Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,508 μηνύματα.
καλημέρες :)

Βαλ καταρχάς καλή επιτυχία για σήμερα και κατά δεύτερον... να χαίρεσαι την αδερφούλα σου βρε :D

O Αντώνης μου αδερφούλα;;;;;;;;;;;;;;;:eek:

Ευχαριστώ για τον αδερφό:P και για το μάθημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
σορρυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ


:redface::redface::redface::redface::redface:


να χαίρεσαι τον ΑΔΕΡΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ σου βρε!!!
να σας ζήσει ο Αντωνάρας! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,508 μηνύματα.
ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
σορρυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ


:redface::redface::redface::redface::redface:


να χαίρεσαι τον ΑΔΕΡΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ σου βρε!!!
να σας ζήσει ο Αντωνάρας! :D

Θενξ!!!:D:D:D Εκείνο θα ζήσει, εγώ θα πεθάνω σήμερα, θα με πάνε σαν πρόβατο στη σφαγή!:P

Και το Μισελίνο έχει γενέθλια σήμερα, μη το ξεχάσετε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
καλημέρες σας πολλές!!!

βαλντερίνιο να χαίρεσαι το αδέρφι!!!
πάμ να ευχηθούμε και για το μισελίνιο τώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,508 μηνύματα.
καλημέρες σας πολλές!!!

βαλντερίνιο να χαίρεσαι το αδέρφι!!!
πάμ να ευχηθούμε και για το μισελίνιο τώρα

Χαίρε ντου!!!:D Σ' ευχαριστώ πολύ πολύ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
καλημέρα:yawn::yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλημέρα νυσταγμένη Μανίτσα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,508 μηνύματα.
Καλημέρα Μάνια.


Πάω να ντυθώ το πρόβατο σιγά σιγά.... Μπεεεεεεεε, κλαααααααατς θα φύγουν τα λαρύγγια σήμερα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους!!! :D

Βαλ καλή επιτυχία στο μάθημα και να χαίρεσαι τον αδερφό σου!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
καλημέρα νυσταγμένη Μανίτσα :D
Καλημέρα κουέ μου:yawn:
Πως πάς ;

Καλημέρα Μάνια.


Πάω να ντυθώ το πρόβατο σιγά σιγά.... Μπεεεεεεεε, κλαααααααατς θα φύγουν τα λαρύγγια σήμερα....

Βαλντεράκο να χέρεσε τον αδερφό σου καρδιά μου:)

Καλημέρα σε όλους!!! :D

Βαλ καλή επιτυχία στο μάθημα και να χαίρεσαι τον αδερφό σου!!!!:)

Καλημέρα σιμπιλιαν :)


Παιδιά χτές περάσαμε την χειρότερη επέτειο όλων των εποχων, δεν νομίζ να περασε ποτέ κανείς χειροτερα μια τέτοια μέρα ΧΑΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :yawn::yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,508 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους!!! :D

Βαλ καλή επιτυχία στο μάθημα και να χαίρεσαι τον αδερφό σου!!!!:)

Καλημέρα ζουζού! Βαλ βαλ ξεβαλ αλλά σήμερα να δούμε τι θα μου πρωτοβαλ' και που, τους ισολογισμούς μου μέσα!:P Με τρώει τ' αριστερό μου χέρι, κάτι θα δώσω σήμερα, εύχομαι να ναι το "ρεσιτάλ".:P

Θενξ για τον αδερφό! Άντε πα να βάλω ένα βρακί και θα ρθω να σας χαιρετήσω!:)

ΥΓ: Μάνια θενκ γιουυυυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλημέρα κουέ μου:yawn:
Πως πάς ;



Βαλντεράκο να χέρεσε τον αδερφό σου καρδιά μου:)



Καλημέρα σιμπιλιαν :)


Παιδιά χτές περάσαμε την χειρότερη επέτειο όλων των εποχων, δεν νομίζ να περασε ποτέ κανείς χειροτερα μια τέτοια μέρα ΧΑΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :yawn::yawn:

Γιατί;;;;;;

Καλημέρα ζουζού! Βαλ βαλ ξεβαλ αλλά σήμερα να δούμε τι θα μου πρωτοβαλ' και που, τους ισολογισμούς μου μέσα!:P Με τρώει τ' αριστερό μου χέρι, κάτι θα δώσω σήμερα, εύχομαι να ναι το "ρεσιτάλ".:P

Θενξ για τον αδερφό! Άντε πα να βάλω ένα βρακί και θα ρθω να σας χαιρετήσω!:)

ΥΓ: Μάνια θενκ γιουυυυ!

