Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Είναι ένα από τα ... "μαθήματα"! :spasiklas::ropalo::wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Είναι ένα από τα ... "μαθήματα"! :spasiklas::ropalo::wacko:
Σιγά το μάθημα. Εγώ δεν πήρα ποτέ βιβλίο, μόνο ένα τούβλο που έλεγε απ' έξω "σημειώσεις".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Σιγά το μάθημα. Εγώ δεν πήρα ποτέ βιβλίο, μόνο ένα τούβλο που έλεγε απ' έξω "σημειώσεις".

Εμείς πήραμε ένα βιβλίο-τούβλο το οποίο έχει συγγράψει ο αγαπητός μας καθηγητής και διδάσκεται σε 15 σχολές εντός και εκτός ΕΜΠ. Και μόλις το είπε αυτό έπεσε το φως από το ταβάνι της αίθουσας!:clapup: (πώς δεν έπεσε πάνω σε κανένα κεφάλι...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εμείς πήραμε ένα βιβλίο-τούβλο το οποίο έχει συγγράψει ο αγαπητός μας καθηγητής και διδάσκεται σε 15 σχολές εντός και εκτός ΕΜΠ. Και μόλις το είπε αυτό έπεσε το φως από το ταβάνι της αίθουσας!:clapup: (πώς δεν έπεσε πάνω σε κανένα κεφάλι...)
Για πες για πες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Την ώρα που μας το έλεγε αυτό ακριβώς (μαζί με τα κλασικά "δε θέλω να περιαυτολογήσω αλλά το βιβλίο ΜΟΥ διδάσκεται σε άλλες 15 σχολές") πέφτει το φωτιστικό από το ταβάνι και προσγειώνεται ανάμεσα σε δύο άτομα! Καλά έπεσε τέτοιο γέλιο... Μετά κοιτούσε συνέχεια το ταβάνι μήπως του έρθει τίποτα άλλο στο κεφάλι! :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,076 μηνύματα.
Τι κάνετε παιζάκια;;

Βαλντεράκι τι ωραία σεξι "πικουλίνα" είναι αυτή;; :redface::D

Τι να κάνω, έσκασα 1200 ευρώ για το νεο μου μηχάνημα και θέλει μοντέρνο ποντίκιον λέει!:P

Όσο για την πικουλίνα, εγώ είμαι. Απλούστατο λατρεία μου!:)

Υπάρχει adaptorας PS2 σε USB. Προλαβαίνεις το ΠΛΑΙΣΙΟ, είναι ανοιχτά μέχρι τις 8 το βράδυ. ;)

Στάζω απ' τον ιδρώτα και έχω λουστεί με μπόλικη σκόνη (αίαιαιμα δάκρυα κι ιδρώωωωτας - Σάκης Ρουβάς) και το κοντινότερο πλαίσιο είναι στη Στουρνάρη κι εγώ είμαι στους Αμπελόκηπους. Άρα πρέπει να συμβούν 2 τινά, α) να κάνω μπάνιο και να πάω, β) να πάρω ταξί για να πάω ή μετρό και ηλεκτρικό.

1ον μπάνιο κάνω σα γυναίκα (θέλω 1 ώρα στάνταρ, χώρια οι ετοιμασίες)
2ον Σε τόσο κόπο μεταφοράς για ένα ποντίκι δεν μπαίνω που να με χτυπάνε με σφυριά στη μαπα.


Οπότε κάποια καλή ψυχούλα θα με εξυπηρετήσει.:)
Ευχαριστώ πάντως για την πληροφορία!:)


ΥΓ: ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!! ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΑΥΘΕΝΤΙΚΟ CD ΤΟΥ ΣΑΚΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΤΟ 1996!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Τι να κάνω, έσκασα 1200 ευρώ για το νεο μου μηχάνημα και θέλει μοντέρνο ποντίκιον λέει!:P
Τώρα που την έπαθες, θα το ξέρεις άλλη φορά.
1. Απορώ που ακόμα έχεις PS2 ποντίκι
2. Αφού έχεις τέτοιο ποντίκι, έπρεπε να δεις ότι η μητρική σου δεν έχει τέτοια θύρα. ;)
3. Μια χαρά μπορείς να κάνεις και τη δουλειά σου χωρίς ποντίκι.
4. Το πληκτρολόγιο σου είναι USB δηλαδή;
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,076 μηνύματα.
Τώρα που την έπαθες, θα το ξέρεις άλλη φορά.
1. Απορώ που ακόμα έχεις PS2 ποντίκι
2. Αφού έχεις τέτοιο ποντίκι, έπρεπε να δεις ότι η μητρική σου δεν έχει τέτοια θύρα. ;)
3. Μια χαρά μπορείς να κάνεις και τη δουλειά σου χωρίς ποντίκι.
4. Το πληκτρολόγιο σου είναι USB δηλαδή;
:)

