Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Καταρχας απορω με την υπομονη σου με την κουβεντα που πιασατε, πηρατε εσεις με τον Μπιλ σειρα. Εγω δεν την παλεψα αλλο, σηκωσα λευκη σημαια που λεμε!:D Ε δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι, ανθρωποι....
Επισης ακουσα ολα τα τραγουδια και το μονο που μου αρεσε ηταν των σι ριαλ που και παλι δεν τρελαθηκα τοοοσο!
Αργησα, αλλα συνηθως τα πρωινα βλεπω ελενη!:D

Καλά κι εγώ μην φανταστεις βαρεθηκα να εξηγω συνέχεια τα ίδια και τα ίδια !Σαν να μην διαβάζουν οτι έγραψα ή να καταλαβαίνουν άλλα ένα πράγμα!!Τωρα εμεινε μονο ο Bill!Εσύ φάνηκε πάντως οτι τα πήρες εδώ και μέρες!:P
Τεσπα !
Εμένα δεν μου άρεσε έτσι όπως τα είχαν "στήσει" γενικά τα τραγούδια!!Η Σαγιά μου θύμιζε έντονα την beyonce!:P
Της θωμαης μου άρεσε πολύ αλλά δεν έκανε για τον διαγωνισμο ηταν όλο ελληνικά! Καλη επιτυχία πάντως στην Έλενα !Απο οτι είδα και η Κύπρος έστειλε μπαλάντα λες να είναι η χρόνια τους;:confused:
Thanks και για το αίτημα φιλίας!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Α χαρα μου, να χω e-friends με αισθηματα!
Μακαρι να ναι η χρονια τους, πολυ πιθανο! Αφου φευγουν κι απο το Μνημονιο, ολη η τυχη πια δικη τους! Με το ενα καλο, βλεπεις χιλια καλα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Σήμερα απορησα με μερικούς άντρες..Καθόταν απέναντι μου ένας στη συγκοινωνία-παντελώς άγνωστος,γύρω στα τριαντα μου φανηκε- με κοιτούσε και χαμογελαγε συνέχεια!!:confused:Μόλις τυχαινα να τον κοιτάξω αυτος εκει συνέχιζε. Μετα μάλλον βαρέθηκε και κοιταγε τα δέντρα απο το τζαμί!!:P:P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Πραγματικά είναι να απορεί κανείς που υπάρχουν ακόμα άνθρωποι οι οποίοι χαμογελούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Πραγματικά είναι να απορεί κανείς που υπάρχουν ακόμα άνθρωποι οι οποίοι χαμογελούν.

Κι εγώ χαμογελαω στο άσχετο δεν με πειράζει αντιθέτως...Αυτός σήμερα πάντως με έκανε να νιώθω πολύ αμήχανα!Επι δέκα λεπτα σχεδόν με κοιτούσε και χαμογελαγε!Σκεφτόμουν συνέχεια τι είχα πανω μου και τον έκανε και γελαγε ενα πράγμα!:P Τεσπα θα το συνηθισω κι αυτό που θα παει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Yπάρχει κανείς από τα παλιά εδώ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Yπάρχει κανείς από τα παλιά εδώ;

Γιατί οι καινούργιοι δεν σου κάνουμε;;:P
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Δε σας ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Δε σας ξέρω.
Τι θελεις να μαθεις; Ρωτα και θα σου πουμε!!Μην μας σνομπαρεις ετσι!!:P
Υγ βλεπω παλια ποστ εδω και εχει πεσει ΤΟ γελιο!!!ηταν πριν την κριση μαλλον αυτο φταιει:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ηταν αρκετα διαφορετικα μπορω να πω...

Τι θελεις bo?

Καλημερουδια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Γεια σου Mindcircus!!Τι κανεις;:)
Τοσο πρωι σηκωνεσαι καθε μερα; :confused:εχω χρονια να σηκωθω απο τις εφτα εκτος αν ειναι αναγκη.
Παντως εχω να πω οτι παλια μιλαγατε παρα πολυυυυ εδω!!!τρεις σελιδες ανα ημερα και τωρα εγιναν ανα μηνα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.

Κουβέντα να γίνεται....;)
Φιλιά να δίνονται....:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Γεια σου venividivici!!
Αν ισχυει αυτο...

αρχιζω απο σημερα να δινω φιλια,θελω να χασω κανενα κιλακι!!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Allo!!
Βενι μου γεια!
Wherever, ναι σηκωνομαι αρκετα νωρις!!!
Πραγματι μιλουσαμε περισσοτερο, ειχαμε αναπτυξει φιλιες, παρεες,.... οκ οι καιροι αλλαζουν... Θα χαιρομουν πολυ να ξαναβλεπα ορισμενα καλα στεκοπαιδα, αλλα ακομα κι αν δεν τους ξαναδω, ευχομαι να ειναι καλα εκει που βρισκονται!!
Εσυ τι κανεις wherever? Ολα καλα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Allo!!
Βενι μου γεια!
Wherever, ναι σηκωνομαι αρκετα νωρις!!!
Πραγματι μιλουσαμε περισσοτερο, ειχαμε αναπτυξει φιλιες, παρεες,.... οκ οι καιροι αλλαζουν... Θα χαιρομουν πολυ να ξαναβλεπα ορισμενα καλα στεκοπαιδα, αλλα ακομα κι αν δεν τους ξαναδω, ευχομαι να ειναι καλα εκει που βρισκονται!!
Εσυ τι κανεις wherever? Ολα καλα??

Ciao!!
Μολις μπηκα σπιτι και μπηκα στο στεκι!!λολ τα μεγαλα πνευματα που λεγαμε!!Καλα ειμαι αν και ειδα σημερα καποιους συγγενεις ολοι ανω των εξηντα!Ενιωθα τελειως αμηχανα !!
Ε σαββατο σημερα χαλαρα!!:)Εσυ τι κανεις;;
Κι εγω θελω να ξαναγραψουν οι παλιοι ειδικα η ciby -η καπως ετσι δεν θυμαμαι καλα-ειχε φοβερο χιουμορ!:D(εναν παλιο τον ειχα δει και σε ενα αλλο φορουμ και δεν περιμενα να εχει τετοιο χιουμορ εδω!!:confused:Μαλλον μεγαλωσε τωρα και σοβαρεψε!!:P )
Mindcircus εσεις τοσο καιρο εδω πως και δεν ανταλλαξατε fb να μιλατε κι εκτος στεκιου;;Αποκλειεται να μην ειχατε πχ πριν 4χρονια!!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Πολύ overthinking πέφτει τώρα τελευταία και δεν μαρέσει. Νυστάζω και δεν μπορώ να κοιμηθώ. Αν είναι δυνατόν..το μάτι γαρίδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Το ενα ματι ειναι γαριδα και το αλλο τι ειναι ;τσιπουρα;;χαχα:P
Αααα δεν μπορω να κοιμηθω εφαγα αργα και με ποναει η κοιλια μου!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Δεν ξέρω που βρήκες το αστείο. Πρώτη φορά ακούς δηλαδή αυτή την έκφραση;;!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Δεν ξέρω που βρήκες το αστείο. Πρώτη φορά ακούς δηλαδή αυτή την έκφραση;;!
Οχι την εχω ξανακουσει απλα θυμηθηκα εναν γνωστο μου που καθε φορα που την λεω λεει αυτο που ειπα.Συγγνωμη αν σε ενοχλησε δεν ειχα τετοιο σκοπο!!:redface::redface:

Καλημερα!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
γεια σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top