Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Καλημέραααααα!!!! :D:D:D

Φοιβη σημερα δεν ειναι Παρασκευη...
αμαν με μπερδεψες στην αρχη:1eye:

Καλησπερεεεες!!!!!:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Φοιβη σημερα δεν ειναι Παρασκευη...
αμαν με μπερδεψες στην αρχη:1eye:

Καλησπερεεεες!!!!!:happy:

Όχι δεν είναι Παρασκευή, αλλά έχει φύγει η Δευτέρα! Είναι λόγος για να είναι κάποιος χαρούμενος!!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τι θα φάμε σήμερα; :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πέφτω βαριά ρε. Κάτι πιο ελαφρύ. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Πέφτω βαριά ρε. Κάτι πιο ελαφρύ. :pfff:

Καλύτερα βαριά και ποιοτικά μαγειρεμένη, παρά ελαφριά και του ποδαριού ομελέτα. Είσαι ένα αξιολάτρευτο παστιτσάκι και θα σε κάνω μαμ!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Χαχααχχ σταμάτα μωρέ. "ποιοτικά μαγειρεμένη" ο Άκης στα μαθαίνει αυτά; :redface:
Πάω να κρυφτώ, θέλω να ζήσω λίγο ακόμα. :'(
Θα παραγγείλω κάνα σουβλάκι και θα σου στείλω και Αμπελόκηπους. *.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Χαχααχχ σταμάτα μωρέ. "ποιοτικά μαγειρεμένη" ο Άκης στα μαθαίνει αυτά; :redface:
Πάω να κρυφτώ, θέλω να ζήσω λίγο ακόμα. :'(
Θα παραγγείλω κάνα σουβλάκι και θα σου στείλω και Αμπελόκηπους. *.*

Πήρα ήδη 2 μαζί με σοδίτσα!!:clapup:

Έλα μωρέ μικρούλι, δε θα σε φάω! Έτσι το λεω, σε πειράζω! :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Και θες και παστίτσιο από πάνω; Αχόρταγος ρε φίλε. :pfff:

Έλα μωρέ μικρούλι, δε θα σε φάω! Έτσι το λεω, σε πειράζω! :hug:
Το ξέρω μωρέ μωρέ μωρέ μωρέ.:redface::redface::redface:

:hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Δεν θα ήταν άσχημη και μια καρμπονάρα σήμερα.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέραααα!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Καλημέρα Φοίβη! :)

Θα πετάξω ένα άσχετο τώρα, αλλά επειδή στο Παλέρμο είμαι νεκρή και δεν μπορώ να μιλήσω, θα το πω εδώ!

Το νικ μου είναι Myrtle και είναι από το όνομα, όχι από το δέντρο. Οπότε αν κάποιος θέλει να το πει στα Ελληνικά, λέγεται Μυρσίνη κι όχι Μυρτιά... Όχι πως με πειράζει ιδιαίτερα, αλλά μου φαίνεται λίγο γελοίο να έχει κάποιος νικ με το όνομα ενός δέντρου!

Αυτά! :) Τραγουδάκι για χαρούμενο πρωινό ξύπνημα!

:music:...κάτι με σπρώχνει να σου ρίξω μια μπουνιά!...:music:

:boxing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρα Φοίβη! :)

Θα πετάξω ένα άσχετο τώρα, αλλά επειδή στο Παλέρμο είμαι νεκρή και δεν μπορώ να μιλήσω, θα το πω εδώ!

Το νικ μου είναι Myrtle και είναι από το όνομα, όχι από το δέντρο. Οπότε αν κάποιος θέλει να το πει στα Ελληνικά, λέγεται Μυρσίνη κι όχι Μυρτιά... Όχι πως με πειράζει ιδιαίτερα, αλλά μου φαίνεται λίγο γελοίο να έχει κάποιος νικ με το όνομα ενός δέντρου!

Αυτά! :) Τραγουδάκι για χαρούμενο πρωινό ξύπνημα!

:music:...κάτι με σπρώχνει να σου ρίξω μια μπουνιά!...:music:

:boxing:

Καλημέραααα Myrtle!!! :D

Τίποτα δεν είναι άσχετο στην Κουβεντούλα! Χαχα!!!
Δεν ήξερα από που έβγαινε το νικ σου! Αν και περισσότερο με μυρτιά μου κάνει το νικ, παρά με Μυρσίνη! :redface:
Είναι πολύ ωραίο όνομα! :)

Μην δίνεις σημασία στους δολοφόνους! Άξεστοι παιδί μου, άξεστοι! :pfff::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Καλημέραααα Myrtle!!! :D

Τίποτα δεν είναι άσχετο στην Κουβεντούλα! Χαχα!!!
Δεν ήξερα από που έβγαινε το νικ σου! Αν και περισσότερο με μυρτιά μου κάνει το νικ, παρά με Μυρσίνη! :redface:
Είναι πολύ ωραίο όνομα! :)

Μην δίνεις σημασία στους δολοφόνους! Άξεστοι παιδί μου, άξεστοι! :pfff::P

Yeap! Είναι και τα δύο. Απλά, ως δέντρο μεταφράζεται Μυρτιά και ως όνομα Μυρσίνη! Ε τώρα να σε λένε Μυρτιά δεν ειναι και ό,τι καλύτερο... ξες! :P Άσε που μου θυμίζει την (κλαίουσα) ιτιά... Απαπαπαπα...

Χμμμ... πάντως το Παλέρμο έγινε βαρετό! Θεοδώρα! Πάμε πάλι μέσα;;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
:redface: εγώ σε είπα Μυρτιά...:redface: θυγγνώμη... Ρε συ ξαναμπείτε μέσα! Έχει 12 ώρες που είναι στη σελίδα 64!! Έλεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
:redface: εγώ σε είπα Μυρτιά...:redface: θυγγνώμη... Ρε συ ξαναμπείτε μέσα! Έχει 12 ώρες που είναι στη σελίδα 64!! Έλεος!

Συγχωρεμένη! Δεν πειράζει! Απλά ενημερώνω! :D

Ναι το ξέρω! Ε τι να κάνουμε που μείναν μέσα όλοι οι λιγομίλητοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Εγώ νόμιζα πως το Myrtle είναι Μυρτώ στα ελληνικά!! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Συγχωρεμένη! Δεν πειράζει! Απλά ενημερώνω! :D

Ναι το ξέρω! Ε τι να κάνουμε που μείναν μέσα όλοι οι λιγομίλητοι!
Μυρσινη...τελειο ονομα :)....και το αβαταρ καταπληκτιτικο:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Yeap! Είναι και τα δύο. Απλά, ως δέντρο μεταφράζεται Μυρτιά και ως όνομα Μυρσίνη! Ε τώρα να σε λένε Μυρτιά δεν ειναι και ό,τι καλύτερο... ξες! :P Άσε που μου θυμίζει την (κλαίουσα) ιτιά... Απαπαπαπα...

Χμμμ... πάντως το Παλέρμο έγινε βαρετό! Θεοδώρα! Πάμε πάλι μέσα;;;:P
Νιιιιιιιιιιι!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top