1. Πολύ με βοηθάς!:mad::P 5ετίας πισί είχα.
2. Ήταν στη ζελατίνα, το αμέλησα.
3. Σίγουρα, απλά όταν στήνω κάτι θέλω να το χαίρομαι. Εσένα θα σ'άρεσε να έγδυνες μια γυναίκα με το ένα χέρι;
4. Όχι, ps/2 είναι αλλά έχει τέτοια θύρα για το keyboard η νέα μητρική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
2. Ήταν στη ζελατίνα, το αμέλησα.
3. Σίγουρα, απλά όταν στήνω κάτι θέλω να το χαίρομαι. Εσένα θα σ'άρεσε να έγδυνες μια γυναίκα με το ένα χέρι;
2. ASUS P5E
Θύρες Επικοινωνίας (Εξωτερικές): 1 x PS/2 Keyboard, 1 x S/PDIF Out (Coaxial + Optical), 1 x IEEE1394a, 1 x RJ45 port, 6 x USB 2.0/1.1, 8-channel Audio I/O.
Αλίμονο αν έπρεπε να φτάσει να το κοιτάξεις από τη ζελατίνα :D:P

3. Όπως βολεύει τον καθένα. Έχεις δοκιμάσει να γδύσεις γυναίκα με το ένα χέρι; Αν το κάνεις το ίδιο γρήγορα και αποτελεσματικά γιατί όχι; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,076 μηνύματα.
2. ASUS P5E

Αλίμονο αν έπρεπε να φτάσει να το κοιτάξεις από τη ζελατίνα :D:P

3. Όπως βολεύει τον καθένα. Έχεις δοκιμάσει να γδύσεις γυναίκα με το ένα χέρι; Αν το κάνεις το ίδιο γρήγορα και αποτελεσματικά γιατί όχι; :D

Εντάξει ρε φίλε, είμαι βλάκας, το απέδειξες!:P Να δω εσύ επάνω στην κάψα σου να γδύσεις τη γυναίκα αν θα προσέξεις πόσα κουμπιά έχει το ρούχο της! Όσο να ναι μιλάμε για λεπτομέρειες.:D

Και ναι έχω δοκιμάσει και με το ένα χέρι και με τα δόντια. Απλά όταν ο Θεούλης μου δίνει 2 χέρια, τα βάζω και τα 2 επάνω στο αντικείμενο του πόθου. Δεν ψήνω καφέ με το ένα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Εντάξει ρε φίλε, είμαι βλάκας, το απέδειξες!:P Να δω εσύ επάνω στην κάψα σου να γδύσεις τη γυναίκα αν θα προσέξεις πόσα κουμπιά έχει το ρούχο της! Όσο να ναι μιλάμε για λεπτομέρειες.:D

Και ναι έχω δοκιμάσει και με το ένα χέρι και με τα δόντια. Απλά όταν ο Θεούλης μου δίνει 2 χέρια, τα βάζω και τα 2 επάνω στο αντικείμενο του πόθου. Δεν ψήνω καφέ με το ένα.:P
Απέδειξα ότι ήσουν απρόσεκτος όχι βλάκας :D
Σε συγχωρώ όμως τέκνον μου, για όλα υπάρχει συγχώρεση :worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,076 μηνύματα.
Απέδειξα ότι ήσουν απρόσεκτος όχι βλάκας :D
Σε συγχωρώ όμως τέκνον μου, για όλα υπάρχει συγχώρεση :worry::P

Πάρε για τον κόπο σου:


:P:P:P


Δεν ανησυχούμε όμως! Διορθώνεται; Ναι! Αυτό έχει σημασία!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Φοιμπς!:DΔευρω εξω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Γιούχουυυυυυυυυυυυ!!!!! :D

Ρε συνάδελφε πως με καταλαβαίνεις; Έχεις μύτη εσυ! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Γιούχουυυυυυυυυυυυ!!!!! :D

Ρε συνάδελφε πως με καταλαβαίνεις; Έχεις μύτη εσυ! :P:P:P

Ρε συναδελφε μπρίκια κολλάμε;:P
Σε εντοπιζω απο χιλιομετρα,χουχου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ρε συναδελφε μπρίκια κολλάμε;:P
Σε εντοπιζω απο χιλιομετρα,χουχου!:P

Έτσιιιιιιι!!! Πάντα συνεργάζομαι με τους καλύτερους!!!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,076 μηνύματα.
Ειλικρινά πιό μακρόχρονο ερωτικό παιχνίδι δεν έχω ξαναδεί.:D Ρε παιδιά φτιάχτε τα επιτέλους!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ειλικρινά πιό μακρόχρονο ερωτικό παιχνίδι δεν έχω ξαναδεί.:D Ρε παιδιά φτιάχτε τα επιτέλους!:clapup::clapup::clapup:

Α όλα και όλα!!!! Άλλο επαγγελματικά και άλλο προσωπικά! Μην τα μπερδεύουμε αυτά τα δυο! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Α όλα και όλα!!!! Άλλο επαγγελματικά και άλλο προσωπικά! Μην τα μπερδεύουμε αυτά τα δυο! :P:P:P

λολ! Με πρόλαβες!:lol: Άλλο τα επαγγελματικά και άλλο τα προσωπικά!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,076 μηνύματα.
Α όλα και όλα!!!! Άλλο επαγγελματικά και άλλο προσωπικά! Μην τα μπερδεύουμε αυτά τα δυο! :P:P:P

Άσε τις διπλωματίες μανταμ! Τόσους μήνες σε έχω πάρει χαμπάρι. Άντε! Πάρε τον γαμπρό και πηγαίντε ψαρέψτε καμια συναγρίδα γιατι πείνασα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 9 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top