Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Hello Niyia
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Aloha Θέμο :P


Τι έπαθε η Λία?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Τώρα εντάξει είναι :D

Y.γ.: Πρέπει να αλλάξω Avatar
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ναι ρε συ, βαρέθηκα να τον βλέπω τον Θέμο... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Βάλε το Μάκη!

Btw, από τα Makisfacts:

Ο Μάκης ξέρει τι θα πει Ακατα-μακατα-σουμουκου-ε Αμπε-φαμπε-ντομι-νε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Βάλε το Μάκη!

Btw, από τα Makisfacts:

Ο Μάκης ξέρει τι θα πει Ακατα-μακατα-σουμουκου-ε Αμπε-φαμπε-ντομι-νε:D
:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλησπέρααααα!!!! :D:D:D:D

Σήμερα καθώς έτρωγα, έσπασε στα 2 ένα δόντι που του είχα κάνει παλιά απονεύρωση. Πήγα σε οδοντίατρο και μου έκανε εξαγωγή το μισό που κουνιόταν και θα πρέπει από δευτέρα που θα είμαι αθήνα να ξαναπάω σε οδοντίατρο για να του κάνει ξανά απονεύρωση γιατί λέει αυτή που είχε γίνει δεν είχε γίνει σωστά :'(

Πονάωωωωω! :'( :'( :'(

Περαστικά!!! :)

Aloha aloha :D τι χαμπάρια παίδες?


Γειά σου Niyia!!! :D:D:D

Γεια και χαρά σας! :)
Γύρισα πτώμα.. τι τα θελα τα ψώνια και τα κομμωτήρια? :worry:Αφου δε μου πάνε εμένα αυτά τα γυναικεία!:P


Πως πήγε το κομμωτήριο; :D

Βάλε το Μάκη!

Btw, από τα Makisfacts:

Ο Μάκης ξέρει τι θα πει Ακατα-μακατα-σουμουκου-ε Αμπε-φαμπε-ντομι-νε:D


Χαχαχαχαχαχαχα!!!! Πάρα πολύ καλό!!! :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Γειά σου pedo bear.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Να τη και η phoebe!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Φοιμπς το άβαταρ γ@μάει!

Check this also(από την ίδια σειρά):



:devil::devil::devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Γειά σου pedo bear.:P

Γειά :clapup::clapup::clapup:

Να τη και η phoebe!


Γειά σου Borat!!! :D

Φοιμπς το άβαταρ γ@μάει!

Check this also(από την ίδια σειρά):



:devil::devil::devil:


Ευχαριστώ!!! Πες τα να τα ακούσουν και μερικοί- μερικοί! Ονόματα δεν λέμε... :whistle:


Χαχαχαχα!!! Πολύ καλό!!! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Γειά :clapup::clapup::clapup:

Ευχαριστώ!!! Πες τα να τα ακούσουν και μερικοί- μερικοί! Ονόματα δεν λέμε... :whistle:

Γειά!:clapup:Κι εχω χαρμόσυνο μαντάτο ,αλλά δεν ξέρω το κατά πόσο πρέπει να στο πω.:P


Μπορατ με ποιον εισαι;:mad::P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Γέννησες επιτέλους?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Γειά!:clapup:Κι εχω χαρμόσυνο μαντάτο ,αλλά δεν ξέρω το κατά πόσο πρέπει να στο πω.:P

ΟΧΙ! ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙΣ! Και ναι φωνάζω!!! :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:


Μπορατ με ποιον εισαι;:mad::P:P


Πρόσεχε με ποιον θα πεις!!! :mad::P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Γέννησες επιτέλους?:P
Θα βοηθούσε περισσότερο.:P

ΟΧΙ! ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙΣ! Και ναι φωνάζω!!! :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
Πρόσεχε με ποιον θα πεις!!! :mad::P:P:P
:(


Μπορατ προσεξε τι θα πεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
ΟΧΙ! ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙΣ! Και ναι φωνάζω!!! :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Πρόσεχε περνάω από εκεί συχνά τελευταία.Λίγα τα λόγια σου με το τζουτζούκο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Μπορατ προσεξε τι θα πεις.:P

Μπόρατ πρόσεχε!

ψ. Δεν τον βλέπω να απαντάει! :P

Πρόσεχε περνάω από εκεί συχνά τελευταία.Λίγα τα λόγια σου με το τζουτζούκο!:P

Εγώ; Αυτός να προσέχει με αυτά που μου λέει!!! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Εγώ; Αυτός να προσέχει με αυτά που μου λέει!!! :mad:

Ποπο η εκδίκηση της ξανθιάς!Γουστάρωωωωωω!Έχεις μπριζώσει τώρα ή να σε βοηθήσω?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πως πήγε το κομμωτήριο; :D

Άσε με μη μου τα θυμίζεις, γιατί θα με πιάσουν πάλι τα νεύρα μου!:mad:
Τι θέλω κι εγώ και πάω σε άλλο κομμωτήριο..? Μια χαρά δεν είναι στην Πρεβεζούλα μου?:)

Άκου.. να δεις.. Είχα περάσει από κει.. και είχα κλείσει ραντεβού.. κανονίζοντας και το οικονομικό στα 160 ευρώ. Μια χαρά τιμου΄λα για αυτά που είχα σκοπό να κάνω.. Αφού περιμένω μια ώρα, με θρονιάζουν.. μου βάζουν τη ρόμπα.. τους εξηγώ και πάλι τι θέλω να κάνω.. λύνω τα μαλλιά μου (γιατί τα είχα κότσο) απλώνεται όλη μου η χαίτη.. και μου λέει ο κύριος: " θύμισέ μου τι τιμούλα σου είπα". του τη θυμίζω και μου λέει: " Δεν τα είχα προσέξει καλά τα μαλλιά σου.. κανονικά θες πάνω από 200 ευρώ, αλλά τώρα αφού σου είπα έτσι, τόσα θα σου πάρω"

Και με πιάνει η άλλη η κομμώτρια μετά από αυτό.. και μου λέει.. πως αυτό που θέλω να κάνω δε θα πετύχει.. και είναι κρίμα να χαλάσουμε αυτό το ωραίο μαλλί και λοιπές χαζομαρίτσες.. (βαφή και ανταύγιες ήθελα να κάνω.. και κάνω κάθε τόσο το ίδιο πράγμα)
Με τα πολλά μου πρότεινε κάτι άλλα.. να κάνω μόνο βαφή.. ή άντε να περάσουμε 5-6 φλασάκια.. να είμαι σαν την Τατιάνα Στεφανίδου πριν μια δεκαετία:P.. έλεος! :mad:Μόνο και μόνο για να μην ξεπεράσω τα 160 ευρώ..

Εεεε.. έγινα Τούρκος με την κοροιδία μες τη μούρη μου.. Ας μου λεγες δώσε μου τόσα για να σου κάνω ό,τι θες.. όχι δε θα πετύχει ρε φίλε!
Εε και τελικά.. έβγαλα τη ρόμπα μου.. τους είπα πως αφού δεν μπορούνα να μου το κάνουν θα πάω αλλού.. και έξω απ την πόρτα..

Πφφφφφφ:mad:


Πωπω.. πολλά έγραψα.. κατάλαβες φαντάζομαι!:P:D




Γεια σου Bill.. γεια σου Metal :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top