Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Να σου πω δεν με έχει πάρει ακόμη ο καημός γιατί βλέπω Doctor Who. :look: Αλλά μπορεί να το δω. Εγώ σήμερα είχα σκοπό να βγω αλλά οι δικοί μου λείπουν και λεφτά γιοκ, οπότε θα κάτσω να διαβάσω και να δω κανα επεισόδιο DW. Εσείς πως είστεεε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Να σου πω δεν με έχει πάρει ακόμη ο καημός γιατί βλέπω Doctor Who. :look: Αλλά μπορεί να το δω. Εγώ σήμερα είχα σκοπό να βγω αλλά οι δικοί μου λείπουν και λεφτά γιοκ, οπότε θα κάτσω να διαβάσω και να δω κανα επεισόδιο DW. Εσείς πως είστεεε;
Εσύ ποτέ τελειώνεις τις εξετάσεις; Τι είναι το DW;;;:confused:
Ξέρει κανείς τι αγώνα είχε σήμερα; Το διπλανό μαγαζί είχε κόσμο και φώναζαν ,μάλλον έχασε ή ομάδα τους και εδώ και ώρα ησυχασαν!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Τις 18 τελειώνω, DW=Doctor Who. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aergos

Δραστήριο μέλος

Ο aergos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 410 μηνύματα.









 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Καλημερα!!!
Τι κανετε κοριτσια;; Πως τα πατε με την ζεστη;;
Ρε κοριτσια που ειναι η ιστοριουλα που φτιαχναμε; Εσβησαν το θεμα;;; Τι στο καλο ψαχνω ψαχνω και δεν το βρισκω!
Wherever εσυ που επαιζες, που ειναι;
ΟΕΟ;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Καλημερα!!!
Τι κανετε κοριτσια;; Πως τα πατε με την ζεστη;;
Ρε κοριτσια που ειναι η ιστοριουλα που φτιαχναμε; Εσβησαν το θεμα;;; Τι στο καλο ψαχνω ψαχνω και δεν το βρισκω!
Wherever εσυ που επαιζες, που ειναι;
ΟΕΟ;;;;
Καλημέρα!!!:)
Τι κανείς; Πως τα περνάς εσύ;;:whistle: Από ζέστη άλλο τίποτα,ειδικά τι μεσημέρι δεν είναι να βγεις έξω καθόλου!
Είναι στα "δικά σας παιχνίδια" στο chat&fun

https://cnf.e-steki.gr/forumdisplay.php?f=75&type=
Άντε να δούμε που θα καταλήξει αυτό το story!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ζέστη ρε. Ζέστη. Ευτυχώς έβρεχε χθες. ΕΥΤΥΧΩΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Τι κάνουν οι συμφορουμίτες μου? :)
Εγώ σκυλοβαριέμαι πάντως. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Ζέστη ρε. Ζέστη. Ευτυχώς έβρεχε χθες. ΕΥΤΥΧΩΣ.
Εδώ έχει από χθες συννεφιασει αλλα δεν μας κάνει την τιμή να βρέξει!! Κάνει και μια κουφοβραση άντε να δούμε !!:P

Τι κάνουν οι συμφορουμίτες μου? :)
Εγώ σκυλοβαριέμαι πάντως. :/:
Γεια σου Παναγιώτη!:)
Εσύ τελειωσες το σχολείο να υποθέσω γι αυτό βαριέσαι ε;; :P Δες καμία ταινία, πήγαινε παραλία ,κάτσε πεσε για ύπνο .κτλ.κάτι να βρεις να κανείς μην κάθεσαι και βαριέσαι!!:P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εβρεξε και σημερα λιγο 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Εβρεξε και σημερα λιγο 8)

Τυχερή!!:redface:
Είδα έχεις μπλοκ ε; Κάνε κι ένα ελληνικό για εμάς που δεν ξέρουμε γερμανικά!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τυχερή!!:redface:
Είδα έχεις μπλοκ ε; Κάνε κι ένα ελληνικό για εμάς που δεν ξέρουμε γερμανικά!!:whistle:

