Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Kαλημέρα κοΖμε!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλημέρα :mad:
γύρισαν όλοι οι πνευματικοί άνθρωποι απ το 3ημεράκι τους και πήξαμε πάλι στην κίνηση :mad:
να κάτσετε όλοι στα χωριά σας ρε :mad:


:P:P:P
καλημέρες :D


RE την άλλη δευτέρα τελειώνει η Μαρία με διπλό επεισόδιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
αχαχαχαχαχα!!!
Το ξέρω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εγώ ξέρω και με ποιον θα είναι τελικά στο τέλος :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
με τον Αλέξη. :P

Σιγά μην ήταν με άλλον :P

[κάποια έτρεξε να πάρει το ζάπινγκ που διαφημίζει ότι ξέρει το τέλος ή μου φαίνεται?!?!? :P:P:P:P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σήμερα θα φύγω από Πάτρα :(
Ίσως κάνω να τον δω σχεδόν μήνα :(
Δεν είμαι καλά... :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
με τον Αλέξη. :P

Σιγά μην ήταν με άλλον :P

[κάποια έτρεξε να πάρει το ζάπινγκ που διαφημίζει ότι ξέρει το τέλος ή μου φαίνεται?!?!? :P:P:P:P]
όχι βέβαια :pfff:
ακόμα χειρότερα :P
το τέλος ήταν σε εξωτερικά γυρίσματα και κάποιος τυχαίος καλός άνθρωπος τους πέτυχε και έχει τραβήξει βιντεάκια με την τελευταία σκηνή και τα έχει ανεβάζει youtube :slourp:

Σήμερα θα φύγω από Πάτρα :(
Ίσως κάνω να τον δω σχεδόν μήνα :(
Δεν είμαι καλά... :'(
:console: υπομονή... έχετε περάσει και χειρότερα ε?
θα περάσει κι αυτός ο μήνας και θα είσαστε και πάλι μαζί :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλημέραααα Κόσμε!!!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω ξυπνιος στις 11 παρα.... Τι σου κανει μια αδερφη... σε καταστρεφει, σε αλλαζει... επαψα να ειμαι εγω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Σήμερα θα φύγω από Πάτρα :(
Ίσως κάνω να τον δω σχεδόν μήνα :(
Δεν είμαι καλά... :'(

Υπομονή Λία μου, θα περάσει.. θα είστε φαντάζομαι τόσο απασχολημένοι και οι δύο.. που θα το κάνει πιο εύκολο απ΄ότι φαίνεται τώρα :)

think of summer :)


Καλημέρα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Yπομονή παιδάκια, Αθήνα Πάτρα είναι κάτι που φτάνεται, σκέψου να χεις και θάλασσα στο ενδιάμεσο :P
Γύρισα κι εγώ απ' το 3ημράκι μου, την είχαμε αράξει στο Μεγάλο Σεϊτάνι, μια παραλία αποκομμένη απ'τον κόσμοσ, χωρίς σήμα, νερό και ρεύμα, αλλά η φυσική ομορφιά και το πόσο ωραία περάσαμε άξιζε τον κόπο (και οι μελανιές επειδή σαβουρωνόμουν:P) Τώρα πίσω στη ρουτίνα του ξυσίματος γιατί τη σχολή θα την έχουμε για 5 μέρες ακόμα κλειστή!

Καλημέρα σε όλους!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλημέρα σας!
Έχω τρελό άγχος, βοήθεια...


Σήμερα θα φύγω από Πάτρα :(
Ίσως κάνω να τον δω σχεδόν μήνα :(
Δεν είμαι καλά... :'(

Ιέλαααα βρε...
Θα περάσει κι αυτό. Όλοι περνάμε τέτοιους αποχωρισμούς, μη σκας... ;)
Και μετά ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
τι έχεις Γιδατσ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Yπομονή παιδάκια, Αθήνα Πάτρα είναι κάτι που φτάνεται, σκέψου να χεις και θάλασσα στο ενδιάμεσο :P
Γύρισα κι εγώ απ' το 3ημράκι μου, την είχαμε αράξει στο Μεγάλο Σεϊτάνι, μια παραλία αποκομμένη απ'τον κόσμοσ, χωρίς σήμα, νερό και ρεύμα, αλλά η φυσική ομορφιά και το πόσο ωραία περάσαμε άξιζε τον κόπο (και οι μελανιές επειδή σαβουρωνόμουν:P) Τώρα πίσω στη ρουτίνα του ξυσίματος γιατί τη σχολή θα την έχουμε για 5 μέρες ακόμα κλειστή!

Καλημέρα σε όλους!!!!!!!!!!!

:eek:

:cry_x:

Τέλειοοοοο.... τι ωραία που είχα περάσει εκεί..
Θέλω κι εγώ... :(


Καλημέρα Γίδι και Αθηνά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Γιδάκι μου τι έπαθες; Πες τα στη θεία Τίνα!!!

@Ηρώ: Ε δεν υπάρχει περίπτωση να πας Σεϊτάνι ακι να μην περάσεις τέλεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
τι έχεις Γιδατσ???

:eek:

:cry_x:

Τέλειοοοοο.... τι ωραία που είχα περάσει εκεί..
Θέλω κι εγώ... :(


Καλημέρα Γίδι και Αθηνά :D

Γιδάκι μου τι έπαθες; Πες τα στη θεία Τίνα!!!

@Ηρώ: Ε δεν υπάρχει περίπτωση να πας Σεϊτάνι ακι να μην περάσεις τέλεια!

Καλημέρα και πάλι! :)
Αχ έχω συνάντηση με έναν καθηγητή σε λίγο... κι έχω αγχωθεί απίστευτα. Δεν έχω ιδέα τι να του πω, τι θέλω να του πω, πού θα με βγάλει.........!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Τake a deep breath, σκέψου τι είναι αυτό που θέλεις και άρχισε τη συζήτηση. Μετά η κουβέντα πάει από μόνη της!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Θενκς, είσαι γλυκα...
Πάω, παιδιά!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Καλη επιτυχία γιδάκι! Μay the force be with you!!! :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top