Ελά γκρινιάρη .... καλά θα πας, έχω καλό προαίσθημα!!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Θενξ για τον αδερφό! Άντε πα να βάλω ένα βρακί και θα ρθω να σας χαιρετήσω!:)

ΥΓ: Μάνια θενκ γιουυυυ!

Πήγενε χωρίς μπάς και γράψεις καλύτερα, έτσι για γούρι βρε αδερφέ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
καλημέρες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Καλημέρααααααα!!! :beer:

Γιατί καλέ; Που θα πας;;:worry:

ΠΡΕΠΕΙ να έρθεις στη σχολή!! Ποιος θα μου μάθει εμένα PS CAD;;; :confused::confused::worry:

Γιατί εμένα ποιος θα μου μάθει για να σου μάθω;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Πήγενε χωρίς μπάς και γράψεις καλύτερα, έτσι για γούρι βρε αδερφέ:P

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αχαχχααχχαχαχχ, ο βαλ στην αίθουσα να γράφει εξετάσεις χωρίς βρακί:hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Πάμε τα δύο μας για φαγητό, εγώ έβγαλα φούσκα στην γλώσσα πρίν απο όλα, πάμε λοιπόν σε ένα καλό και ακριβό εστιατόριο, που να ξέρουμε πώς ήταν όλα χάλια, απο την μπύρα μέχρι το φαγητο αίσχος, πληρώσαμε 40 ευρω για μια πίτσα μια μακαρονάδα 2 μπύρες και μια σαλάτα, μην φανταστείς πίτσα νορμάλ, 4 κοματακια, βρωμοκοπούσε τελείως λέμε, σπαστήκαμε για αρχή, λέμε να κάνουμε καμιά βόλτα βρήσκω μπροστά μου το αφεντικό μου και μας την έσπασε, λέμε να φύγουμε απο την παλιά πολη μπάς και αλλάξει το γούρι, πάμε σε ένα μαγαζί που πάμε χρόνια, καφετέρια με νερά ιστορία, το μπλού λαγκούν όποιος ξέρει, και αντί ρομαντική βραδυά είχαν βάλει μπουζούκια λάιβ και είχε γεμάτο μεθυσμένους να κάνουν βλακείες, λέμε να μείνουμε να δώασουμε τόπο στην οργή, κάνανε 35 λεπτά να πάρουν παραγγελία και είπαε πάλι οκ, κάν;ανε 20 λεπτά να φέρουν τα ποτά και ήταν λάθος τελείως, μετά τσίριζαν μέσα στο καφέ και πήραμε δρόμο να φύγουμε...

Αφού σπαστήκαμε τελείως πάμε να πάρουμε ένα μπουκάλι κρασί να πιούμε στο σπίτι βρ΄΄ησκουμε ένα γείτωνα 1 το βράδυ να ζηάει δανεικά σε μάς, πέρνουμε το κρασί πάμε πάνω και ταυλιαστίκαμε άπο την κούραση:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,508 μηνύματα.
Έφυγα! Τα λέμε το απόγευμα ελπίζω με καλά νέα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Καλημέρες!

Βαλ καλή επιτυχία και να χαίρεσαι τον αδερφό σου!:D

το μπλού λαγκούν όποιος ξέρει, και αντί ρομαντική βραδυά είχαν βάλει μπουζούκια λάιβ και είχε γεμάτο μεθυσμένους να κάνουν βλακείες, λέμε να μείνουμε να δώασουμε τόπο στην οργή

Έλεος!Δεν είχα πετύχει ποτέ μπουζούκια εκεί:P
Αχ βρε Μάνια δράμα φαίνεται η βραδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top