Κάθε Μέλος, μια φωτογραφία

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Seriously wtf Τι εχει η κοπέλα στην φώτο; Οι γυναίκες από πάντα φορούσαν τέτοια για να δημιουργούν τον αέρα του μυστηρίου, δεν εχει σχέση με Ισλάμ...
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.

δεν επιασα το υποννοουμενο,οταν δεν μιλαω?τι?Εκτος του οτι μπορουσες να βαλεις καλυτερη εικονα ξερω γω?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

O @hack3r οταν δεν ειναι μαλακος

View attachment 74205

Ότι όταν δεν μιλάς έχεις μια αίσθηση ερωτικού μυστηρίου, όπως η κοπέλα στη φώτο. Ελεος, ούτε ένα κοπλιμέντο δεν μπορούμε να κάνουμε. Γυναίκες...

-Βούλωσε το λίγο να έχεις και μυστήριο.
-Είσαι μαλάκας αγόρι μου ;
-Γυναίκες ..
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Seriously wtf Τι εχει η κοπέλα στην φώτο; Οι γυναίκες από πάντα φορούσαν τέτοια για να δημιουργούν τον αέρα του μυστηρίου, δεν εχει σχέση με Ισλάμ...
ενταξει αλλα εγω το εξισωσα με ισλαμ αν και μπορουσες να βαλεις καλυτερη εικονα που να δειχνει αυτο που ηθελες να πεις.
Ευχαριστω οπως και να εχει :clapping:

-Βούλωσε το λίγο να έχεις και μυστήριο.
-Είσαι μαλάκας αγόρι μου ;
-Γυναίκες ..
@Aura speechless:clapping:respect
Jennifer Lopez Reaction GIF by NBC World Of Dance

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Για @Aura νομιζω αυτο

giphy.gif
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
@Aura ενταξει καλε,oποτε η επομενη εισαι εσυ :thumbup: που μπορεις να σχολιασεις τον @hack3r
andrea savage good luck GIF by truTV’s I’m Sorry
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
@hack3r καποιες φορες μου βγαζεις λιγο ibrahimovic και ειναι τρομερα σεξυ :clapping:

View attachment 74212
Μα ξέρεις τι ; ανεβάζεις συνέχεια και ο άλλος πόσες φώτο να σκεφτεί για το ίδιο μέλος . Εγώ έκανα επεξεργασία να αφήσω τον χάκερ τελευταίo άμα θέλει να του βάλει κανείς γιατί εμείς παίξαμε.





Εγώ ανέβασα για εσάς @EvanescenceQ γενικά είπα για την ροή του παιχνιδιού.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Έχουν σβηστεί και σχόλια, δεν καταλαβαίνω τι παίχτηκε εδώ, οπότε θα βάλω για όλους να μη μου παραπονιέστε.

@hack3r
nulj7mch05n31.png

@Aura

1mq5qm.jpg

@EvanescenceQ
she-said-she-was-only-a-little-kinky.jpg
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
@Agaphbou ❤️επειδη ηθελα να βαλω for you και δεν εβαλα,βρηκα 2 καταστασεις:clapping:
1.οταν το σκυλακι τα κανει μεσα στο σπιτι η @Agaphbou γινεται καπως ετσι:D
giphy (3).gif

2.οταν βλεπει η @Agaphbou τι σχολια γραφουμε στο στεκι γινεται καπως ετσι :D
giphy (4).gif


Παιδια οι υπολοιποι σχολιαστε οποιο μελος θελετε απο τα 3 τελευταια που εγραψαν εδω ή και παραπανω.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Δεν μπορω να μη βαλω (εισαι η αδυναμια μου :D )
Λοιπον η @Agaphbou οταν βλεπει αντρα να την πλησιαζει απο μακρια ειναι καπως ετσι:D
giphy (1).gif

Και οταν τρωει τα υπεροχα φαγητα της που τα μαγειρευει η ιδια τα τρωει καπως ετσι:D
giphy.gif
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
(βασικα Αγαπη εμαθα καπου πριν 2 χρονια να μαγειρευω καλα και πριν 4-5 να μαγειρευω τα πολυ απλα οπως αυγα και κρεας... μικρος δεν ηξερα να κανω τιποτα και δε με ενδιεφερε... μονο να τρωω)

@Agaphbou (μέρος αυτής)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top