Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μπράβο Μανίτσα μου!!!!!!!
άντε και στα δικά σου τώρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Καλημέρααααααα!!! :beer:

[οφφ τοπικ] Όταν ποστάρει η bunny, δεν σας φαίνεται σαν να σας μιλάει το κουνέλι; (καλά ίσως φταίει που διαβάζω αυτό τον καιρό την Αλίκη στη χώρα των θαυμάτων):redface:[/οφφ τοπικ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μπράβο Μανίτσα μου!!!!!!!
άντε και στα δικά σου τώρα :D

Ασε έχασες γέλια, ο δικός μου καταττρόμαξε και μου έλεγε πώς ένοιωσε πώς είμουν εγώ λέει μέσα και φρίκαρε:hmm: μετά όλο το βράδυ άρχισε το πρήξιμο περι μωρών, στο τέλος του είπα να κάνει ένα με την αδερφή μου ή αν θέλει ας κλέψει αυτό που παρατήσαν στο νοσοκομείο χτές να γλυτώσω και τον κόπο:P

Καλημέρα τέτρα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλημέρααααααα!!! :beer:

[οφφ τοπικ] Όταν ποστάρει η bunny, δεν σας φαίνεται σαν να σας μιλάει το κουνέλι; (καλά ίσως φταίει που διαβάζω αυτό τον καιρό την Αλίκη στη χώρα των θαυμάτων):redface:[/οφφ τοπικ]

Καλημέρα Τέτρα!!!!

Ασε έχασες γέλια, ο δικός μου καταττρόμαξε και μου έλεγε πώς ένοιωσε πώς είμουν εγώ λέει μέσα και φρίκαρε:hmm: μετά όλο το βράδυ άρχισε το πρήξιμο περι μωρών, στο τέλος του είπα να κάνει ένα με την αδερφή μου ή αν θέλει ας κλέψει αυτό που παρατήσαν στο νοσοκομείο χτές να γλυτώσω και τον κόπο:P

Καλημέρα τέτρα:)

Ρε συ .... τον γείωσες τον άνθρωπο απότομα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αχχχ μανίτσα να σας ζήσει η μπουμπού!!!!! βάλε καμιά φωτογραφία της να τη δούμε :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέρα Τέτρα!!!!



Ρε συ .... τον γείωσες τον άνθρωπο απότομα! :P

Καλά του έκανα, επιδή του ήρθε να κάνει παιδί εκείνος θα την πληρώσω εγώ; μετά του λέω και και το τελειώτικό, αν θές παιδί πές το μου στα ίσα, με κοιτάζει και μου λέει, αλήθεια θές να στο πώ; Φυσικά του λέω να σου πώ ένα ωραιώτατοπ όχι να τελειώνουμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
αχχχ μανίτσα να σας ζήσει η μπουμπού!!!!! βάλε καμιά φωτογραφία της να τη δούμε :jumpy:

Θα ανεβάσω κάποια στιγμή για λίγο και μετά θα τις κατευάσω, αν πεί φυσικά το ναι η αδερφή μου, να είμαστε και διακριτικοί καθώς δεν είναι δικό μου μωρό:P μόλις μεταφέρω ανευάζω;)

Σε 10 λεπτά τελικά ανευάζω φώτο για 5 λεπτά οκ; αναμένετε λίγο και έρχετε:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλά του έκανα, επιδή του ήρθε να κάνει παιδί εκείνος θα την πληρώσω εγώ; μετά του λέω και και το τελειώτικό, αν θές παιδί πές το μου στα ίσα, με κοιτάζει και μου λέει, αλήθεια θές να στο πώ; Φυσικά του λέω να σου πώ ένα ωραιώτατοπ όχι να τελειώνουμε:P

ΛΟΛ :P .... Καλά κάνεις!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λοιπόν πρώτα απο όλα είναι ο γιός του αδερφού μου στα μπλέ και οι άλλες δύο είναι της μικρής, θαυμάστε

....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Νεες φώτο παρακαλώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ΤΕΛΕΙΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ
να σας ζήσουν!!!!!!!!!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Καλημέρα τι κάνετε??:clapup::clapup:
Πριν λίγο γύρισα από τις πρώτες διακοπές μου!:P
Πώς είστε? πώς τα περνάτε??:D

@Μάνια να σας ζήσει το μωράκι!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ΤΕΛΕΙΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ
να σας ζήσουν!!!!!!!!!!!! :D

Ενα πράγμα δεν έχω καταλάβει, πώς τους δίνει η φύση το προσών της αλλαγής του δέρματος, είναι τόσο μικρά και περίεργα και μετά αλλάζουν και γίνοντε νορμάλ στο χρώμα τους, ή που είναι μικρά και ζαρωμένα και κουνάνε τα χεράκια τους, είναι περίεργα όλα αυτά:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέρα τι κάνετε??:clapup::clapup:
Πριν λίγο γύρισα από τις πρώτες διακοπές μου!:P
Πώς είστε? πώς τα περνάτε??:D

@Μάνια να σας ζήσει το μωράκι!!:D

Ευχαριστώ καρδιά μου, εσύ πώς πέρασες;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Ευχαριστώ καρδιά μου, εσύ πώς πέρασες;:)
πολύ καλά περάσα!:D ήταν πολύ ωραία! είχα ανάγκη λίγες διακοπούλες!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ωραία μωρουλίνια!!!!!!! να σας ζήσουν και τα δύο μανίτσα, να είναι ευτυχισμένα στη ζωή τους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ενα πράγμα δεν έχω καταλάβει, πώς τους δίνει η φύση το προσών της αλλαγής του δέρματος, είναι τόσο μικρά και περίεργα και μετά αλλάζουν και γίνοντε νορμάλ στο χρώμα τους, ή που είναι μικρά και ζαρωμένα και κουνάνε τα χεράκια τους, είναι περίεργα όλα αυτά:worry:

Άσε κι εγώ φρικάρω.... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
πολύ καλά περάσα!:D ήταν πολύ ωραία! είχα ανάγκη λίγες διακοπούλες!:)

Την καλύτερη δουλειά έκανες, διακοπές και είναι σούπερ:clapup::clapup:

ωραία μωρουλίνια!!!!!!! να σας ζήσουν και τα δύο μανίτσα, να είναι ευτυχισμένα στη ζωή τους!!

Και σύ καρδιά μου να δείς την μικρή σου όπως αγαπάς:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Άσε κι εγώ φρικάρω.... :)

Ασε που όταν τα βλέπεις τόσο μικρά και νομίζεις πώς αν τα αγγίξεις θα σπάσουν στα χέρια σου, είναι θάυμα πραγματικά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γεια σας κορίτσια! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top