Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Τα καημένα!

Εγώ τα είχα ισιώσει κάποτε με σίδερο σιδερώματος.

Από τότε δεν τα ξανάκανα...:P
Βαριόμουν:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Τα καημένα!

Εγώ τα είχα ισιώσει κάποτε με σίδερο σιδερώματος.

Από τότε δεν τα ξανάκανα...:P
Βαριόμουν:D

Εγώ να δεις... :D

Αλλά φέτος με είχε πιάσει και τα ίσιωνα συνέχεια. Το μπουκλέ με δείχνει μπεμπε και νευριάζω :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Από την άλλη βαριόμουν το ίσιωμα στα σπαστ(ικ)ά μαλλιά μου οπότε έκανα περμανάντ και ησύχασα :P

Καλησπέραααα :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Καλά είμαστε...

Άλλοι/ες υποφέρουν από τα μαλλιά τους. Μια φίλη μου είχε μπούκλες, αλλά πολύυυ μικρές και μπερδεύονταν συνέχεια...:eek:

έντιτ.
Καλησπέρα Τίνα με την περμανάντ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Της αδελφής μου της είχε σπάσει βούρτσα ξύλινη! Μιλάμε για ΤΗΝ μπούκλα! :eek:

Γεια σου Τινάκιιιιιιιιιιιιιι :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Καλά της δικιάς μου είναι ολόισια και υπέφερε όποτε τα ήθελε σγουρά.

Τελικά στα μαλλιά ποτέ δε βολευόμαστε μ'αυτό που έχουμε...:D

Στα υπόλοιπα βολευόμαστε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
θα σαλτάρω :knife:

οι άντρες μου ένας ένας αρρωσταίνουν και δε με αφήνουν να πάρω σειρά να αρρωστήσω κι εγώ και κάποιος να με προσέχει :mad:


:P:P:P


καλησπέρα :D


Ρηνούλα το κουφό με το μαγείρεμα σήμερα....
μαγείρεψα τελικά αρακά κι ο άντρας μου όπως ερχόταν απ έξω μου έφερε Goodys για εκπληξη :lol: να μην μαγειρεύω λέει ... τελικά φάγαμε τα Goodys κι ο αρακάς πάει για αύριο :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Χαχα!:happy::lol::lol::lol:

Καλό κι αυτό! Τώρα έχεις μαγειρέψει και για αύριο...:D

Πρόσεχε μην κολλήσεις και τρέχετε! Το είχαμε πάθει μια φορά 6 άτομα σπίτι μου...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Λοιπόν, μετά από ένα video για το πως είναι ένα σαπούνι στο φούρνο μικροκυμάτων, πέτυχα το παρακάτω, με ένα κινητό:

:worry::confused: spooky!

ΜΗΝ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕΤΕ ΘΑ ΧΑΛΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flamelab

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peter panpan100

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
πες το
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peter panpan100

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
τι σπουδαζεις cosette;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλησπέρες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γειααααααα!
Νυστάζω... με βάρεσε ο ήλιος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
λοιπόν είμαστε ολίγον κωλόφαρδοι :P
στο practiker Μάλλον είχαν βάλει λάθος καρτελάκι στην τιμή ενός κλιματιστικού LG mirror, και λέω λάθος γιατί δεν είχαν καμία ταμπελίτσα προσφοράς, και το αγοράσαμε 260 ευρώ ενώ παντού το είδαμε το λιγότερο 600 ? :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τι λες τώρα;!
Χμ, να το κάνω κι εγώ αυτό...
Αν και μου έχει τύχει, στη Warner Bros πήρα μία τράντα Scooby Doo για 5 δολάρια, ενώ έκανε 30-40!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αυτά είναι! Πάλι καλά που δεν είχε ταμπελάκι να πηγαίνει με το κιλό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
και δε μου λες Πιου Πίου μου για να έχουμε και καλό ρώτημα...
που τον βρήκες εσύ τον ήλιο και σε βάρεσε και στο κεφάλι?
που είσαι πάλι μαρή? είσαι εδώ ή είσαι πάνω? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αυτά είναι! Πάλι καλά που δεν είχε ταμπελάκι να πηγαίνει με το κιλό :P

η πλάκα είναι ότι στο ταμείο αρχικά του το χτύπησαν 650 ευρώ :P
και μετά τους έδειξε το άλλο ταμπελάκι .... πήραν κάτι τηλέφωνα, δώθηκε ένα οκ (απορώ δλδ) και τελικώς έφυγε κύριος με το LG στην τιμή των 260 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Γεια σας!

Διαβάζωωω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top