Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.
Μπήκε το Αρκ; :P

Αρτς!:P

Όχι, θέλει πολλές ώρες δουλειά και δεν έχω -τουλάχιστον σήμερα- το χρόνο. Σκέφτηκα και για Sidux (Debian Sid) για τσάκα τσάκα καταστάσεις. Απ την άλλη έχω καεί να βάλω Arch και στον καινούριο! (Το χω βάλει στον 3ο τον μικρό τον Pentium 2 εδώ και κανα μήνα αλλά μου έκανε κάτι κόλπα ο δίσκος γιατί είναι χαλασμένος!:()

Απ' την παρ-άλλη το Sidux θα το βάλω τσάκα τσάκα αλλά είναι ακόμα σε preview 1 η νέα έκδοση και το σκέφτομαι...:hmm: Τι λες εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αρτς!:P

Όχι, θέλει πολλές ώρες δουλειά και δεν έχω -τουλάχιστον σήμερα- το χρόνο. Σκέφτηκα και για Sidux (Debian Sid) για τσάκα τσάκα καταστάσεις. Απ την άλλη έχω καεί να βάλω Arch και στον καινούριο! (Το χω βάλει στον 3ο τον μικρό τον Pentium 2 εδώ και κανα μήνα αλλά μου έκανε κάτι κόλπα ο δίσκος γιατί είναι χαλασμένος!:()

Απ' την παρ-άλλη το Sidux θα το βάλω τσάκα τσάκα αλλά είναι ακόμα σε preview 1 η νέα έκδοση και το σκέφτομαι...:hmm: Τι λες εσύ;
Αφού ψήνεσαι για Sid :D μια χαρα μου ακουγεται.Και η ιδεα για freeBSD καλή είναι.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.
Αφού ψήνεσαι για Sid :D μια χαρα μου ακουγεται.Και η ιδεα για freeBSD καλή είναι.:hmm:

Όχι, για το Preview εννοώ τι λες! Λένε σε 1 βδομάδα θα βγάλουν τη final αλλά έχω σκάσει και βαριέμαι να περιμένω!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Όχι, για το Preview εννοώ τι λες! Λένε σε 1 βδομάδα θα βγάλουν τη final αλλά έχω σκάσει και βαριέμαι να περιμένω!:D

Εγώ θα περίμενα βασικά,αφού είναι για μια βδομάδα.:PΑλλα άμα βιάζεσαι ριχτην και το πολύ πολύ μετα από μια βδομάδα βάζεις τη final!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.
Εγώ θα περίμενα βασικά,αφού είναι για μια βδομάδα.:PΑλλα άμα βιάζεσαι ριχτην και το πολύ πολύ μετα από μια βδομάδα βάζεις τη final!

Χμμμ βρήκα τι θα κάνω!!! Θα βάλω αυτή αλλά μόλις βγεί η final θα σκάσω ένα apt-get dist-upgrade για να έρθει στα ίσα της!:clapup: Ρέουσα διανομή είναι, οπότε θα πιάσει!:clapup: Πάω στο 2ο πισί να κατεβάσω και να γράψω το DVD!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Χμμμ βρήκα τι θα κάνω!!! Θα βάλω αυτή αλλά μόλις βγεί η final θα σκάσω ένα apt-get dist-upgrade για να έρθει στα ίσα της!:clapup: Ρέουσα διανομή είναι, οπότε θα πιάσει!:clapup: Πάω στο 2ο πισί να κατεβάσω και να γράψω το DVD!:D

Έτσι!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.
Κατεβαίνει το CD με την KDE lite version, 64μπιτη θα ρίξω τελικά επάνω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.
Τελικά όταν δεν έχεις άγχος:

1) Ακούς μουσική και χορεύεις

2) Ρίχνεις ένα γερό σεσίδι και σήμερα αν και φοβερά δυσκοίλιος

3) Γράφεις το cd του sidux και επειδή είσαι δημιουργικός και ορεξάτος, κάνεις τσάκα τσάκα και τα 2 πισιά ένα δίκτυο και αντιγράφεις όλα σου τα υπάρχοντα απ' το παλιό στο νέο, αναβάλλοντας για λίγο την εγκατάσταση του Sidux!

Και μην ξεχνάμε:

Nu ani Anquietas hic qua videeum!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Καλησπέρα:D


Μπράααααααβο Βαλντερινίδιο!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Τελικός και με γνώμονα ετών έρευνες και διατριβές επάνω σε τέτοιου είδους θέματα (ΧχαΧχαΧχα)εμμέσως πλην σαφώς…θα ήθελα να επισημάνω πως όταν μιλάμε για άσχετα πράγματα περνάει η ώρα ευχάριστα και μιλάμε πολλή όταν έχουμε ένα θέμα δεν "τραβά" να το πω και στην απλή καθομιλούμενη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλησπέρα, ρε παιδιά κάνει νύστα ή εγώ νυστάζω;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Μπα μάλλον κάνει νύστα γιατί και εγώ νυστάζω ελαφρώς...:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.
Το πα και θ' απιστήσω, στα τέσσερα θα τη στήσω, στο χωριό άφησα την Ελληνίδα, γιατί βρήκα μια φίνα γκόμενα Ρωσίδα. Πάρτε μάτι Arash αλα Ρώσικα:





Άσχημες οι κακομοίρες ε;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μπα μάλλον κάνει νύστα γιατί και εγώ νυστάζω ελαφρώς...:P:P:P

Μπά πιάνει μέχρι και πειραιά;:P




Άσχημες οι κακομοίρες ε;:(

Ναι αφού δεν ξέρω πώς να τις παρηγορήσω:P τι τέκναροι είναι αυτοί αγόρι μου; να απιστήσεις μαζί σου και καλά θα κάνεις:clapup::clapup: μαζί σου:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Nιώθω την ανάγκη να βάλω μια φωτογραφία μου!



:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ρε Γιάννη τι σου κάναμε; γιατί μας το κάνεις αυτό;:mad:



















































Μας ανάβεις βραδιάτικα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ρε Γιάννη τι σου κάναμε; γιατί μας το κάνεις αυτό;:mad:



















































Μας ανάβεις βραδιάτικα:P
Το ξέρω με θες!





















:crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλησπέρες... :(

Έχω βγάλει άφτρα και τσούζει όοοολη μέρααα... :cry_x:Ξέρετε αν υπάρχει κανένα φάρμακο ή αλοιφή για να περάσει;...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλησπέρες... :(

Έχω βγάλει άφτρα και τσούζει όοοολη μέρααα... :cry_x:Ξέρετε αν υπάρχει κανένα φάρμακο ή αλοιφή για να περάσει;...
Να κάνεις πλύσεις με χαμομηλάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 12 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top