Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Κερναω κουλουρακια ποιος θελει;:whistle:
Σημερα ειδα μια συμμαθητρια μου με παιδι τριων ετων ...ποτε βρηκε αντρα ποτε παντρευτηκε ποτε εκανε παιδι!Τελικα χανεσαι πολυ μετα το λυκειο!!:/:

Εγώωω θέλω. :redface:

Άστα να πάνε. Τις προάλλες στο πάρκινγκ η μάνα μου πέτυχε έναν συμμαθητή της. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Εγώωω θέλω. :redface:

Άστα να πάνε. Τις προάλλες στο πάρκινγκ η μάνα μου πέτυχε έναν συμμαθητή της. :P

Σημερα δεν εχει αλλα τελος οποιος προλαβε προλαβε!:pfff:
Αυτη η συμμαθητρια μου παντρευτηκε ενας τριτοξαδερφο μου και δεν το πιστευα οταν μου το λεγαν μεχρι που τους ειδα η ιδια !!Μια χαρα ζευγαρι ειναι παντως μην τους ματιασουμε!!:D
Σημερα εκκλησια ποιος θα παει;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ναι ,αλλα δεν ξερω αν προλαβαινεις τωρα γιατι συνηθως μεχρι τις εννια ειναι τα κτελ!:redface::P
Τι ειναι αυτα που κανατε;
Θελω τσουρεκι!:whistle:
Καπου ακουσα οτι στην Γερμανια γιορτασαν ηδη το Πασχα οι καθολικοι ισχυει;;

Ναι ναι... Το προηγούμενο Σάββατο είχαν Ανάσταση...
Του χρόνου το Ορθόδοξο Πάσχα πέφτει 1 Μαίου:confused:
και το Καθολικό 27 Μαρτίου:confused:

Τα Osterlämmer είναι αυτά:


Εκκλησία πήγα μέχρι τώρα Μ. Τρίτη και Μ. Τετάρτη... Έψελνα βεβαίως- βεβαίως...
Και αύριο εννοείται... Σήμερα θα είμαι στην νονά μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Σημερα δεν εχει αλλα τελος οποιος προλαβε προλαβε!:pfff:
Αυτη η συμμαθητρια μου παντρευτηκε ενας τριτοξαδερφο μου και δεν το πιστευα οταν μου το λεγαν μεχρι που τους ειδα η ιδια !!Μια χαρα ζευγαρι ειναι παντως μην τους ματιασουμε!!:D
Σημερα εκκλησια ποιος θα παει;;:P

Καλό μου ακούγεται αυτό. :P
Καλά μη με δίνεις κουλουράκια, θα φάω σοκολάτα το βραδάκι. :pfff:


Εγώ δεν έχω πάει καθόλου εκκλησία φέτος, δεν έχω όρεξη. Μάλλον θα κινηθώ στον επιτάφιο αύριο όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Χρονια πολλα σε ολους!!
Το φαγατε ολο το ψητο σημερα;:P
Τι κανετε κοριτσια καιρο εχω να μπω!
Αυριο ειναι ο γαμος!!
Ρουχα:οκ!
Παπουτσια:οκ!
Τσαντα:οκ!
Μαλλια/μακιγιαζ:οκ!
Κοσμηματα:οκ!
Τσαμπα ανησυχω ολα ειναι ετοιμα τελικα!!
Αντε και στα δικα σας οι λευθεροι!!:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Χρονια πολλα σε ολους!!
Το φαγατε ολο το ψητο σημερα;:P
Τι κανετε κοριτσια καιρο εχω να μπω!
Αυριο ειναι ο γαμος!!
Ρουχα:οκ!
Παπουτσια:οκ!
Τσαντα:οκ!
Μαλλια/μακιγιαζ:οκ!
Κοσμηματα:οκ!
Τσαμπα ανησυχω ολα ειναι ετοιμα τελικα!!
Αντε και στα δικα σας οι λευθεροι!!:D:P

Μπα, εγώ μετα βίας έφαγα. Τελικά θα βάλεις το πράσινο;;;

Ανέβηκα στο χωριό και ήρθε η ξαδέρφη μου με μια κοιλίτσα τέζα. :D Είχα να τη δω καιρό... Καναδυό χρόνια, με τον άντρα της και τον θείο κάναμε σήμερα Πάσχα. 7 μηνών κοριτσάκι, κρίμα που θα αργήσω να το δω. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Χρονια πολλα σε ολους!!
Το φαγατε ολο το ψητο σημερα;:P
Τι κανετε κοριτσια καιρο εχω να μπω!
Αυριο ειναι ο γαμος!!
Ρουχα:οκ!
Παπουτσια:οκ!
Τσαντα:οκ!
Μαλλια/μακιγιαζ:οκ!
Κοσμηματα:οκ!
Τσαμπα ανησυχω ολα ειναι ετοιμα τελικα!!
Αντε και στα δικα σας οι λευθεροι!!:D:P

