Διάλεξε μέλος

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,813 μηνύματα.

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.
**2000 few years later**
ΕΛΑ ΜΩΡΕ ΒΡΗΚΑ

αν έπρεπε να αφήσετε ένα μέλος να επηρεάσει κάποιο κομμάτι της ζωής σας (είτε αν έπρεπε να επιλέξει κατι ή να επηρεάσει κάτι) Ποιο θα αφήνατε και γιατι ;
 

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,467 μηνύματα.
Ίδια ερώτηση, μολογάτε κυράτσες, δε θα ξεφυγετε σημερα.
@Valder...

Ονειρεύομαι δε, να τον ρίξω κάτω μ' ένα δεξί κροσέ (δε νομίζω να είναι σαν τα κρόσια που έχουν τα φορεματάκια μας...). Και σαν σηκωθεί, να τον ξαναρίξω με μια ντρίμπλα !!!


Ίδια ερώτηση
______________
Άλλαξε η ερώτηση, στο μεταξύ :

αν έπρεπε να αφήσετε ένα μέλος να επηρεάσει κάποιο κομμάτι της ζωής σας (είτε αν έπρεπε να επιλέξει κατι ή να επηρεάσει κάτι) Ποιο θα αφήνατε και γιατι ;
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,813 μηνύματα.
@Valder...

Ονειρεύομαι δε, να τον ρίξω κάτω μ' ένα δεξί κροσέ (δε νομίζω να είναι σαν τα κρόσια που έχουν τα φορεματάκια μας...). Και σαν σηκωθεί, να τον ξαναρίξω με μια ντρίμπλα !!!


Ίδια ερώτηση
______________
Άλλαξε η ερώτηση, στο μεταξύ :

αν έπρεπε να αφήσετε ένα μέλος να επηρεάσει κάποιο κομμάτι της ζωής σας (είτε αν έπρεπε να επιλέξει κατι ή να επηρεάσει κάτι) Ποιο θα αφήνατε και γιατι ;
Στα όνειρα θα μείνεις! :bleh:

ΕΛΑ ΜΩΡΕ ΒΡΗΚΑ

αν έπρεπε να αφήσετε ένα μέλος να επηρεάσει κάποιο κομμάτι της ζωής σας (είτε αν έπρεπε να επιλέξει κατι ή να επηρεάσει κάτι) Ποιο θα αφήνατε και γιατι ;
Κανένα, δεν αξίζει κανένας να επηρεάζει τη ζωή σου οσοδηποτε πολύ ή λίγο. Γίνεσαι σκλάβος της βούλησης του άλλου χωρίς να το καταλάβεις.

Άσε που κανενας δεν είναι τετοιου εκτοπίσματος εδω μεσα ωστε να κατσω εστω και να ακούσω. Αμα ήταν κανας Έλον Μασκ ναι, έχω να μαθω πολλά, να σκάσω και να ακούσω, να προσκολληθω σαν βδέλλα.

Αμα μου είσαι υπαλληλάκι του χιλιάρικου και δεν έχεις στησει ποτέ δική σου μπίζνα τι να κατσω να μαθω; Πόσο αξιοπρέπεια ειναι να πουλάω το χρονο μου φτηνά για να λεει ο κόσμος οτι ειμαι καλό παιδί;

Με τους 5 φιλους που κάνεις παρέα και σε επηρεάζουν, αυτό θα γίνεις. Αμα θες να γινεις κατι άλλο, κάνε άλλους φίλους.




Ίδια ερώτηση να δουμε πόσους εθελόδουλους έχουμε εδω μεσα που ειναι προθυμοι να ακουσουν τα φιλαράκια τους για το που θα δουλέψουν και ποιον θα πηδάνε.
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.
Στα όνειρα θα μείνεις! :bleh:


Κανένα, δεν αξίζει κανένας να επηρεάζει τη ζωή σου οσοδηποτε πολύ ή λίγο. Γίνεσαι σκλάβος της βούλησης του άλλου χωρίς να το καταλάβεις.

Άσε που κανενας δεν είναι τετοιου εκτοπίσματος εδω μεσα ωστε να κατσω εστω και να ακούσω. Αμα ήταν κανας Έλον Μασκ ναι, έχω να μαθω πολλά, να σκάσω και να ακούσω, να προσκολληθω σαν βδέλλα.

Αμα μου είσαι υπαλληλάκι του χιλιάρικου και δεν έχεις στησει ποτέ δική σου μπίζνα τι να κατσω να μαθω; Πόσο αξιοπρέπεια ειναι να πουλάω το χρονο μου φτηνά για να λεει ο κόσμος οτι ειμαι καλό παιδί;

Με τους 5 φιλους που κάνεις παρέα και σε επηρεάζουν, αυτό θα γίνεις. Αμα θες να γινεις κατι άλλο, κάνε άλλους φίλους.




