Εεε, πες μια καλή κουβέντα ντε!!

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
κλέφτρα: συμπαθέστατη παρουσία στο στέκι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
palladin ήπιων τόνων αρκεί να μην τα πάρει κρανίο :D
αξιαγάπητη!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ: Η καλύτερη δυνατή επιρροή! ;)
(ο δράκος στο avatar σου είναι από τον Eragon?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Isiliel: Μοναδικά ξεχωριστή, όμορφη γραφή, ονειροπόλα σε βαθμό που νομίζω ότι διαβάζω τον εαυτό μου :P


(ο δράκος είναι από τα υπάρχοντα avatar αλλά δεν είναι τυχαίος... είναι λευκός ;) ....και ναι.... εγώ πιστεύω σε παραμύθια και δράκους... σε νεράιδες και ξωτικά.... ακόμα και στην ύπαρξη του Πήτερ Παν.... τόσοι άλλωστε υπάρχουν γύρω μας :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Κακή Επιρροή...Τι να πω για σένα τώρα; Καταρχήν ότι μόνο ΚΑΛΗ επιρροή μπορείς να είσαι και έχω πάρει κι από σένα πολύ καλές συμβουλές! Ευχαριστώ!
Τα λόγια σου είναι τόσο προσεκτικά γραμμένα, έξυπνα και φιλοσοφημένα, ώστε τώρα πια σκέφτομαι κάθε φορά που βλέπω ποστ σου: "Αααα, η ΚΕ! Να το διαβάσω!!", τουτέστιν "όπου ΚΕ=εγγύηση"!:D




@prime...χίλια ευχαριστώ:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Πολύ μου αρέσει που έχουν απαντήσει η μία μετά την άλλη, γιατί έτσι θα μου δοθεί η ευκαιρία να πω κάποια πράγματα χωρίς να επαναλαμβάνομαι.
Αν και οι τρεις τους(ΚΟΥΕ,isiliel,Ayla) έχουν διαφορετικά βιώματα και διαφορετικές προσωπικότητες συγκλίνουν σε κάτι:στην ωριμότητα και την μεστότητα των λόγων τους, στην ευαισθησία που αντιμετωπίζουν τα θέματα αλλα και την δύναμη του χαρακτήρα τους.Μου αρέσει να διαβάζω γραπτά τέτοιων γυναικών(και φυσικά δεν είναι οι μόνες εδώ μέσα, αλλά εκμεταλλεύτηκα την διάταξη των μνμ τους ώστε να γράψω αυτό που ήθελα και για τις τρεις).

Μόνο για την ΚΟΥΕ που γνωρίζω περισσότερο καιρό θα ήθελα να γράψω κάτι παραπάνω, ότι αισθάνομαι πολύ ευγνώμων που μοιράζομαι τις αγωνίες και τις απόψεις μου με έναν τέτοιο άνθρωπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χμμ, τι να πω τωρα για την κλεφτρα;
Μια απο τις πιο καλες "βετερανες" στο forum
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Να τος και ο νταρκούλης.
Εκτός του ότι μου αρέσει που γράφει ανελλιπώς στην κουβεντούλα και μοιράζετε μαζί μας την κάθε του μέρα(είμαστε το προσωπικό του ημερολόγιο;) ) του έχω και ιδιαίτερη αδυναμία γιατί ζει στο μέρος που πέρασα απιστευτα και αξέχαστα χρόνια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
επ έλα εδώ τώρα που σε πρόλαβα εσένα!!!
κλεφτρα.....

:bigarmhug
αγαπημένη, έξυπνη, μετρημένη, ώριμη .... τι να πρωτοπω....
δεν θέλω να γραψω και πολλά για να προλαβω να πατήσω enter πριν γράψει άλλος για αυτήν!!!
είσαι ΘΕΑ! (ο τόνος στο Α :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
(αν και εχω ξαναπει για την Κουε... δεν μποερις μονο μια φορα)

Η γνωμη σου μετραει περισσοτερο απο ολων μεσα στο forum για μενα γιατι βλεπω οτι ολα οσα λες ειναι προσγειομενα, εισαι ωριμη και (τωρα θα φαω ξυλο) εισαι απο τα πιο μεφαλα μελη με αποτελεσμα να εχει και περισσοτερη πειρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Dark_kronos: Μου αρέσει που είναι πολύ μαχητικός για την ηλικία του και τολμάει να λέει ξεκάθαρα τις απόψεις του χωρίς να είναι "δήθεν" ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μοναχος: Αν και σε πολλα (μαλλον στα περισσοτερα) διαφωνω μαζι του μου αρεσει που εκφραζετε σωστα, που εχει συγκροτιμενη γραφη, που ξερει τι λεει και δεν υποστιριζει απλα κατι που ακουσε και που καθε ποστ του μετραει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Κρονάκο...παρά το νεαρό της ηλικίας σου, μ'έχεις καταπλήξει με την προσγειωμένη σου συμπεριφορά, την ευγένεια και την ειλικρίνια που σε διακρίνει! Συνέχισε έτσι:thumbsup:

@kleftroula...είσαι γλύκα!:hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Aayla:ωραία υπογραφή
Dark_kronos:ωραία ορθογραφία:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Αυτοί που μου ερχονται τωρα στο μυαλο :

