Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Σημερα ειναι Παρασκευη και τελος τελοοος η εξεταστικη!!!!!!!!!!!:yahoo:
:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:

Εσεις τι κανετε;;:redface:

υ.γ. Δεν παιζει να πηρα τελικα 10 σε καποιο μαθημα:/:
Μπορατ ωραιες μερικες εικονες,απο που τις βρησκεις;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,873 μηνύματα.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Υπομονή, κάθε φορά που βλέπω ένα πόστ σου!:P
:ermm:γιατι τι εκανα; Ααα,δεν θα ξαναγραψω τοτε,ουτε φαγητο θα σου ξαναδωσω:pfff:
:angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,873 μηνύματα.
:ermm:γιατι τι εκανα; Ααα,δεν θα ξαναγραψω τοτε,ουτε φαγητο θα σου ξαναδωσω:pfff:
:angelnot:

Δε με νοιάζει....:pfff: (καλά είσαι λιαχτιδάκο;:redface: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Δε με νοιάζει....:pfff: (καλά είσαι λιαχτιδάκο;:redface: )

Καλα ειμαι,εσυ;:)
Η Θεοδωρα θα μας κυνηγαει παλι στα ζευγαρακια:redface::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Η Θεοδωρα θα μας κυνηγαει παλι στα ζευγαρακια:redface::whistle:
Έχεις να κρύψεις κάτι, μικρή λάκυ; Φοβάσαι μην σου χιμήξουν οι θαυμάστριες του Λυκούργου πάνω σου για να σε κατασπαράξουν; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
?

Ρεμπ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Η Θεοδωρα θα μας κυνηγαει παλι στα ζευγαρακια:redface::whistle:

Η Θεοδώρα έχει ζευγαρομανία. Βλέπει παντού ζευγαράκια. Αν σταματήσουν οι αλληλεπιδράσεις ανάμεσα σε άτομα του αντίθετου φύλου θα ξεκινήσει να δημιουργεί και ομοφυλόφιλα ζευγαράκια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Έχεις να κρύψεις κάτι, μικρή λάκυ; Φοβάσαι μην σου χιμήξουν οι θαυμάστριες του Λυκούργου πάνω σου για να σε κατασπαράξουν; :P
Τιποτα!:pfff:Εγω τον Λυκουργο δεν τον αλλαζω :)Οκ αν ερθει κανενας Brat Pitt,στα νιατα του ομως γιατι τωρα γερασε λιγακι:redface:,θα το σκεφτω τοτε :look:

Η Θεοδώρα έχει ζευγαρομανία. Βλέπει παντού ζευγαράκια. Αν σταματήσουν οι αλληλεπιδράσεις ανάμεσα σε άτομα του αντίθετου φύλου θα ξεκινήσει να δημιουργεί και ομοφιλόφιλα ζευγαράκια. :P
Μην το δει αυτο η Θεοδωρα:redface:
Αληθεια που ειναι τετοια ωρα,κοιμαται παλι;;:confused::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
Καλημέραααα.
Κάθε Παρασκευή οι ίδιες μ*λακίες. Πάω σχολείο και τελικά γυρνάω σπίτι από τις 10 - και στις 12 ξαναπάω επειδή έχω 2ωρο Πληροφορική. Γιατί τόσο απαίσιο πρόγραμμα; :'(

να ρωτήσω κάτι;

από πότε υπάρχουν κενά στο σχολικό πρόγραμμα;

και από πότε επιτρέπεται στους μαθητές να φεύγουν κατά τη διάρκεια της ημέρας από το σχολείο και να επιστρέφουν αργότερα;

:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Εδώ φεύγαμε την ώρα που γινόταν μάθημα και χωρίς απουσία, το κενό θα μας πείραζε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
να ρωτήσω κάτι;

από πότε υπάρχουν κενά στο σχολικό πρόγραμμα;

και από πότε επιτρέπεται στους μαθητές να φεύγουν κατά τη διάρκεια της ημέρας από το σχολείο και να επιστρέφουν αργότερα;

:worry:

Βασικά κανονικά δεν επιτρέπεται, και όποιος το κάνει και τον πετύχει ο Λυκειάρχης τρώει αποβολή. Αλλά ντάξει εγώ προσέχω και στη τελική σπίτι μου πάω. :pfff:

Όσο για τα κενά, υπάρχουν -αν αναφέρεσαι σε αυτό που είπα για Δευτέρα-Πέμπτη - επειδή πρώτες ώρες κάνουν επιλογές και εγώ την επιλογή την κάνω 2ωρο την Παρασκευή, οπότε κάνω κενό και υπόλοιποι σχολάνε 4ωρο την Παρασκευή.
Για την Παρασκευή που έχω κενά - αν λες γι' αυτό - είναι το θέμα ότι έχω Γυμναστική και Αγγλικά συνεχομένα, στα οποία δεν κάνουμε ή παίρνουμε μόνο παρουσίες και μπάι - οπότεεεεε;

Πφφφ δε ξέρω αν σε φώτισα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
ναι, ok.

απλώς είχα την περιέργεια να μάθω πως προκύπτουν αυτά τα κενά.

καλησπέρα.
τι κάνετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Πόνεσε η ψυχή μου και μόνο που τον είδα τον καημένο κι ας είναι σκίτσο. Θα έλεγα πως ουσιαστικά είναι ένα μοντέλο που αναπαριστά πολλούς ανθρώπους σε αυτή τη θέση. :(

Γεια σου JosefK, είμαστε καλά, εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
Γεια σου JosefK, είμαστε καλά, εσύ;

:hello: :thumbup:

ας λέμε καλά... :P

υγεία μωρέ..... όπως λέει και η λοβ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Έτσι. :P Δεν έχει τραγουδάκι σήμερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
στέλνω εγώ τραγουδάκι! ! ! ! ! :D

https://www.youtube.com/watch?v=xfVJ11GXzXQ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top