Χρόνια πολλά!:clapup::clapup::clapup:
Ποιος γάμος;:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Μπα, εγώ μετα βίας έφαγα. Τελικά θα βάλεις το πράσινο;;;

Ανέβηκα στο χωριό και ήρθε η ξαδέρφη μου με μια κοιλίτσα τέζα. :D Είχα να τη δω καιρό... Καναδυό χρόνια, με τον άντρα της και τον θείο κάναμε σήμερα Πάσχα. 7 μηνών κοριτσάκι, κρίμα που θα αργήσω να το δω. :(
Δωσε του ενα κινητο με viber να μιλατε μεσω καμερας!:P
Ενταξει περα απο την πλακα και εμενα μου λειπουν ατομα μετα τις γιορτες !Δεν προλαβαινεις να τους δεις και περνανε αυτες οι μερες αστραπη!:/: Εμεις το ψησαμε στο φουρνο μισο αρνακι και σχεδον το εχουμε φαει!Αγαπω παιδακια!!:D Ετοιμασα και τα δυο φορεματα καο αναλογα με το καιρο αυριο θα δω ποιο θα βαλω!!
Τι ειναι η "κοιλιτσα τεζα";;

Χρόνια πολλά!:clapup::clapup::clapup:
Ποιος γάμος;:hmm::hmm:
Επισης!!Εχεις χασει επεισοδια εσυ!!:hehe:
(παντρευεται ενας γνωστος μου αυριο και η Αλμα το ξερει γιατι ειχα ζητησει προτασεις για τα ρουχα σε ενα θεμα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Δωσε του ενα κινητο με viber να μιλατε μεσω καμερας!:P
Ενταξει περα απο την πλακα και εμενα μου λειπουν ατομα μετα τις γιορτες !Δεν προλαβαινεις να τους δεις και περνανε αυτες οι μερες αστραπη!:/: Εμεις το ψησαμε στο φουρνο μισο αρνακι και σχεδον το εχουμε φαει!Αγαπω παιδακια!!:D Ετοιμασα και τα δυο φορεματα καο αναλογα με το καιρο αυριο θα δω ποιο θα βαλω!!
Τι ειναι η "κοιλιτσα τεζα";;

Εγώ αυτή τη ξαδέρφη μου τη βλέπω σπάνια καθώς οι δικοί της με τον παππού μου έχουν μαλώσει και τόσα χρόνια δε ψήναμε μαζί. Εξάλλου αυτή μένει και Αθήνα.
Κομπλέ σε βρίσκω.

Η κοιλίτσα τέζα είναι η κοιλίτσα των τελευταίων μηνών της εγκυμοσύνης.:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Επισης!!Εχεις χασει επεισοδια εσυ!!:hehe:
(παντρευεται ενας γνωστος μου αυριο και η Αλμα το ξερει γιατι ειχα ζητησει προτασεις για τα ρουχα σε ενα θεμα!)

Προς στιγμήν νόμιζα πως παντρεύεσαι εσύ:eek: και λέω από μέσα μου: mei mei :worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Προς στιγμήν νόμιζα πως παντρεύεσαι εσύ:eek: και λέω από μέσα μου: mei mei :worry::P

Εγω δεν παντρευομαι προς το παρον !Μου λειπει και κατι βασικο ακομα...ο γαμπρος!!:P
Θα παω και σε αλλο γαμο ...στην Κυπρο!!!!!:D:D:D
Ευτυχως θα ειναι διαφορετικα σογια οποτε θα φορεσω τα ιδια ακριβως!:P
Ποιος αλλος παντρευεται να παω τωρα που πηρα φορα!:whistle:
Τι νεα εσεις; Πως τα περνατε; Σημερα εχει τελεια μερα εδω που ειμαι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εγω δεν παντρευομαι προς το παρον !Μου λειπει και κατι βασικο ακομα...ο γαμπρος!!:P
Θα παω και σε αλλο γαμο ...στην Κυπρο!!!!!:D:D:D
Ευτυχως θα ειναι διαφορετικα σογια οποτε θα φορεσω τα ιδια ακριβως!:P
Ποιος αλλος παντρευεται να παω τωρα που πηρα φορα!:whistle:
Τι νεα εσεις; Πως τα περνατε; Σημερα εχει τελεια μερα εδω που ειμαι!!

