Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Μια χαρα ειναι!!! Απλα ρωτησα γιατι δεν ακουω και συχνα αντρες σε αυτη την ηλικια να τρωνε σαλατουλα για βραδυνο!
Κι εγω πρεπει να το ξεκινησω παλι αυτο το σκηνικο...... Παλι σουβλακια εφαγα σημερα....

Καλά έκανες και ρώτησες, μην απολογείσαι!:) Είδες που ανακάλυψες κάτι σπάνιο απόψε; Όταν ήμουν μικρό, μου τα λεγε η μάνα μου όσο με τάιζε Nutricia ότι είμαι σπάνιος και πολύ σουπεργουάου baby, αλλά εγώ χάζευα του Κουτιού τα Παραμύθια στην τιβί!:P

Φάε τα σουβλάκια δίχως ενοχές, μια ρημάδα ζωή έχουμε, για μια μπουκιά μην αγχώνεσαι και ξεκινάμε σαλατούλα από αύριο βράδυ, παρέα, θα συγκρατεί ο ένας τον άλλο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Καλά έκανες και ρώτησες, μην απολογείσαι!:) Είδες που ανακάλυψες κάτι σπάνιο απόψε; Όταν ήμουν μικρό, μου τα λεγε η μάνα μου όσο με τάιζε Nutricia ότι είμαι σπάνιος και πολύ σουπεργουάου baby, αλλά εγώ χάζευα του Κουτιού τα Παραμύθια στην τιβί!:P

Φάε τα σουβλάκια δίχως ενοχές, μια ρημάδα ζωή έχουμε, για μια μπουκιά μην αγχώνεσαι και ξεκινάμε σαλατούλα από αύριο βράδυ, παρέα, θα συγκρατεί ο ένας τον άλλο.:)

Σε παινευε η μαμα σου απο μικρο ε;
Οσο για τα σουβλακια...η αληθεια ειναι οτι δεν πολυαγχωνομαι, δεν εχω προβλημα και με τα κιλα για αυτο δεν το παιρνω βαρια, αλλα καλο ειναι να προσεχουμε λιγουλακι!!!Ερχονται και διακοπες! Τι κορμια θα βγαλουμε στην παραλια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Σε παινευε η μαμα σου απο μικρο ε;
Οσο για τα σουβλακια...η αληθεια ειναι οτι δεν πολυαγχωνομαι, δεν εχω προβλημα και με τα κιλα για αυτο δεν το παιρνω βαρια, αλλα καλο ειναι να προσεχουμε λιγουλακι!!!Ερχονται και διακοπες! Τι κορμια θα βγαλουμε στην παραλια;

Hey, η μάνα μου ήτο και η πρώτη γκομενάρα στην ηλικία μου και για πολλά έτη μετέπειτα, οπότε και να μη με παίνευε, την τελειότητα την είχα κληρονομήσει ούτως η άλλως, πράγμα που φυσικά διαπίστωσα αργότερα!8)


Τα σουβλάκια μη τα συζητάς πια, τα φαγες και τώρα τα χωνεύεις. Και να μετάνιωσες δεν αλλάζει κάτι. Πάντως αν οι τροφές που καταναλώνεις, είναι το ίδιο ποιοτικές με το λόγο σου, είμαι βέβαιος ότι εκτός από αξιοπρόσεκτη και σοβαρή εσωτερική διάπλαση θα έχεις και αντίστοιχη εξωτερικη ποιότητα για την παραλία.:) (Δε μπορείς να πεις όμως, κάνω κάτι συνεπαγωγές άλλο πράγμα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Εντυπωσιαστηκα!!!!! Τι συνειρμοι ήταν αυτοι;;; Όσο για τα συμπερασματα....απλα δεν εχω σχολια!!!:);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Εντυπωσιαστηκα!!!!! Τι συνειρμοι ήταν αυτοι;;; Όσο για τα συμπερασματα....απλα δεν εχω σχολια!!!:);)

