Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
καλα ρε σεις, γιατι το κρυψατε τοσο βαθια; ειμαι και σε κρισιμη ηλικια παναθεμα σας...........

Γειά σου Hunter!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Γειά σου Hunter!!!

Γεια σοτ βρε Mercury (παλιος με νεο ονομα, η νεος;)


εχω χασει την μπαλα λεμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Γεια σοτ βρε Mercury (παλιος με νεο ονομα, η νεος;)


εχω χασει την μπαλα λεμε!

Νέος είμαι...νέος!!

Εσύ..νομίζω πως είσαι παλιά καραβάνα στο πλοίο "e-steki":hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
τι κανω ρε παιδια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Νέος είμαι...νέος!!

Εσύ..νομίζω πως είσαι παλιά καραβάνα στο πλοίο "e-steki":hmm:

τον τοιχο εκει στα δεξια τον βλεπεις;



εγω τον εχτισα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
γειααααα...

λοιπόν, πείτε!
ποιές ταινίες θα θέλατε να παρακολουθήσετε σε προβολές τύπου "θερινό σινεμά"?
(οργανώνω κάτι και χρειάζομαι βοήθεια..)
:redface:

περιμένω ιδέες!.. άντε, βιάζομαι.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
500 days of summer! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
γειααααα...

λοιπόν, πείτε!
ποιές ταινίες θα θέλατε να παρακολουθήσετε σε προβολές τύπου "θερινό σινεμά"?
(οργανώνω κάτι και χρειάζομαι βοήθεια..)
:redface:

περιμένω ιδέες!.. άντε, βιάζομαι.. :P
τι τυπου ταινιες? ασπρομαυρες, εγχωρμες, ελληνικες ή ξενες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
500 days of summer! :P



Zooey Deschanel,Marry me!!!:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
τι τυπου ταινιες? ασπρομαυρες, εγχωρμες, ελληνικες ή ξενες?

απ'όλα.. :)
αν και θα είχε περισσότερο νόημα να βρούμε ταινίες που δεν τις δείχνει 2-3 φορές τον μήνα ο αντ1 και τις έχουμε δει όλοι για παράδειγμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
απ'όλα.. :)
αν και θα είχε περισσότερο νόημα να βρούμε ταινίες που δεν τις δείχνει 2-3 φορές τον μήνα ο αντ1 και τις έχουμε δει όλοι για παράδειγμα..

εγω θα προτημουσα ενα Breaking dawn part 1 ή Crazy stupit love και απο ελληνικα το ροδα τσαντα και κοπανα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
α, θα με ενδιεφερε -περα απο το "ροδα, τσαντα και κοπανα"- και καμια αλλη ελληνικη καλτ ταινια.. επισης, παρακολουθει κανενας film noir κινηματογραφο;

ζηταω πολλα, ε; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
α, θα με ενδιεφερε -περα απο το "ροδα, τσαντα και κοπανα"- και καμια αλλη ελληνικη καλτ ταινια.. επισης, παρακολουθει κανενας film noir κινηματογραφο;

ζηταω πολλα, ε; :redface:
Για ποιες ηλικιες μιλαμε;
θες ταινιες κοινωνικες ή για διασκεδαση;
:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
τωρα τι να σου πω... οι προβολες θα ειναι ανοιχτες για ολους, δεν εχει και τοσο μεγαλη σημασια η ηλικια, με τη λογικη οτι ετσι και αλλιως δεν απευθυνομαστε σε παιδια..

ενταξει, νομιζω οτι θελουμε προτασεις και για τα δυο.. ας πουμε ομως οτι το high school musical ή οποιαδηποτε αμερικανικη ρομαντικη κωμωδια δε θα με εψηνε..

ουφ :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
τωρα τι να σου πω... οι προβολες θα ειναι ανοιχτες για ολους, δεν εχει και τοσο μεγαλη σημασια η ηλικια, με τη λογικη οτι ετσι και αλλιως δεν απευθυνομαστε σε παιδια..

ενταξει, νομιζω οτι θελουμε προτασεις και για τα δυο.. ας πουμε ομως οτι το high school musical ή οποιαδηποτε αμερικανικη ρομαντικη κωμωδια δε θα με εψηνε..

ουφ :confused:
Δηλαδη αυτα δεν σου κανουν ε;:angel:
https://www.youtube.com/watch?v=WwLmQqRanvM
https://www.youtube.com/watch?v=Ktmtn9jN1YY

ok θα ψαξω κατι αλλο και θα σου πω αν ειναι!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Δηλαδη αυτα δεν σου κανουν ε;:angel:
https://www.youtube.com/watch?v=WwLmQqRanvM
https://www.youtube.com/watch?v=Ktmtn9jN1YY

ok θα ψαξω κατι αλλο και θα σου πω αν ειναι!!:)

χαχαχαχαααα.. :)
οχι, η αληθεια ειναι οτι ειναι λιγο μακρια απο αυτο που θελαμε.. :redface:
τελος παντων, μαλλον βρηκαμε ενα προγραμμα, σας ευχαριστω ολους παντως που θελατε να βοηθησετε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
καλημερα..... Καλα να περασετε και σημερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.


Για αυτο και εγω αγορασα το παγωτακι μου...:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος-Ζήσης

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος-Ζήσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γειά σαςς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top