Ωωω και Κύπρο!!:clapup:
Μπα δεν έχω κανέναν γάμο στο άμεσο μέλλον:hmm::hmm:

Διαβάζω για το φροντιστήριο:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Γεια σας κοριτσια μου!
Χρονια Πολλα κι απο μενα και Χριστος Ανεστη, ο,τι επιθυμειτε με υγεια!
Χαθηκα λιγακι λογω υποχρεωσεων!
Μια χαρα σας διαβαζω ολες! Wherever ετοιμη για τον γαμο βλεπω! Μπραβο! Αλλα βασει ημερομηνιων σχολασε ο γαμος! Πως τα περασες??? Πως ηταν? Η νυφη? Κανεις δε ρωταει ποτε για τον γαμπρο! Χχαχ! Ο γαμπρος? Το κουστουμι του πως ηταν??
Εχω κι εγω δυο γαμους σε ενα διμηνο, θα παω να ψωνισω αλλα δεν ξερω ακομα τι!
Τα φιλια μου σας στελνω, να περνατε τελεια!

Και φυσικα και στα δικα σας οι λευτερες, με ενα καλο και τιμιο παιδι (που λενε οι πιο μεγαλοι:D) και με πολλη τυχη φυσικα! Αλλα ειστε μικρουλες ακομα, εχετε χρονο, απλως πρεπει κι εγω να ευχηθω διοτι ειναι μεγαλη ευχη να βρεις τον σωστο ανθρωπο. Απλως βρειτε τον λιγο αργοτερα χεχχ!
Φιλια!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Γεια σας κοριτσια μου!
Χρονια Πολλα κι απο μενα και Χριστος Ανεστη, ο,τι επιθυμειτε με υγεια!
Χαθηκα λιγακι λογω υποχρεωσεων!
Μια χαρα σας διαβαζω ολες! Wherever ετοιμη για τον γαμο βλεπω! Μπραβο! Αλλα βασει ημερομηνιων σχολασε ο γαμος! Πως τα περασες??? Πως ηταν? Η νυφη? Κανεις δε ρωταει ποτε για τον γαμπρο! Χχαχ! Ο γαμπρος? Το κουστουμι του πως ηταν??
Εχω κι εγω δυο γαμους σε ενα διμηνο, θα παω να ψωνισω αλλα δεν ξερω ακομα τι!
Τα φιλια μου σας στελνω, να περνατε τελεια!

