Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Πωωωω ρε Σίμπυ μη τα λες δημοσίως ότι σε άφησα ανάπηρη απ' το πολύ το σεξ. Θα μας κηνυγήσουν!:P

Περαστικά και στις 2 σας κορίτσια!

Εγώ;;;;; Εσύ που με χτύπαγες στον τοίχο, δεμένη ανάποδα, με σακάτεψες!!!!! :P:P:P
Ευχαριστούμε για τα περαστικά, τι έγινε εσύ σεληνιάστικες, τι υπογραφές είναι αυτές;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Περαστικά και στις 2 σας κορίτσια!

Ευχαριστούμε! ;)

Αμα δεν περνάει από μόνο του όμως, τι θα κάνεις;;;;;

Περίμενα να περάσει από μόνο του αλλά επειδή δεν το βλέπω να γίνεται αναγκαστικά θα πάω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.
Εγώ;;;;; Εσύ που με χτύπαγες στον τοίχο, δεμένη ανάποδα, με σακάτεψες!!!!! :P:P:P
Ευχαριστούμε για τα περαστικά, τι έγινε εσύ σεληνιάστικες, τι υπογραφές είναι αυτές;;;;;;

Δεν ήταν ο τοίχος αυτός μανάρι μου...:whistle:

Τι δεν σου αρέσει στην υπογραφή;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ευχαριστούμε! ;)

Περίμενα να περάσει από μόνο του αλλά επειδή δεν το βλέπω να γίνεται αναγκαστικά θα πάω :(

Και γω με τους γιατρούς δεν τα πολυπάω καλά, όμως υπάρχουν φορές που δεν υπάρχει άλλη λύση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Δεν ήταν ο τοίχος αυτός μανάρι μου...:whistle:

Τι δεν σου αρέσει στην υπογραφή;:worry:

Ξέρω γω, με αγριεύει λίγο!!!! Νομίζω ότι θα χιμήξει να με φάει......:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
καποιος να φερει τσιγαρα σε μια κουρασμενη ψυχη???:redface:

εεε.. Βαλντερ.. εγω που θα σου φερω το ποντικακι.. κανε το ψυχικο βρε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Άμα σου φέρω τσιγάρα θα βάλεις τσακμάκι που έχω ξεμείνει?

Ο χόντος ψόφησε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.
Ξέρω γω, με αγριεύει λίγο!!!! Νομίζω ότι θα χιμήξει να με φάει......:(

Είναι σπέσιαλ φωτό, μαζί με το Ancient κείμενο από κάτω. Έχει να κάνει με μια αυταρχική οντότητα που επέβαλλε τη θρησκεία των Ori επάνω στους ανθρώπους για να μαζεύει δύναμη από την υποταγή και προσευχή τους.

Όταν ο Doci (Αρχιερέας των Ori) είδε το φως το αληθινόν, είπε το Ancient κείμενο από κάτω που σημαίνει:

"Δείξτε μου έλεος, ήμουν τυφλός μα τώρα βλέπω" (Mia clementia dana esto)

καποιος να φερει τσιγαρα σε μια κουρασμενη ψυχη???:redface:

εεε.. Βαλντερ.. εγω που θα σου φερω το ποντικακι.. κανε το ψυχικο βρε!

Θα κάνω μπάνιο και μετά. Κι άσε τα ψυχικά και τη Φιλοθέη και το Γουδί.

Αρχική Δημοσίευση από Μέταλ ο μπήχτης:
Άμα σου φέρω τσιγάρα θα βάλεις τσακμάκι που έχω ξεμείνει?

Ο χόντος ψόφησε :P

Άλλη φορά να αγοράζεις Zippo, κι όταν θα έχεις ορεξούλες θα τον κουνάς δεξιά κι αριστερά δυνατά (αυτό έκαναν και οι Αμερικάνοι στο Βιετνάμ και άναβε όλος ο αναπτήρας μαζί με τους ορυζώνες...).

Ουπς, έτσι θα ψοφήσεις κι εσύ... σόρρυ! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Δεν παίρνω ζίππο στα γενέθλιά σου μου νιντζάρανε τον μπικ τον ζίπο δεν θα νιντζάρουνε????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Είναι σπέσιαλ φωτό, μαζί με το Ancient κείμενο από κάτω. Έχει να κάνει με μια αυταρχική οντότητα που επέβαλλε τη θρησκεία των Ori επάνω στους ανθρώπους για να μαζεύει δύναμη από την υποταγή και προσευχή τους.

Όταν ο Doci (Αρχιερέας των Ori) είδε το φως το αληθινόν, είπε το Ancient κείμενο από κάτω που σημαίνει:

"Δείξτε μου έλεος, ήμουν τυφλός μα τώρα βλέπω" (Mia clementia dana esto)

??????? Λίγο το κεφάλι μου που το αισθάνομαι κλούβιο από το χτύπημα, λίγο αυτά που λές........θα με στείλετε σήμερα!!!!!!
Καλό σαν ιδέα, αλλά και πάλι τρομακτικό μου κάνει.... μπορεί να φταίει το κακό mood μου....:hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Δεν παίρνω ζίππο στα γενέθλιά σου μου νιντζάρανε τον μπικ τον ζίπο δεν θα νιντζάρουνε????


εεεεεμμμ.. αν δεν εχεις τσακμακι ζιππο.. που πας? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Έχω χόντο!Τελικά είχα κρυμμένο κι άλλο!Δούλεψα 6 μήνες στην τράπεζα αλλά ήμουν τυχερός. Η μία προισταμένη μου δεν κάπνιζε και μου δινε τους χόντους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Η εξεταστική δεν παλεύεται!

Γειααααααααααααααα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Η εξεταστική δεν παλεύεται!

Γειααααααααααααααα. :D


γεια σου βρε.. συμπασχοντα!:P

εμενα μου λες? πφφφφφφφφφφφφφ:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Κουράγιο Γεώργιε!
Πρέπει να επικρατήσει ειρήνη στο μυαλό σου... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Και Ειρήνη και Έφη και Μαρία και Αγγελέτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Βέβαια σαν το εν ειρήνη καμία. :slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ω μα ναι. Καμία! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Καλησπέρα σας! Μόλις ξύπνησα... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top