Kynofilos : μεσα σε λιγες αραδες καταφερνει να συμπυκνωσει νοημα πολλων σελιδων.Γενικα μου βγαζει αρχοντανθρωπο σε ολες τις εκφανσεις της καθημερινοτητας του
ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ : πολυ ωραιες αποψεις και με τεχνη διατυπωμενες ;)
kleftra : ο λογος της συνδυαζει συγκροτηση και έξυπνο χιούμορ !
doo-weak and powerless : (εσάς τους δυο σας βάζω σετάκι γιατι α ) έχω να πω τα ίδια ακριβως πραγματα και β )ανηκετε στα μεγαλα εγκληματικα δίδυμα της ιστορίας :P )
Με αυτούς τους δυο έχω ρίξει απίστευτα γέλια εδώ μέσα !! Εκεί που βλέπεις σειρές από τεράστια ποστ να αναλυουν και να ξαναματαναλύουν (και τα δικα μου μεσα :P ) ,ξάφνου πετάγεται ο doo ή ο weak και σε μια σειρά πετάνε μια απιστευτη ατάκα που σε κάνει να εχεις ξεχασει οσα εχεις διαβασει (το οποίο ειναι καλο ενιοτε :P ) .
Επίσης και οι δυο τις ελαχιστες φορες που αποφασιζουν να απαντησουν σοβαρά ,μου θυμιζουν το γνωστο ασμα ...''πώς να κρυφτείς απ'τα παιδιά,έτσι κι αλλιώς τα ξέρουν όλα '' ;)
Ειδικα για τη ντουουου θελω να πω και οτι ώρες ωρες σφαζει με το γαντι !(διαβολακι σκετο,μη τη βλεπετε που ξεφευγει,ειναι ατιμο πλασμα ,νι ! )
Petros :λίγα λογια και καλα.
Εχπ : ψαγμενο ατομο
ΖΡΧ : ειλικρινεστατη :)
crazyhelen :πολυ ρεαλιστρια και υποψιαζομαι και οτι ειναι ψυχαρα (επισης μου βγαζει και κατι sexy ;) )
Valder : αυτο το παιδι μου βγαζει αντικρουομενες σκεψεις ...Στο 90 % των αποψεων του οχι μονο διαφωνω ,αλλα εκνευριζομαι τοσο που του ριχνω καντηλια οταν διαβαζω ποστ του.(καλα ντε,κατι ψιλα,είμαστε και κοριτσια απο σπιτι :P) Παρ'ολα αυτά του αναγνωριζω οτι ειναι ''αντιπολιτικάντης'' και αυθεντικοτατος και αυτα τα ατομα τα παω. Μου έρχεται στο μυαλο άλλος στιχος απο γνωστο ασμα ,λιγο παραφρασμενος όμως :Valder,the '' bad'' BROTHER you never had ;)
Dark_kronos : ροκαρει τρελα ;)
Εmu :μαχητικο πνευμα

Ιδιαιτερα θα αναφερθω στη Michelle και τον Aggelo_html portal που τους ξερω λιγο καλυτερα και περα απο απλα κειμενα,που μπορει να ''παραπλανουν '' :
Michelle :άνθρωπος με παθος ,βάζει παθος σε οτιδηποτε αποφασισει να καταπιαστει ,εντιμη,αξιοπρεπης και υπερηφανη .:) Αν ήταν χρώμα,θα ήταν κόκκινο for sure.
Αγγελουδι : ΨΥΧΑΡΑ !!!!

Τα υπολοιπα παιδια που γραψαν εδω (Ισιλιελ κτλ) δεν τα ξερω ακομη ,μαλλον ειναι καινουριοα στο στεκι και δεν εχω δει ακομη ποστ τους ,αλλα επιφυλασσομαι συντομα να τα περιλαβω !:P

Αυτά.Ενα ποτηρακι νερο ρε παιδια.Ξεραθηκε η γλωσσα μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
τσακιστείτε ρε!!! τι ζήτησε η γυναίκα???? ένα ποτήρι νερό ζήτησε!!!!!

:hehe:

τενκ γιου πλεϊνάκι :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Έχω να πω κάτι καλό για τους περισσότερους εδώ, αλλά τι να κάνω, θα πω για την dooo, που έγραψε από πάνω...τελοσπάντων :P
Ήταν η πρώτη που με υποδέχτηκε στο στέκι και με έβαλε αμέσως στο φιλικό του κλίμα.
Εντελώς θεότρελη :jumpy: :panwkatw: , με την καλή έννοια εννοείται :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
καιρό τη περίμενα αυτή την ευκαιρία.

Φέηθ. Γιατρέ μου.:D

Απίστευτο χιούμορ, συγκροτημένο περσονάλιτι, ξανθός.
Θα σε παντρέψω τώρα, κοίτα:P


Το φακελάκι να το αφήσω εδώ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Η dooo είναι αυτή που μου έβγαλε το δεύτερο νικ μου :P
Και την λατρεύω για τα θεότρελα ποστ που κάνει και για το χιούμορ της :)
Ο φεηθ είναι σταθερή αξία :P
Φοβερό παιδί με προσωπικότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Ωραίο avatar και υπογραφή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top