Και φυσικα και στα δικα σας οι λευτερες, με ενα καλο και τιμιο παιδι (που λενε οι πιο μεγαλοι:D) και με πολλη τυχη φυσικα! Αλλα ειστε μικρουλες ακομα, εχετε χρονο, απλως πρεπει κι εγω να ευχηθω διοτι ειναι μεγαλη ευχη να βρεις τον σωστο ανθρωπο. Απλως βρειτε τον λιγο αργοτερα χεχχ!
Φιλια!!!!!
Αληθως ο κυριος Mind!!!:)Τι κανεις; Πως τα περασες τις γιορτες;Φετος θα εφαγες πολυ ε;;:whistle:
Καλα ειμαι εγω!
Μπουμπουνιερα δεν σου πηρα γιατι ειχε πολυ κοσμο και δινανε μονο μια στον καθενα!:whistle:
Ηταν τελεια η νυφη:μακρυ δαντελωτο νυφικο με μια ντιραντα και μαλλια κοτσο.Ο γαμπρος μαυρο κουτσουμι με γιλεκο και πουκαμισο γκριζωπο !Ειχε πολυ κοσμο γιατι ηταν μεγαλο το σοι του γαμπρου!Στο τραπεζι πεταγαν την ανθοδεσμη και η μαδερ μου μαζι με μια θεια μου με ζαλιζαν να παω να την πιασω εγω!!Δεν πηγα τελικα!:pfff: (ο γαμπρος ζηλεψε το εθιμο και πεταξε -λεμε τωρα-το κιλοτακι της νυφης στους ανυπαντρους!!:P/ειχαν και την αντιστοιχη μουσικη υποκρουση!!)Φυγαμε δυο το βραδυ!!Τελος Μαιου εχω γαμο στην Κυπρο!!:D
Να πας για παπουτσια και ρουχα αρχικα ,ολα τα αλλα γινονται μετα,σου μιλαει η εμπειρη τωρα στους γαμους!!:P
Επισης φιλιααα πολλα!!!
Εγω τον θελω σε πεντε χρονια !!:pfff: Ευχαριστουμε Mindcircus!!Δυσκολα παντως σημερα να βρεις τον σωστο!:P Ευχομαι να τον εχεις βρει εσυ και να ειστε παντα καλα μαζι!!
Αυτα τι νεα; :P
Εφαγα λαχανοντολμαδες απο μια γιαγια και εσκασα τωρα!!:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Wherever μου ωραια φαινεται να τα περασες! Τι εθιμο κι αυτο με το κυλοτακι ή τις καλτσοδετες πωπω!! Θα το κανουν φιλοι μου που παντρευονται, εμεις δε θα το καναμε με τιποτα, ντρεπομαστε παρα πολυυυ, ναναι και μπροστα γονεις, πεθερικα απαπαα! Αλλα εχει να κανει με το ζευγαρι ποσο χαβαλε κανει!
Γιλεκακι ο γαμπρος ε? Εγω ειμαι λατρης της γραβατας και του σακακιου, κλασσικα πραγματα δηλαδη!! Βεβαια εξαρταται και το στυλ του καθε αντρα!
Α επρεπε να πας για την ανθοδεσμη!! Δυο φιλες μου που επιασαν την ανθοδεσμη, παντρευονται οπου ναναι!! Ηταν γουρλιδικη!!! και επιασε το εθιμο το πιστευεις?? Τετοια συμπτωση πια??
Επισης η δαντελά πολυ must στα νυφικα, μιλαμε για πολλη δαντελα! Ωραια εποχη παντρευτηκαν, ουτε κρυο ουτε ζεστη!! Πιστευω καλυτερες εποχες για γαμο ειναι Φθινοπωρο και Ανοιξη
Εγω Wherever μου τονε βρηκα και αξιζε η αναμονη!!! :):)
Τωρα εσυ που τον θες σε 5 χρονια θα στον παραγγειλουμε!!!!! Χαχαχα!!
Εφαγα μια χαρα wherever και τωρα κοιταζω να μαζευτω λιγακι γιατι το κρεατακι πηγε και ηρθε το Πασχα χεχχ!!
Ωραιοι οι λαχανοντολμαδες!!! Καλη η ιδεα σου να κανω κι εγω, καιρο εχουμε να φαμε και μαρεσουν πααρα πολυ, μπορω να μαι πανω απο την κατσαρολα για ωρα!! Χχαχχ!
Εγω σημερα ειχα μπριαμ, τελειωνει σημερα και το βραδυ γαυρος τηγανητος!!!!!!!! Μμμμμμμ!!!
Πως ειναι ο καιρος στο χωριο τωρα Wherever? Θυμησε μου πανω ή κατω εισαι? Πρεπει ναχεις πει αλλα δεν το θυμαμαι...
Επιτελους να στρωσει ο καιρος εδω γιατι δεν παλευεται, τη μια κοντομανικο, την αλλη μακρυ, τη μια βροχη την αλλη ηλιο. Πλενω ταμαξι γινεται θκατα παλι, ελεος. Μου χαλασε και το τζαμι ασχετο αλλα στεναχωρηθηκα με το αμαξακι μου αλλα οκ υπαρχουν χειροτερες ζημιες σκεφτομαι! Κι αυτη η αυλη σαπισε πια απο τις βροχες, θελω ηλιοοοο και ουρανο καθαροοοοο!!!!
Τι αλλα νεα εσυ wherever? Κοριτσια υπολοιπα που βρισκεστε??
Προς ωρας παω να δουλεψω και λιγο και να πεταχτω να παρω εναν καφε, οποτε σε ξαναφιλω και τα λεμε λιαν συντοοομως!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Γεια σας :D

* Αληθώς ο Κύριος mindcircus! Και στα δικά σου :P
** Τον γαμπρό θα τον ήθελα σε καμιά 15αριά χρόνια πάντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Γεια σας :D

* Αληθώς ο Κύριος mindcircus! Και στα δικά σου :P


Στα δικά μου πάλι δε γίνεται! Χαχα! Εγώ πάει, καπαρώθηκα μια και καλή! Σειρά σας τώρα!! :D

** Τον γαμπρό θα τον ήθελα σε καμιά 15αριά χρόνια πάντως

Να στον παραγγειλουμε κι εσενα τοτε!! Χαχα!

Αααα πως θα αλλαξετε αργοτερα.... Αυτα τα εχω πει κι εγω αλλα αλλιως τα θελουμε, αλλιως μας τα φερνει η ζωη!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Στα δικά μου πάλι δε γίνεται! Χαχα! Εγώ πάει, καπαρώθηκα μια και καλή! Σειρά σας τώρα!! :D



Να στον παραγγειλουμε κι εσενα τοτε!! Χαχα!

Αααα πως θα αλλαξετε αργοτερα.... Αυτα τα εχω πει κι εγω αλλα αλλιως τα θελουμε, αλλιως μας τα φερνει η ζωη!!! ;)

Εισαι παντρεμενη;;;:eek: αυτό κι αν δεν είναι έκλπηξη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Νιοπαντρη (Το λεω με καμαρι:) ) Γιατι καλε εκπληξη;; Δεν με ειχες για κοριτσι για σπιτι?? Χαχαχα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Καλούς απογόνους. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top