Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
πήραμε χτες :P
με το μικρό μέσα στη γκρίνια σιγα μην καθόμουν να μαγειρέψω κι όλας:P


νυστάζω πολύ όμως :/:

Βρε κοιμήσου λίγο και μετά φτιάξε κάτι εύκολο...:worry:

Μόνο μη σε πάρει ο ύπνος...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
δε γίνεται....
ο μπαμπάς μας είναι σε εξωτερικές δουλειές κι εγώ είμαι εδώ με τον μικρό ταρζάν :P

τες πα.... την κάνω και βλέπουμε :P

:hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Δεν πειράζει ρε, θα κοιμηθείς μετά...:D

Γεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Καλημέρα και απο εμέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μπονζούρ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Καλημέρα a todos.
Μαλλον θα ξαναπάω για μπανάκι σήμερα!!!:clapup::clapup:


Από τότε που πήρα το αυτοκινητο μου έχω γυρίσει Αχαϊα και Ηλεία. Δεν κάθομαι λεπτό:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Καλημέρα a todos.
Μαλλον θα ξαναπάω για μπανάκι σήμερα!!!:clapup::clapup:


Από τότε που πήρα το αυτοκινητο μου έχω γυρίσει Αχαϊα και Ηλεία. Δεν κάθομαι λεπτό:redface:

spoiler please.
Κάποιοι διαβαζουμε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
spoiler please.
Κάποιοι διαβαζουμε.:P

Και θα συνεχίσεις!!!:P
Αλλά είναι και σαββατο.
(ποτε δεν μπορούσα να διαβάσω στην εαρινή εξεταστική...)
Τώρα βγάζω το άχτι μου!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Και θα συνεχίσεις!!!:P
Αλλά είναι και σαββατο.
(ποτε δεν μπορούσα να διαβάσω στην εαρινή εξεταστική...)
Τώρα βγάζω το άχτι μου!!!:clapup:

Kαλά βασικά η πρώτη καλοκαιρινή που δίνω είναι.Συνήθως δίναμε διπλή το Σεπτέμβρη.:P
Αλλά και πάλι δεν παλεύεται!Βαριέμαι απίστευτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Kαλά βασικά η πρώτη καλοκαιρινή που δίνω είναι.Συνήθως δίναμε διπλή το Σεπτέμβρη.:P
Αλλά και πάλι δεν παλεύεται!Βαριέμαι απίστευτα.


Ελα βρε υπομονή. Παρτο απόφαση ότι δεν μπορείς να κάνεις και αλλιώς κι όλα καλά θα πάνε!!!! Τόσος κόσμος δίνει!
Μετά θα χαλαρώσεις! Ασε που δεν θα εχεις και διπλή το Σεπτέμβρη...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Όχι άλλες διπλέεεεεεεεεεες!! :D

Σπέρα κόσμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Ε ρε πράμα και κακό να φοβάμαι να φυσήξω τη μύτη μου για να μην ανοίξει! :P Χαίρετε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Γειαααα σααααςςς :D

Έκοψα το μαλλί και έχει γίνει υπερπαραγωγή :D
Άφησα την κομμώτρια να δημιουργήσει - είπα να μη διακόψω τον οίστρο μη μου κόψει κανένα αυτί- και τώρα είμαι σαν να έχω βγει από commercial για υγρό πιάτων!

Θα φάει ένα ίσιωμα αύριο... :whistle:

Εσείς πώς πάτε;; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Γειαααα σααααςςς :D

Έκοψα το μαλλί και έχει γίνει υπερπαραγωγή :D
Άφησα την κομμώτρια να δημιουργήσει - είπα να μη διακόψω τον οίστρο μη μου κόψει κανένα αυτί- και τώρα είμαι σαν να έχω βγει από commercial για υγρό πιάτων!

Θα φάει ένα ίσιωμα αύριο... :whistle:

Εσείς πώς πάτε;; :D
ωωωω αυτό 8έλω να το δω!!:clapup::clapup:
γιατί τα έκοψες βρε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Γειά σου ψιψίνι Καλυψίνι! Μεγειά το μαλλί!:D Εγώ ψάχνω κάτι να μασουλήσω για να κορέσω τον άσβεστο πόθο του στομαχιού μου για κατανάλωση τροφής!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
ωωωω αυτό 8έλω να το δω!!:clapup::clapup:
γιατί τα έκοψες βρε?

Γιατί τα βαρέθηκα μακριά και ήθελα να κάνω κάτι δραματικό! Και το πέτυχα :P

Γειά σου ψιψίνι Καλυψίνι! Μεγειά το μαλλί!:D Εγώ ψάχνω κάτι να μασουλήσω για να κορέσω τον άσβεστο πόθο του στομαχιού μου για κατανάλωση τροφής!:clapup:

Ευχαριστώ Βαλντεράκιιιιιιιιιιι! Καλή σου όρεξη! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Καλυψούλα μεγειέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες!:D

Πόσο κοντό το έκοψες?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αρκετά- φτάνει μέχρι τους ώμους τώρα :)

Αν έχεις δει παλιά μου φωτο (χθεσινή ας πούμε :P) θα καταλάβεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Κατάλαβα!

Κι εγώ κάποτε τα είχα πολύυυυυυυυυυυυυυ μακριά και είχα πεισμώσει να μην τα κόβω...:worry::D

Αλλά τελικά τα έκοψα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εμένα δε ζούσαν πια... :(
Δεν τα αφήνω σε ησυχία- τα ισιώνω με μανία :P

Τώρα είναι φυσικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top