Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εντύπωση δική σας το ότι υποθετικά σας ακολουθώ. Δε θέλω μαμ! Θα πάρω Simply Burgers και δε θα σου δώσω ΟΥΤΕ ΜΙΑ πατάτα!:P

(καλά, θα σου πάρω ένα γλυκάκι brownie!:D)

Αυτο το δείγμα από brownie που δίνουν δωρεάν; Τσιγκούνηηηηη!!! :P


Καλημέρεεεεεεεεες!!!!! :D:D

Πότε θα έρθει η Παρασκευή; Βαρέθηκα, βαρέθηκα, βαρέθηκα!!! :giveup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Καλημέρεεεεεεεεες!!!!! :D:D
Πότε θα έρθει η Παρασκευή; Βαρέθηκα, βαρέθηκα, βαρέθηκα!!! :giveup:
Καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)Κανε υπομονη Phoebe...αυριο ερχεται η Παρασκευη:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)Κανε υπομονη Phoebe...αυριο ερχεται η Παρασκευη:clapup:

Καλημέρα σου!!!! :D
Κάνω και τίποτα άλλο; Υπομονή και ξανά υπομονή!

Ρhoebe ερχονται οι Αποκριες και το Πατρινο Καρναβαλι!!!!!!
θα ερθεις Πατρα ε;;:redface::P

Έτσι όπως πάει το πράγμα, χλωμό το κόβω! Είναι ακριβά τα ξενοδοχεία και δεν παίζουν πολλά λεφτά! Όταν είχαμε διαθέσιμο σπίτι, ούτε που μας είχε περάσει από το μυαλό... βλακεία!

Το καλό είναι οτι υπάρχουν και άλλες προτάσεις για καρναβάλι εκτός Αθηνών! Θα δούμε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Έτσι όπως πάει το πράγμα, χλωμό το κόβω! Είναι ακριβά τα ξενοδοχεία και δεν παίζουν πολλά λεφτά! Όταν είχαμε διαθέσιμο σπίτι, ούτε που μας είχε περάσει από το μυαλό... βλακεία!

Το καλό είναι οτι υπάρχουν και άλλες προτάσεις για καρναβάλι εκτός Αθηνών! Θα δούμε! :)

Ειχες σπιτι στην Πατρα;:eek:
Ελα για μια μερα,απο το πρωι και το βραδυ φευγεις:redface::P
Οκ,ο,τι θελεις ,θα σου πω εγω τις λεπτομερειες σαν να ησουν εδω!:D:D
Ναι ειναι στην Ξανθη,εισαι πιο κοντα για εκει;;:worry::confused:
Παντου θα το γιορτασουμε,οπου κι αν εισαι!!:vroum:

Ααααα,στην Πατρα εχει ωραια ρουχα παντως αν θελεις:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ειχες σπιτι στην Πατρα;:eek:
Ελα για μια μερα,απο το πρωι και το βραδυ φευγεις:redface::P
Οκ,ο,τι θελεις ,θα σου πω εγω τις λεπτομερειες σαν να ησουν εδω!:D:D
Ναι ειναι στην Ξανθη,εισαι πιο κοντα για εκει;;:worry::confused:
Παντου θα το γιορτασουμε,οπου κι αν εισαι!!:vroum:

Ααααα,στην Πατρα εχει ωραια ρουχα παντως αν θελεις:whistle:

Εγώ όχι, άλλος είχε! Το σκέφτηκα και αυτό, αλλά θα ταλαιπωρηθούμε πάρα πολύ και δεν νομίζω να αξίζει! Η Ξάνθη, αν και είναι πολύ ωραία η ιδέα σου, μας πέφτει λιγάκι μακριά! Για κάπου πιο κοντά σκεφτόμαστε!

Πάντως και καρναβάλι να μην δούμε, δεν μας πειράζει! Ταξιδάκι θέλουμε να πάμε!!! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Και εγω Ξάνθη θα πάω κορίτσια!! Τα σπάει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Και εγω Ξάνθη θα πάω κορίτσια!! Τα σπάει!!!

Τυχερή!!! :D
Έχω ακούσει οτι είναι από τα καλύτερα της Ελλάδας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Είναι!! Δεν έχω παει στης Πατρας βέβαια αλλά στην Ξάνθη είναι απλα υπέροχα!! Και αφού είμαι δίπλα είπα να το εκμεταλλευτω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
:hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Τι καλά, τι καλά :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Έχεις πιάσει το νόημα Θεοδώρα! :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Α; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
:ermm:Εμενα δεν μου λετε;; καλαααα:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
:-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Το φοβόμουν αυτό να πω την αλήθεια. :shifty:

Hello! Happy, happy Κιτ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρααααααα!!!!!!!! :D:D:D

Είναι Παρασκευή και όλαααααα πάνεεεεεεε καλάααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
καλημέρεεεςς......!!!!!!!! :D

η παρασκευή είναι η αγαπημένη μου μέρα!!! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Καλημέραααα.
Κάθε Παρασκευή οι ίδιες μ*λακίες. Πάω σχολείο και τελικά γυρνάω σπίτι από τις 10 - και στις 12 ξαναπάω επειδή έχω 2ωρο Πληροφορική. Γιατί τόσο απαίσιο πρόγραμμα; :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρααα κοριτσάκια!!!!

καλημέρεεεςς......!!!!!!!! :D

η παρασκευή είναι η αγαπημένη μου μέρα!!! :happy:

Ναιιιιιι!!!!! Και η δικιά μουυυυυ!!!!!! :D

Καλημέραααα.
Κάθε Παρασκευή οι ίδιες μ*λακίες. Πάω σχολείο και τελικά γυρνάω σπίτι από τις 10 - και στις 12 ξαναπάω επειδή έχω 2ωρο Πληροφορική. Γιατί τόσο απαίσιο πρόγραμμα; :'(

Το κάνουν για να μην πηγαίνεις τις 2 πρώτες ώρες! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top