Εεε, πες μια καλή κουβέντα ντε!!

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Αν κι έβγαλες εκείνο το ωραίο avatar που είχες... ο γατούλης με το κρικάκι στην μύτη σπέρνει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
δεν γνωριζόμαστε εμείς αλλά δεν πειράζει:)
έχεις πολύ όμορφο αβατάρ ειλικρινά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αχ....Η λαγουδίνα του φορουμ..... Μεγάλος έρωτας του παππού (βλέπε Γιάννη) και όπως την έχω ψυχολογήσει, πρέπει να είναι πολύ πολύ αγαπησιάρικο κοριτσάκι!

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στην plain για τα καλά της λόγια, η οποία με τη σειρά της μου βγάζει μια σοβαρότητα όμοια με αυτή της ΚΟΥΕ και ουδέποτε δεν έχω διαφωνίσει με τα λεγόμενά της. Μ'αρέσει η plain πολύ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Αχ....Η λαγουδίνα του φορουμ..... Μεγάλος έρωτας του παππού (βλέπε Γιάννη) και όπως την έχω ψυχολογήσει, πρέπει να είναι πολύ πολύ αγαπησιάρικο κοριτσάκι!

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στην plain για τα καλά της λόγια, η οποία με τη σειρά της μου βγάζει μια σοβαρότητα όμοια με αυτή της ΚΟΥΕ και ουδέποτε δεν έχω διαφωνίσει με τα λεγόμενά της. Μ'αρέσει η plain πολύ.....


Και κουκλάρα!!!! Αν βλέπατε το κουνελάκι πως είναι θα την ψιλο-ακούγατε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Γιάννη γράφεις πολύ ωραία και αυτή η ορθογραφία σου με τρελαίνει:P(αστειεύομαι μην το πάρεις στα σοβαρά).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αχ παππούλη μου σε ευχαριστώ παρα παρα πολύ. κι εσένα Ελενίτσα:)

ο Jason ένα παιδί που μακάρι να συνεχισει να ζει την κάθε στιγμή και να συνεχίσει να μην βιάζεται να μεγαλώσει όπως μεγάλο ποσοστο απο παιδιά αυτής της ηλικίας;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μπανινο!!!
ΜΑΜΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!!

από τα αγαπημένα μου κοριτσάκια εδω μέσα (και ας εχει ψιλοχαθει τελευταιως :P )
είναι τοοοοοσο γλυκιαααααααααα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
ΚΟΥΕ!

Πολλές φορές διαβάζοντας αυτά που γράφει νομίζω πως διαβάζω τον εαυτό μου!
Συμπαθέστατη!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Isiliel:
ΚΟΥΕ!

Πολλές φορές διαβάζοντας αυτά που γράφει νομίζω πως διαβάζω τον εαυτό μου!
Συμπαθέστατη!:)

Πολύ ώριμη, μετρημένη και συναισθηματική. Απο τα συμπαθέστερα μέλη στο στέκι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τρομερή στην επεξεργασία εικόνας και στα γραφιστικά!
:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Η Isiliel είναι από τα σχετικά νέα μεταγραφικά αποκτήματα του στεκιού.Πιστεύω προσαρμόστηκε γρήγορα στο κλίμα της ομάδας και θα βοηθήσει στην ανάπτυξη του παιχνιδιού, ώστε να κάνουμε το βήμα παραπάνω στις ευρωπαϊκές διοργανώσεις.:D
(μάλλον πρέπει να ασχολούμαι λιγότερο με τα μεταγραφικά των ομάδων :P)
Α και με πολύ ωραίο nickname. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Πολύ ωραία υπογραφήηηηηηηηηηηηη Faithplus1!!!!!
Επίσης, έξυπνος, με ωραίες απόψεις και πολύ καλό λέγειν!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Η stalitsa είναι αυτή που κρατάει τη σημαία του e-steki ψηλά τις δύσκολες μεταμεσονύκτιες ώρες :)

Έχει άποψη για όλα και (όπως λέει) είναι πάντοτε χαμογελαστή!

