Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλησπέρες!!!:devil:
Τι κανουν τα παιδια?!!!:devil:

Καλησπέρα Neraida!!!! Εδώ εγώ παρακολουθώ με ποπ κορν και κοκακολίτσα την συζήτηση μεταξύ Valder και cibyllian με ανταλλαγή ιμότικον!!!:P

Εσύ; Τι κάνεις; Όλα καλά; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Καλησπέρες!!!:devil:
Τι κανουν τα παιδια?!!!:devil:

Η Σίμπυ κοιμόταν κι εγώ άκουγα μουσική, μετά η Σίμπυ έβαλε "χέρι" και τη βοήθησα. Ταυτόχρονα η Φοίβη έτρωγε ποπ κορν και έβλεπε το θέαμα.

Εσύ τι κάνεις υπέργηρη μαμά μας;

:beating::mpinelik: Άμα δεν γίνεις πρόστυχος δεν μπορείς ε;:P:P

Όχι. Και πάψε να είσαι γκρινιάρα για πράγματα που κάνω και λέω, που είναι γνωστό ότι σ' αρέσουν!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλησπέρες!!!:devil:
Τι κανουν τα παιδια?!!!:devil:

Γειά σου κούκλα!!!:)

Καλησπέρα Neraida!!!! Εδώ εγώ παρακολουθώ με ποπ κορν και κοκακολίτσα την συζήτηση μεταξύ Valder και cibyllian με ανταλλαγή ιμότικον!!!:P

Εσύ; Τι κάνεις; Όλα καλά; :D

Πάλι θέαμα γίναμε Φοίβη μου!:(:P

Η Σίμπυ κοιμόταν κι εγώ άκουγα μουσική, μετά η Σίμπυ έβαλε "χέρι" και τη βοήθησα. Ταυτόχρονα η Φοίβη έτρωγε ποπ κορν και έβλεπε το θέαμα.

Εσύ τι κάνεις υπέργηρη μαμά μας;

Όχι. Και πάψε να είσαι γκρινιάρα για πράγματα που κάνω και λέω, που είναι γνωστό ότι σ' αρέσουν!:P
Εσύ θες ένα χέρι γερό ξύλο!!!!!!:P Και ναι θα μ' άρεσε πολύ να στο δώσω!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Πάλι θέαμα γίναμε Φοίβη μου!:(:P

Ωραίο θέαμα!!! Κάθε φορά που διαβάζω συζήτησή σας ψοφάω στο γέλιο!!! :D:D:D

Δίνετε show!!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Πάλι θέαμα γίναμε Φοίβη μου!:(:P
Εσύ θες ένα χέρι γερό ξύλο!!!!!!:P Και ναι θα μ' άρεσε πολύ να στο δώσω!!!!:clapup:

Εσύ μας κάνεις θέαμα, όχι εγώ! Μια ζωή η ίδια ιστορία και βγαίνεις κι από πάνω;:mad: Μετά τη δουλειά, πέρασε στο δωμάτιό μου για Σεμινάριο Επιμόρφωσης. Για άντε σε παρακαλώ, σηκώθηκαν τα πόδια να χτυπήσουν το κεφάλι!:mad:


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Βαλντο, προκαλεις καρδια μου!!!!!!!:P
Σιμπι, μην του δινεις σημασια! Τωρα που εχει κολλησει σουταρε τον!!!:devil:
Φοιβη μου, τλχ αξιζε το ματι που πηρες?!:whistle::P
Και καπου πηρε το ματακι μου για υπεργηρη μαμα...θα σας χεσω!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ωραίο θέαμα!!! Κάθε φορά που διαβάζω συζήτησή σας ψοφάω στο γέλιο!!! :D:D:D

Δίνετε show!!!:P:P:P

:P:P:P Δεν αφήνει τίποτα το τέρας να πέσει κάτω!:P

Εσύ μας κάνεις θέαμα, όχι εγώ! Μια ζωή η ίδια ιστορία και βγαίνεις κι από πάνω;:mad: Μετά τη δουλειά, πέρασε στο δωμάτιό μου για Σεμινάριο Επιμόρφωσης. Για άντε σε παρακαλώ, σηκώθηκαν τα πόδια να χτυπήσουν το κεφάλι!:mad:
:P

Καλά, καλά προς το παρόν κάτσε κάτω ζωηρό κεφάλι να σε χτυπήσουν τα πόδια! :hehe: Ίσως έτσι μάθεις να βγαίνεις κι εσύ από πάνω μπας και σταυρώσεις κανα γκομενάκι και ησυχάσουμε!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Βαλντο, προκαλεις καρδια μου!!!!!!!:P


Εγώ;;;;;; ΑΥΤΗ!!!!!:mad:
Σιμπι, μην του δινεις σημασια! Τωρα που εχει κολλησει σουταρε τον!!!:devil:
Ε δεν αντέχεσαι... Εγω είπα, ΑΥΤΗ τα κάνει όλα!:mad:

