Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Καλησπέρα! Βλέπω επανήλθες στους παλιούς καλούς σου βιολογικούς ρυθμούς!! :D
:P
Οι κακές συνήθειες δεν ξεχνιούνται :D
Εσύ δεν μπορείς να μιλήσεις στο game και ξεσπάς εδώ;:P

Ωραία ιδέα γιατί έχω κι εγώ απωθημένα.. :P
Λοιπόν ποιους θεωρείς ύποπτους;

:lol:
:pfff: Ότι είχα να πω το είπα στο παιχνίδι! Όποιος ήταν να με ακούσει με άκουσε, οι υπόλοιποι ΘΑ ΧΑΣΟΥΝ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εσύ δεν μπορείς να μιλήσεις στο game και ξεσπάς εδώ;:P

Ωραία ιδέα γιατί έχω κι εγώ απωθημένα.. :P
Λοιπόν ποιους θεωρείς ύποπτους;

:lol:

Μαζευτειτε λεω εγω...:mad:
Σας παρακολουθω........:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Μαζευτειτε λεω εγω...:mad:
Σας παρακολουθω........:whistle:

Έλα βρε κυρίαα ούτε ένα αστειάκι δεν μπορούμε να κάνουμε!:(

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ο,τι μπορουμε κανουμε!!;)
Μπορει να μην κανουμε πολλα, αλλα το κανουμε σωστα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ο,τι μπορουμε κανουμε!!;)
Μπορει να μην κανουμε πολλα, αλλα το κανουμε σωστα:P

Εγώ σε είχα στην κατηγορία "και πολλά και σωστά!" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εγώ σε είχα στην κατηγορία "και πολλά και σωστά!" :P

Στο παιχνιδι αναφερομουν ντε!!!:whistle:
Δεν αλλαζω κατηγορια, σε αυτη ξερω να παιζω:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
:giveup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Στο παιχνιδι αναφερομουν ντε!!!:whistle:
Δεν αλλαζω κατηγορια, σε αυτη ξερω να παιζω:devil:

Μα που πήγε το μυαλό σου .... :P Κι εγώ στο παιχνίδι αναφερόμουν!

Βγάλε ασπροπρόσωπο το γερμανικό Νεράϊδα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Ένα έχω να πω και μη το κόψει καμία λογοκρισία! Δύο χρόνια πρίν ήμουν Μ...Σ με περικεφαλαία γιατί δεν τσίμπησα κάτι που με γαργάλαγε και ένα χρόνο πρίν ήμουν με όλη τη στολή φορεμένη, γιατί τσίμπησα την ελονοσία την ίδια.


Είμαι ΠΟΛΥ αργόστροφος τελικά και το κατάλαβα μόλις τώρα...!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
γεια σας ζουζούνια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Καλώς την! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Καλημέεεεεερα σας!!!:D

Και αντίο σας.. πάω επιτέλους για ύπνο!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Καλημέρα:jumpy:
Idril πάρε ένα φιλάκι :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Καλημέρα! Ξύπνησα πριν μία ώρα από το άγχος, ωραία... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!!!!!! :alljumpy:



Και .... :D Την άλλη βδομάδα έχω άδειααααααα !!!!! :D ...... :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
:clapup:Καλημέρα:clapup:

Αχ ναι παρασκευή σήμερα και άυριο έχει Πάριο σιναυλία, γουστάρωωωωωωωωωωωω:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλημέρα σας :D


Μανιαααααααααααααααααααααααα
πες καλέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
γέννησε?? όλα καλά??? πες μας για το μωρό!!!!!!! βάρος? ύψος???
η αδερφούλα σου είναι καλά????

καλεεεεεεεεεεε πεςςςςςςςςςςς :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
θα μας βγάλει τη ψυχή αυτή η μανίτσα, μέχρι να τα μάθουμε όλα:)

καλημέρα κόζμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
καλημέρα σας :D


Μανιαααααααααααααααααααααααα
πες καλέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
γέννησε?? όλα καλά??? πες μας για το μωρό!!!!!!! βάρος? ύψος???
η αδερφούλα σου είναι καλά????

καλεεεεεεεεεεε πεςςςςςςςςςςς :D


Λοιπόν χτές στις 19:07 στις 17/07/2008 γενήθηκε μια μικρή βάρους 3650 είναι απίστευτα όμορφη και μου μοιάζει:whistle:
Η αδερφούλα μου σπάραξε, αγχωθήκανε πολλύ γιατί η μικρή είχε καθυστερήσει απο την Κυριακή και ενώ ήταν μεγάλη μπουμπου ζόριζε την αδερφή μου απο το πρωί, η αδερφή μου μια χαρά και το μωρό ακόμα καλύτερα.

Πάντως απο τις 3 γ'έννες η μάνα μου τρόμαξε σε αυτήν, την τσάκισε την κακομοίρα και πρώτη φορά που φώναζε απο τους πόνους, ενώ στα άλλα δεν έβγαζε κίχ παρόλο που πονούσε, όλα καλά πιά:clapup::clapup::clapup:


Καθήστε καλέ, το έυγαλα το ανακοινωθέν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top