Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Τσιπ να δεις το Αμελί :happy:

και να μην διαστρεβλώνεις τα λόγια της κοπέλας- για καλό το πε!
αι θινκ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Τσιπ να δεις το Αμελί :happy:
Θα το έχω υπ' όψιν μου!!

και να μην διαστρεβλώνεις τα λόγια της κοπέλας- για καλό το πε! αι θινκ...
Μα δεν διαστρέβλωσα τίποτες.

Διαφορετική ερμηνεία μπορεί να δώσει κανείς αν δει αυτό:
Αρχική Δημοσίευση από Τσιπ:
Το διάστημα 16:30-19:30 θα είναι ωραίο γιατί θα διαβάσω Τεχνητή Νοημοσύνη.
και από κάτω:
Αρχική Δημοσίευση από QsLv:
υπάρχει πάντα και η πιθανότητα ανατροπής του σκορ!

ενώ διαφορετική αν δει αυτό:
Αρχική Δημοσίευση από Τσιπ:
Το 19:30-ότι ώρα μας βγάλει θα είναι δεν ξέρω πως γιατί γιουροβύζιον σακς.
και από κάτω:
Αρχική Δημοσίευση από QsLv:
υπάρχει πάντα και η πιθανότητα ανατροπής του σκορ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
άντε βρε, σε πειράζω :D:D


πς. αχ, αχ
καλοκαίρι....

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
στην ακρογυαλιά!δώσμου ένα φιλάααακι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Το διάστημα 16:30-19:30 θα είναι ωραίο γιατί θα διαβάσω Τεχνητή Νοημοσύνη.

Αυτό το μάθημα όσο ωραίο κι αν είναι κατάφεραν να μου το διδάξουν με τόσο χαζό τρόπο που το βλέπω και βγάζω σπυράκια πλέον.:P

στην ακρογυαλιά!δώσμου ένα φιλάααακι!:P
πάαρε μ' αγκαλιάαα :lol:


Αχ, κατάλαβα ότι έφτασε καλοκαίρι όταν κάναμε λούφα από το μάθημα για να πάρουμε παγωτό και να πάμε στην παραλία που πηγαίνω συνήθως το χειμώνα και χαζεύω τη θάλασσα, και δεν έβρισκα να παρκάρω.
Τίγκα η παραλία (ποτέ δεν είχα δει τόσο κόσμο μαζεμένο εκεί..κρύβονταν καλά το χειμώνα:worry:) κι εγώ δεν έχω κάνει ούτε ένα μπάνιο ακόμα.Αν και από μαύρισμα δεν έχω παράπονο, θα κάνουμε μαύρισμα-ταριφόχερο σε λίγο καιρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
τώρα μου χαλάσατε τη διάθεση.

θυμήθηκα πως μέχρι τις 17 Ιουλίου θα χω εξεταστ

πς. α ρε QsLv! πόσο δίκιο είχες :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Χαίρουτε! Το Βαλούδι ήρθε!:) Τι κάνετε;:clapup:

Πότε τραγουδάει η κοριτσάρα μου απόψε, ξέρετε;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εεε 11τη στη σειρα ειναι! στη νετ στις 10!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Λες να δω γιουροβίζιον απόψε;:hmm:

Ευκαιρία για βραδιά πίτσας ή σουβλάκια (ή χάμπουργκερ ή από όλα:P) και κοκα κόλας.:hmm:


Ψήνομαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
αν θες να βλέπεις και να τρως παράλληλα , παρήγγειλε κάνα 2ωρο πριν



Μέλος του συλλόγου για την αγιοποίηση από καθολική/χριστιανική κ.λ.π. εκκλησία των ντελιβεράδων


Μα να χάνουνε όλα τα σημαντικά γεγονότα , για να χλαπακιάζουμε εμείς που δεν τα χάνουμε ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Σημαντικά γεγονότα = Τσάμπιον Λιγκ , και Παγκόσμιο.

Οι καημένοι οι ντελιβεράδες είναι οι πιο ριγμένοι τέτοιες μέρες ^



Πάω να την κάνω να μαζευτούμε να δούμε τί θα παραγγείλουμε.
Θέλει μελέτη :P





*Για το φαί πάω περισσότερο.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Άμα τώρα εγώ θυμηθώ κι αρχίσω να σιγοτραγουδώ το γνωστό άσμα "Άμα έχεις παλαμάρι, τι τη θέλεις τη Φεράρι", θα είμαι κακός;

Εντάξει, είμαι κάκιστος!!:hehe::devil:

γιατί να δεχτείς ένα ανύπαρκτο δίλημμα ; ο άνθρωπος δεν ικανοποιείται , θέλει τα πάντα , κυρίως όταν δεν έχει τίποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Αααααχχ... :yawn:
Κουραστηκα και σημερα... Μαλλον θα παω να την πεσω... Ciaaao.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Ο popeye έχει I.Q. μόνο 84 (βλέπε banner κάτω);;; Αδύνατον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Μωρέ εγώ το ξέρω ότι ο Χριστός δεν ήταν Ελληνας αλλά έλα που υπάρχουν σοβαρές φήμες...
Λέει δούλευε στη δουλειά του πατέρα του, ζούσε με τους γονείς του ως τα 30 του, θεωρούσε τη μάνα του παρθένα κι όλα τα σχετικά :P:P

οκ στα σοβαρά τώρα
Much better! ευχαριστούμε για την ανάλυση... είναι σημαντικό για όποιον διαβάζει τέτοιου είδους βιβλία να ξέρει τι περίπου είναι αυτό που του προτείνουν και γιατί
Υπάρχει μια μεγάλη γκάμα τέτοιου τύπου βιβλίων... κάποια τα διαφημίζει ο Λιακόπουλος, κάποια τα διαφημίζει ο Άδωνις... να ξέρουμε λοιπόν ότι ουδεμία σχέση έχουν κι ο καθένας να πράξει καθ όπως νομίζει :)


θα σε μαλώσω , ξέχασες ότι η μάνα του ήτανε σίγουρη ότι ο γιος της είναι θεός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Χαίρουτε!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Ο καιρός στην Ελλάδα 17/05: Οι σποραδικές καταιγίδες στην Ήπειρο και τη Μακεδονία, τις απογευματινές ώρες, θα χαρακτηρίσουν το σκηνικό του καιρού της Κυριακής. Αναλυτικότερα:
Στην Αττική ο καιρός θα χαρακτηριστεί από αραιές νεφώσεις που μετά το μεσημέρι θα πυκνώσουν. Μικρή πιθανότητα πρόσκαιρης βροχής υπάρχει το απόγευμα στα βόρεια. Οι άνεμοι θα πνέουν ανατολικοί βορειοανατολικοί 3 με 4 μποφόρ. Η θερμοκρασία θα κυμανθεί από 16 έως 29 βαθμούς Κελσίου.

ξέρω , ξέρω...μικρή πιθανότητα , εγώ πάντως θα πάρω ομπρέλα :pfff:


πηγή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top