Κάθε Μέλος, μια φωτογραφία

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
@Aleksa
Cat lover i think

woman-hugging-baby-cat-kitty-cat-photography.jpg



Και το τελευταιο σχολιο το εχει ο @Fast παιδια για τον επομενο που θα σχολιασει.
 

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
@Monte Cristo επειδη καταλαβα λαθος το παιχνίδι
Ξαναβαζω👍😊
Μου βγαζεις ενα στυλ rich classy handsome man
View attachment 74032

Έπεσες διάνα!! Και είναι και κάμπριο η Ferrari, και βάζω στο φουλ να παίζει Σταροβα και Μπατμανιδη όταν κυκλοφορώ μέσα στη Γλυφάδα
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
@EvanescenceQ;
071724.jpg


Τόσες φωτο έχω ποστάρει κι εγώ εδώ άσχετες, μόλις πριν λίγο κατάλαβα το παιχνίδι...:redface:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Όταν δεν μιλάς.
δεν επιασα το υποννοουμενο,οταν δεν μιλαω?τι?Εκτος του οτι μπορουσες να βαλεις καλυτερη εικονα ξερω γω?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

O @hack3r οταν δεν ειναι μαλακος

giphy.gif
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ότι όταν δεν μιλάς έχεις μια αίσθηση ερωτικού μυστηρίου, όπως η κοπέλα στη φώτο. Ελεος, ούτε ένα κοπλιμέντο δεν μπορούμε να κάνουμε. Γυναίκες...
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ότι όταν δεν μιλάς έχεις μια αίσθηση ερωτικού μυστηρίου, όπως η κοπέλα στη φώτο. Ελεος, ούτε ένα κοπλιμέντο δεν μπορούμε να κάνουμε. Γυναίκες...
κι εβαλες γυναικα ισλαμ? εκει ηταν η αντιθεση μου,
ευχαριστω για το κοπλιμεντο :thumbup: :clapping:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top