Σου εύχομαι πάντα να είσαι χαρούμενη και να αντιμετωπίζεις τα πάντα με χαμόγελο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
BReaTHeR = Χορηγός θετικής ενέργειας! Κάτι σαν την Αμίτα Motion αλλά στο πιο ανθρώπινο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Είχα γράψει για breather αλλά με πρόλαβε η isi..

Για σένα θα πω μόνο ότι είσαι μια νεράιδα από αυτές που άλλοτε ζουν στα δάση και άλλοτε στο βάθος του ωκεανού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Prime μου σ'ευχαριστώ! Είσαι γλύκα! :redface: Πολύ γλυκό αυτό που μου είπες!

Σου προτείνω να κανεις edit το ποστ σου και να βάλεις κι αυτά που είχες γράψει για τον Breather.
Καμιά καλή κουβέντα δε θα πρέπει να πηγαίνει χαμένη! Τις έχουμε τόσο ανάγκη! ;)

(μην γράψετε πάλι για μένα! Γράφτε για την prime ο επόμενος! tnx)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Λοιπόν, δεν ξέρω τί έγινε εκείνη την περίοδο (20κάτι/4/06) και μπήκαν τόσα πολά καλά μέλη, μετσξύ των οποίων φυσικά και η prime.Πρέπει να ήταν ευθυγραμμισμένοι οι πλανήτες...
prime, είμαστε τυχεροί που μεταφυσικά φαινόμενα και η ευθυγράμμιση των πλανητών σε έφερε στο στέκι. :)
Και επειδή όπως είπε η Isiliel, οι καλές κουβέντες πρέπει να λέγονται, να πω για τη stalitsa κάτι: γλυκό άβαταρ, γλυκιά υπογραφή, όμορφα ποστ, μες στο μέλι αυτή η κοπέλα...:P Δεν είναι τυχαίο ότι απέκτησε τόσες συμπάθειες τόσο γρήγορα.
BReaTHer αν κρίνω από σένα και τον Κρόνο, η Ρόδος έχει φοβερούς τύπους.:thumbup:
(αυτό το θέμα σου φτιάχνει τη διάθεση ρε παιδί μου :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Από το λίγο που σε ξέρω είσαι τρομερός faithplus... με κάνεις και γελάω αφάνταστα (............)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nana:
Από το λίγο που σε ξέρω είσαι τρομερός faithplus... με κάνεις και γελάω αφάνταστα (............)
Γλυκιά και ήρεμη κοπέλα που καταρρίπτει το στερεότυπο οτι οι γυναίκες δεν τα πάνε καλά με τα πισιά (προγραμματίστρια δεν είσαι; ) Επίσης έχει ωραίο όνομα (αν όντως τη λένε Νανά) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Micelle: από την πρώτη μου στιγμή στο e-steki με βοήθησε και την ευχαριστώ!Όπως και την ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ με το πρώτο και μοναδικό μου θέμα μέχρι τώρα: Χαμογελάστε θα σας κάνει πιό όμορους και όμορφες. Έχω καλά λόγια για όλους μόνο και μόνο γιατί μπαίνετε εδώ μέσα και εκφράζετε τη γνώμη σας.Αυτό είναι κάτι νομίζω πολυτιμο για όλους μας. Για τον καθένα προσωπικά γιατί γνωρίζει καλύτερα τον εαυτό του και όλους μαζί γιατί γνωρίζουμε την κοινωνία που ζούμε!
Σας ευχαριστώ όλους που με δεχτήκατε στην παρέα σας και σας ευχαριστώ και για τα καλά σας λόγια!:)

Faithplus1 ελπίζω όχι μόνο να ευθυγραμμίστηκαν οι πλανήτες αλλά να σταμάτησαν εκεί ευθυγραμμισμένοι για πάντα (τουλάχιστον για το e-steki)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top