Ίδια ερώτηση να δουμε πόσους εθελόδουλους έχουμε εδω μεσα που ειναι προθυμοι να ακουσουν τα φιλαράκια τους για το που θα δουλέψουν και ποιον θα πηδάνε.
Δεν είναι να θες, η ερώτηση είναι ΑΝ ΕΠΡΕΠΕ


Η ερώτηση έχει να κάνει με το πως εκτιμάς κάποιον για τις επιλογές του και θέμα εμπιστοσύνης
Δηλαδή ότι θα αλλάξει την πορεία με μια επιλογή του της ζωής σου. Σαν τηλεπαιχνίδι, έτσι ήταν η ερώτηση

Κανεις δεν μοιάζει με κανέναν, καμία φιλιά δε σε κάνει αυτό που είσαι 100%.

Οι επιλογές μας μας κάνουν αυτό που είμαστε καθώς και οι φίλοι είναι μια επιλογή, η οποία αλλάζει ανά τα χρόνια
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,813 μηνύματα.
Δεν είναι να θες, η ερώτηση είναι ΑΝ ΕΠΡΕΠΕ


Η ερώτηση έχει να κάνει με το πως εκτιμάς κάποιον για τις επιλογές του και θέμα εμπιστοσύνης
Δηλαδή ότι θα αλλάξει την πορεία με μια επιλογή του της ζωής σου. Σαν τηλεπαιχνίδι, έτσι ήταν η ερώτηση

Κανεις δεν μοιάζει με κανέναν, καμία φιλιά δε σε κάνει αυτό που είσαι 100%.

Οι επιλογές μας μας κάνουν αυτό που είμαστε καθώς και οι φίλοι είναι μια επιλογή, η οποία αλλάζει ανά τα χρόνια
Αυτο ειναι το θεμα, δεν εκτιμώ κανέναν. :lol:
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,813 μηνύματα.

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.
Θα άφηνα την @rafaela11 να καθορισει την διατροφη μου

Αν το στεκι ηταν ταινια υπερηρωων , ποιος θα ηταν ο villain ( ο κακός ) ;
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,427 μηνύματα.
Αν το στεκι ηταν ταινια υπερηρωων , ποιος θα ηταν ο villain ( ο κακός ) ;
Δεν μου έρχεται κάποιος στο μυαλό αλλά θα βάλω τυχαία ονόματα με τίτλους που θα μπορούσαν να έχουν

@Eclipse The shade Villain (από το όνομα 😂)
@ultraviolence The gaslight king (ακόμα δεν μπορώ να αναπνεύσω από το Παλέρμο)
@ilias90 & @Memetchi The right side and left side villains
@raphaela the evil nurse
@Kate1914 the im not the villain villain
@Poirot Femme(man) fatale villain

και πολλά πολλά άλλα :hehe:

Ερώτηση: με ποιο μέλος θα πήγαινες στην Ιαπωνία
 
Τελευταία επεξεργασία:

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.
Δεν μου έρχεται κάποιος στο μυαλό αλλά θα βάλω τυχαία ονόματα με τίτλους που θα μπορούσαν να έχουν

@Eclipse The shade Villain (από το όνομα 😂)
@ultraviolence The gaslight king (ακόμα δεν μπορώ να αναπνεύσω από το Παλέρμο)
@ilias90 & @Memetchi The right side and left side villains
@raphaela the evil nurse
@Kate1914 the im not the villain villain
@Poirot Femme(man) fatale villain

και πολλά πολλά άλλα :hehe:

Ερώτηση: με ποιο μέλος θα πήγαινες στην Ιαπωνία
Με εσένα! Τόσα ωραιοα avatar που βάζεις!


Ποιο μέλος πιστεύεις ότι είναι πολύ ρομαντικό;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θα άφηνα την @rafaela11 να καθορισει την διατροφη μου

Αν το στεκι ηταν ταινια υπερηρωων , ποιος θα ηταν ο villain ( ο κακός ) ;
Καλέ μόνο αυτό δεν περίμενα να ακούσω για εμένα 🤣
 

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 850 μηνύματα.

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,906 μηνύματα.

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
Με ποιο μέλος θα πήγαινες σε συναυλίες;
Με την @Υδροχόος, λατρεύω το γούστο της στη μουσική μετά από εκείνο το τραγούδι που μοιράστηκε μαζί μας στην ανοιχτή συζήτηση του c'n'f ;)

Με ποιο μέλος/ποια μέλη θα πήγαινες να εξερευνήσεις ένα στοιχειωμένο σπίτι;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,862 μηνύματα.
Με τον @Micro που θα είχε τον τρόπο του να τρομάξει τα φαντάσματα :P

Ίδια ερώτηση, μου άρεσε
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top