;)
εγω καλα μωρε... εδω απεργουμε:P εγω δουλευω ομως μια μερα απεργησα μονο γιατι δεν μας παιρνει περιμενουμε το αμαξι σε ενα μηνα και πρεπει να δωσουμε τα υπολοιπα της προκαταβολης τοτε οποτε τα κεφαλια μεσα.:P

Βάσω μου άν ήθελα καφεδάκια και βόλτες με φίλες δεν θα παντρευόμουν, περνάμε φανταστικά μαζί ποιός ο λόγος λοιπόν να είμαστε χωρηστά;:worry: Εξάλλου έστω ότι πάω για καφεδάκια πώς θα είμουν ξέρεις; χάλια, θα χαλούσα την παραία και δεν θα΄σταματούσα το κλάμα, ήδη τώρα το παίζω δυνατή αλλα ακόμα και όταν δουλέυω κλαίω, πώς λοιπόν να το ξεπεράσω, τον αγαπάω όσο τίποτα στον κόσμο και μου λείπει ακόμα και στην δουλειά που είμαι, πόσο μάλλων να είμαι και 1 ευδομάδα μακρυά του:/:

Τον Λατρέυω, δεν μπορώ να ζήσω μακρυά του ούτε μισή μέρα, δεν είμαι σαν εσένα, δεν μπορώ να είμαι σαν εσένα:confused:


Πάλι απεργία; καλά τα λέω ότι δουλέυεις 10 μέρες τον χρόνο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Βάσω μου άν ήθελα καφεδάκια και βόλτες με φίλες δεν θα παντρευόμουν, περνάμε φανταστικά μαζί ποιός ο λόγος λοιπόν να είμαστε χωρηστά;:worry: Εξάλλου έστω ότι πάω για καφεδάκια πώς θα είμουν ξέρεις; χάλια, θα χαλούσα την παραία και δεν θα΄σταματούσα το κλάμα, ήδη τώρα το παίζω δυνατή αλλα ακόμα και όταν δουλέυω κλαίω, πώς λοιπόν να το ξεπεράσω, τον αγαπάω όσο τίποτα στον κόσμο και μου λείπει ακόμα και στην δουλειά που είμαι, πόσο μάλλων να είμαι και 1 ευδομάδα μακρυά του:/:

Τον Λατρέυω, δεν μπορώ να ζήσω μακρυά του ούτε μισή μέρα, δεν είμαι σαν εσένα, δεν μπορώ να είμαι σαν εσένα:confused:


Πάλι απεργία; καλά τα λέω ότι δουλέυεις 10 μέρες τον χρόνο:P

ο γαμος μανιαρι μου δεν ειναι μονο να εισαι με τον συντροφο σου 24 ωρες το 24ωρο. ο καθενας μεσα στο ζευγαρι χρειαζεται και τον προσωπικο του χρονο να κανει πραγματα που τον ευχαριστουν ΜΟΝΟΣ του. εσυ με το μιχαλη ειστε περιπτωση παντως δεν εχω δει αλλο ζευγαρι να ειναι ετσι και ουτε κι εγω θα μπορουσα θα παθαινα ασφυξια. :confused: κι εγω λατρευω τον αντρα μου και το ξερεις πολυ καλα... αλλα δεν μπορω να ειμαι ολη μερα μαζι του. θελω κι εγω το δικο μου χρονο να παω για καφε με τις φιλες μου να παω τις βολτες μου τα ταξιδια μου...μονη μου ομως. ολα χρειαζονται σε μια σχεση σε ενα γαμο... με μετρο. και με τον αντρα μου παμε ταξιδια και βολτες παντου αλλα θελω να χω και δικο μου χρονο να κανω πραγματα.
ρε συ οι δημοι δεν ξερεις οτι εχουν απεργεια απ την περασμενη παρασκευη; :worry: εμεις εδω γιναμε χωματερη:P
εγω δεν απεργησα σου λεω μια μερα εκανα μονο... και δεν δουλευω 10 μερες το χρονο παραπανω δουλευω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ο γαμος μανιαρι μου δεν ειναι μονο να εισαι με τον συντροφο σου 24 ωρες το 24ωρο. ο καθενας μεσα στο ζευγαρι χρειαζεται και τον προσωπικο του χρονο να κανει πραγματα που τον ευχαριστουν ΜΟΝΟΣ του. εσυ με το μιχαλη ειστε περιπτωση παντως δεν εχω δει αλλο ζευγαρι να ειναι ετσι και ουτε κι εγω θα μπορουσα θα παθαινα ασφυξια. :confused: κι εγω λατρευω τον αντρα μου και το ξερεις πολυ καλα... αλλα δεν μπορω να ειμαι ολη μερα μαζι του. θελω κι εγω το δικο μου χρονο να παω για καφε με τις φιλες μου να παω τις βολτες μου τα ταξιδια μου...μονη μου ομως. ολα χρειαζονται σε μια σχεση σε ενα γαμο... με μετρο.
ρε συ οι δημοι δεν ξερεις οτι εχουν απεργεια απ την περασμενη παρασκευη; :worry: εμεις εδω γιναμε χωματερη:P
εγω δεν απεργησα σου λεω μια μερα εκανα μονο... και δεν δουλευω 10 μερες το χρονο παραπανω δουλευω:P

Βάσω μου ξέρω ότι αγαπάς τον άντρα σου ενωείτε αυτό, απλά για μένα είναι σκληρή η απόσταση, είμαστε ο ένας κομμάτι του άλλου είμαστε μισοί όταν είμαστε χώρια, μόνο όταν ξέρω ότι θα έρθει είμαι εντάξει, αλλα μόνη μου και ο άντρας να λείπει δεν το μπορώ, ευτυχώς ο Βαγγέλης είπε άν είναι να κοιμηθεί σπίτι ή να κάτσει τουλάχιστον μέχρι αργά για παρέα, η μάνα μου δεν μπορεί και η πεθερά μου μάλλων και εκείνη μπορεί να κοιμηθεί σπίτι, ο άντρας έχει φρικάρει, δεν μπορεί να κοιμηθεί τα βράδυα και κάνω τον λαλάκα για να μην στεναχωριέτε;) πάντως πρόγραμμάτησε να είμαι με τους 2 στάνταρ, θα δούμε πώς θα πάει, ή που θα τα μαζέψω και θα πάω κάτω ή που θα κάνουμε τον οτε πλούσιο:P


Καλά δουλέυεις 30 μέρες στις 365 με συγχωρεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Καλά δουλέυεις 30 μέρες στις 365 με συγχωρεις:P

με την καλη κουβεντα στο στομα εισαι εσυ :ropalo::tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
με την καλη κουβεντα στο στομα εισαι εσυ :ropalo::tongue:

Αδικο έχω; ή απεργίες έχεις, ή ρεπό ή αναρρωτική, ή αργια και στο τέλος μας λές ότι σου χροστάνε και μέρες αδείας:worry: δεν είμαι κακία η πολλή δουλεία με κάνει να λέω κακίες:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top