Δεν χρησιμοποιώ τα ελληνικά ιδιαίτερα στο μπλογκ γιατί το παρακολουθούν πολλοί ξένοι και θέλω να καταλαβαίνουν!
Ας πούμε πως το μπλόγκ αυτό με φέρνει πιο κοντά στο όνειρό μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
OK!:)
Καλή επιτυχία σου εύχομαι λοιπόν!! Ωραία το έχεις στήσει πάντως (αν και δεν καταλαβαίνω τι γραφείς αλλά δεν πειραζει:P)
Εσύ ποτέ τελειώνεις αλήθεια; 18;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
OK!:)
Καλή επιτυχία σου εύχομαι λοιπόν!! Ωραία το έχεις στήσει πάντως (αν και δεν καταλαβαίνω τι γραφείς αλλά δεν πειραζει:P)
Εσύ ποτέ τελειώνεις αλήθεια; 18;

Τελείωσα σήμερα 8)
Στις 9.30 είχα βγει από την αίθουσα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Τελείωσα σήμερα 8)
Στις 9.30 είχα βγει από την αίθουσα:redface:

Δεν έγραψες δηλαδή;:eek:
Καλή ξεκουραση και καλό καλοκαίρι !!!!!!!!!!!!!!:clapup::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Δεν έγραψες δηλαδή;:eek:
Καλή ξεκουραση και καλό καλοκαίρι !!!!!!!!!!!!!!:clapup::D

Έγραψα:P γερμανικά έγραφα και με έβγαλαν έξω γιατί με ρωτούσαν οι άλλοι:P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ζηλεύω εσάς που στη πόλη σας δεν έβρεξε. Εγώ για έναν καφέ βγήκα με το αγόρι μου τελευταία μέρα των εξετάσεων, και μας έπιασε ο κατακλυσμός του Νώε. :| Εν τέλει καταλήξαμε σπίτι του με μαραθώνιο σειράς. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Έγραψα:P γερμανικά έγραφα και με έβγαλαν έξω γιατί με ρωτούσαν οι άλλοι:P:redface:
:P:P

Ζηλεύω εσάς που στη πόλη σας δεν έβρεξε. Εγώ για έναν καφέ βγήκα με το αγόρι μου τελευταία μέρα των εξετάσεων, και μας έπιασε ο κατακλυσμός του Νώε. :| Εν τέλει καταλήξαμε σπίτι του με μαραθώνιο σειράς. :P
Χαχχαχ ευκαιρία ήθελες εσύ να δεις ταινίες πάλι!!:P
Ευτυχώς ταιριάζετε σε αυτό να φανταστώ είδατε το DW??:P
Εγώ πάλι ζηλεύω εσάς γιατί δροσιστηκατε λιγάκι ενω εμείς δεν το βλέπω άμεσα!!:P

Καλή ξεκούραση και καλό καλοκαίρι και σε εσένα Άλμα!!!!!!!!!!:clapup::D

Άντε καληνύχτα σας!!:sleep:
:hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Να σου πω, έχουμε τελείως διαφορετικά γούστα στις σειρές και τις ταινίες. :P Αλλά έχουμε τομή το American Horror Story. Σήμερα είδαμε Dexter, που το σιχαίνεται, αλλά επειδή μάλλον μέχρι τον Ιούλιο δε θα ιδωθούμε μου έκανε το χατήρι. :D :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Να σου πω, έχουμε τελείως διαφορετικά γούστα στις σειρές και τις ταινίες. :P Αλλά έχουμε τομή το American Horror Story. Σήμερα είδαμε Dexter, που το σιχαίνεται, αλλά επειδή μάλλον μέχρι τον Ιούλιο δε θα ιδωθούμε μου έκανε το χατήρι. :D :happy:
Εντάξει βρέθηκε μια τομή αυτό αρκεί!!:D
Έλα ειδες έκατσε είδε κάτι που δεν του άρεσε μόνο και μόνο για να περάσετε καλά πριν φύγει !!:redface:Καλός είναι ,εγκρινω!!!:redface::D
Αν θες παρέα να βλέπεις ταινίες ερχομαι αλλά σου λέω από τώρα ότι ούτε εγώ βλέπω dexter!!:whistle:
Και ή ζέστη συνεχίζεται...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top