Φοιβη μου, τλχ αξιζε το ματι που πηρες?!:whistle::P

Ναι ρε, άξιζε. Σε ότι παίρνω μέρος πάντα αξίζει!:P

Και καπου πηρε το ματακι μου για υπεργηρη μαμα...θα σας χεσω!:mad:

Έφαγες χόρτα ζοχιά και σ' έπιασε αμέσως ε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MoZarT

Νεοφερμένος

Ο MoZarT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Συνφωνω δν ξερω για τι λετε βεβαια αλλα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Καλά, καλά προς το παρόν κάτσε κάτω ζωηρό κεφάλι να σε χτυπήσουν τα πόδια! :hehe: Ίσως έτσι μάθεις να βγαίνεις κι εσύ από πάνω μπας και σταυρώσεις κανα γκομενάκι και ησυχάσουμε!:P:P

Δε χρειάζεται να σταυρώσω γκομενάκι!;)

Εσύ με ενοχλείς και τώρα με προσβάλλεις κι όλας...:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Συνφωνω δν ξερω για τι λετε βεβαια αλλα....

Χαχαχα!!! MoZarT πάρε και εσύ τα ποπ κορν σου και την κοκα κόλα σου και κάτσε μαζί να τους παρακολουθήσουμε!!! :popcorn::popcorn:

Εχουν τρομερό γέλιο!!! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MoZarT

Νεοφερμένος

Ο MoZarT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Βσκ παω να βαλω φαη κανονικο γιατι εχει ιστορια το θεμα.....:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Δε χρειάζεται να σταυρώσω γκομενάκι!;)

Εσύ με ενοχλείς και τώρα με προσβάλλεις κι όλας...:|

Έλα βαλντούκο μου, πλάκα σου κάνω:hug: ...... Είναι δυνατόν να σοβαρολογώ, εσύ που είσαι τόσο έξυπνος και τόσο ετοιμόλογος, μόνο και μόνο από αυτό θα πρέπει να σκοτώνονται για πάρτη σου. Άλλωστε μέχρι εδώ μυρίζει η πτωμαΐνη από τα πεσμένα σώματα των κοριτσιών έξω από την πόρτα σου ;)....... Το 'σωσα ή να συνεχίσω;;;;;:P

Πάντως σοβαρά :sorry: (Μασάζ στις πατούσες;;;;;;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Έλα βαλντούκο μου, πλάκα σου κάνω:hug: ...... Είναι δυνατόν να σοβαρολογώ, εσύ που είσαι τόσο έξυπνος και τόσο ετοιμόλογος, μόνο και μόνο από αυτό θα πρέπει να σκοτώνονται για πάρτη σου. Άλλωστε μέχρι εδώ μυρίζει η πτωμαΐνη από τα πεσμένα σώματα των κοριτσιών έξω από την πόρτα σου ;)....... Το 'σωσα ή να συνεχίσω;;;;;:P

Πάντως σοβαρά :sorry: (Μασάζ στις πατούσες;;;;;;;)

Όχι δεν το έσωσες. :|

Θα πρέπει να κάνεις πολλά για να στο συγχωρήσω και να χαίρεσαι που δεν σε έκανα report!:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MoZarT

Νεοφερμένος

Ο MoZarT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
(Πτωμα) και (ινη) καλη φαση δν την ηξερα αυτη τη λεξουλα....:confused::confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εγώ;;;;;; ΑΥΤΗ!!!!!:mad:

Ε δεν αντέχεσαι... Εγω είπα, ΑΥΤΗ τα κάνει όλα!:mad:



Ναι ρε, άξιζε. Σε ότι παίρνω μέρος πάντα αξίζει!:P



Έφαγες χόρτα ζοχιά και σ' έπιασε αμέσως ε; :P

Ο ενοχος παντα φωναζει!:whistle::P
Παντως συμφωνω με Σιμπι! Θες ενα χερι ξυλο, να ισιωσεις!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά! :D
Σήμερα έχω καλή διάθεση!
Μου έφυγε η χτεσινή μίρλα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Ο ενοχος παντα φωναζει!:whistle::P
Παντως συμφωνω με Σιμπι! Θες ενα χερι ξυλο, να ισιωσεις!:P

Κάτσε κάτω ρε που φυτρώνεις εκεί που δε σε σπέρνουν:P! Πήγαινε φάε τα χόρτα σου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ο ενοχος παντα φωναζει!:whistle::P
Παντως συμφωνω με Σιμπι! Θες ενα χερι ξυλο, να ισιωσεις!:P

Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση Νεράϊδα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MoZarT

Νεοφερμένος

Ο MoZarT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Συχενομαι 2 Ξενους που το δειχνει για 3243254 φορα αυτη τη στιγμη το MEGA:redface::worry::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top