Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Ααα ναι! Παλιά πήγαινα πορφύρα! (σταμάτησα πριν 6 χρόνια:P). Το 55ο δημοτικό ξέρεις που είναι;
Θύμισέ μου λίγο γιατί κόλλησα τώρα... :worry:

Όχι! Ψείρα και πιτυρίδα!:D

Ε δεν άντεξα...:P
Καλό... ;)

Εκεί πήγαινα για 1 χρόνο, μετά άνοιξε το 20ο και μας πήγαν εκεί.:)
Σοβαρά??? Και εγώ στο 20ο Δημοτικό πήγαινα...
Βρέ κοίτα που θα βγούμε και συμμαθητές... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
:jumpy:Καλημέρα:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλλημέρααααααα ciby!!! :clapup::clapup::clapup:




Καλημέρααα!!! :D

Φοιμπάκι πως πάει;.....Παρασκευή σήμερον!!!!!


Δεν τρώγεσαι με τίιιιιιιιιιποτα όμως!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πάω να κάνω καφεδάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
:yes::yes::yes::yes: Καλημερούδια σε όλους και όλες!!!!

Καλημέρα!!! :D



Καλημέραααα!!!! :D

Φοιμπάκι πως πάει;.....Παρασκευή σήμερον!!!!!


Καλά πάει!!! Ναιιιιιιιιιιι Παρασκευήηηηηη!!!! :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup: :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

Εσύ τι κάνεις;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Borat παιδί μου, ποιός/α σου τρώει το φαϊ και είσαι τόσο αδυνατούλης? Βάλε λίγο κρέας επάνω σου!!! :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δεν τρώγεσαι με τίιιιιιιιιιποτα όμως!!!!!:P
Τρώγομαι με μπισκοτακάκια.:P

Γεια Μπόρατ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Καλημέρα Ελλάδα σου μιλάει ο Metal! στο di θα πάει να του αλλάξουν τα πέταλλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Μανιάρι.....γιατί ηλεκτρίζεσαι πρωϊ πρωϊ;;;;

Πάω να κάνω καφεδάκι.

Πιάσε κι έναν μέτριο για μένα :D

Καλά πάει!!! Ναιιιιιιιιιιι Παρασκευήηηηηη!!!! :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup: :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

Εσύ τι κάνεις;:D

Αφού είναι Παρασκευή, όλα καλά θα είναι. Έκλεισα και κομμωτήριο για αύριο :clapup::clapup::clapup:

Τρώγομαι με μπισκοτακάκια.:P

Μπιλλ μισκοτένιος...μμμμμ....νόστιμο ακούγεται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλημέρα Ελλάδα σου μιλάει ο Metal! στο di θα πάει να του αλλάξουν τα πέταλλα :P

Τι κόλλημα έχεις φάει εσύ τώρα τελευταία με το di. Και ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ τι είναι αυτό το di;;;;;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Που το είπα; :worry:

Πάω να κάνω καφεδάκι.

Καλημέρα να μου κάνεις και μένα ένα;:)

Καλημέρα!!! :D

Καλημέρα γλυκιά μου εθαίρια ύπαρξη:clapup::clapup:
Καλημέρα και σε εσένα! :pfff:

Ακόμα θυμωμένος μαζ΄'ι μου; αφού σου είπα, σας θέλω και τους 2:(

Μανιάρι.....γιατί ηλεκτρίζεσαι πρωϊ πρωϊ;;;;

Ειναι παρασκευή και την Μ πέμπτη ξεκινάω καθησιό:clapup::clapup:


Πώς πάτε παίδες όλα καλά;:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιααααααα!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Τι κόλλημα έχεις φάει εσύ τώρα τελευταία με το di. Και ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ τι είναι αυτό το di;;;;;;:hmm:

department of informatics my dear!Η σχολή μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ειναι παρασκευή και την Μ πέμπτη ξεκινάω καθησιό:clapup::clapup:

:cry_x:......ζηλεύωωωωωωω......θέλω κι εγώ!!!!!!!!!

department of informatics my dear!Η σχολή μου :D

:shifty:........:D.......θα μου τα εξηγήσεις από κοντά!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Δε μοιράζομαι εγώ mania παιδί μου... :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 17 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top