Άρα έχουμε, σπάνιος, τέλειος και μυαλό! Έξοχος Βαλ! 8)


Και νυσταγμένος! (όχι από σένα! Απ' την απαλή μουσική και το πολύ διάβασμα από πρίν!) Σε εγκαταλείπω και πάω για νανάκια, γιατί αύριο πρωί δίνω και θέλω να ξυπνήσω 06:00 για επανάληψη!:)


Καληνύχτα Κατ!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Άρα έχουμε, σπάνιος, τέλειος και μυαλό! Έξοχος Βαλ! 8)


Και νυσταγμένος! (όχι από σένα! Απ' την απαλή μουσική και το πολύ διάβασμα από πρίν!) Σε εγκαταλείπω και πάω για νανάκια, γιατί αύριο πρωί δίνω και θέλω να ξυπνήσω 06:00 για επανάληψη!:)


Καληνύχτα Κατ!;)

Κι εγω ετοιμη για νανι ειμαι! Καληνυχτα και σε σενα! Καλα να γραψεις αυριο!!!:hug:

p.s. στα προτερηματα βαλε και τη μετριοφροσυνη!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Καλημέρa!!!

quick one: επικύρωση φωτοαντιγράφου αστυνομικής ταυτότητας που κάνω? Αστυνομία? ΚΕΠ? (πείτε αστυνομίαααα, το ΚΕΠ είναι σε ΠΑΡΑ πολύ άβολο σημείο για μένα!)...χρειάζομαι τπτ χαρτόσημα? Εκτός από τη φωτοτυπία κ το πρωτότυπο πρέπει να έχω τπτ άλλο μαζί μου?

thx!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αστυνομία καλέ. να έχεις και τίποτα ψιλά-χάλκινα μαζί σου. Αν τους δώσεις ακόμα και 5ευρο, σε κοιτάνε με μισό μάτι (σου παίρνουν μέτρα για την ασπρομαυρη ριγέ φόρμα των κρατουμένων).

μποτζόοορνοοοοοοοοοοοοοο :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ty!!!!!!

πάάάάάώ!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Καλημέρααααααααααα!!!! :beer: :beer: :beer:


Πονάει το κεφάλι μου και όλο μου το σώμα. Άουτς!:confused:

Καλημέρa!!!

quick one: επικύρωση φωτοαντιγράφου αστυνομικής ταυτότητας που κάνω? Αστυνομία? ΚΕΠ? (πείτε αστυνομίαααα, το ΚΕΠ είναι σε ΠΑΡΑ πολύ άβολο σημείο για μένα!)...χρειάζομαι τπτ χαρτόσημα? Εκτός από τη φωτοτυπία κ το πρωτότυπο πρέπει να έχω τπτ άλλο μαζί μου?

thx!


Αστυνομία ή και ΚΕΠ, όπου βολεύει. Θες μόνο φωτοτυπία και πρωτότυπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Βρε δεν είναι κανείς εδώ;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλημέρα Τέτρα!!!!!

Νυστάαααααααααααααααααζωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!! :yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Καλημέρα σας και αντίο σας! Πάω ΑΣΟΕΕ να γράψω, να τελειώνει αυτή η εξεταστική επιτέλους.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλημέρα σας και αντίο σας! Πάω ΑΣΟΕΕ να γράψω, να τελειώνει αυτή η εξεταστική επιτέλους.:)

Καλημέρα .... :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Καλημέρα .... :pfff:

Έλα μανάρι μου όχι μούτρα τώρα, μαζεύω να φύγω. 10:30 αρχίζει η εξέταση. Τα λέμε το μεσημέρι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Έλα μανάρι μου όχι μούτρα τώρα, μαζεύω να φύγω. 10:30 αρχίζει η εξέταση. Τα λέμε το μεσημέρι!:)

Δεν έχουμε να πούμε τίποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Καλημέρα!!!!!!!!!
Άντε ακόμα μια προσπάθεια να επικοινωνήσω με το περιβάλλον..!!
Πού τέτοια τύχη;;;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρα!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top