Διάλεξε μέλος

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,427 μηνύματα.
Με ποιο μέλος/ποια μέλη θα πήγαινες να εξερευνήσεις ένα στοιχειωμένο σπίτι;
@giannhs2001 @Joji

Ενώ εγώ θα κάθομαι πίσω είμαι σίγουρος ότι θα είναι μπροστά να με προστατεύουν (δηλαδή αν συμβεί κάτι να προλάβω να τρέξω χεχε)
👉👈

Ποιο μέλος θα ήθελες να συναντήσεις στην πραγματική ζωή
 
Τελευταία επεξεργασία:

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.
ποιο μέλος ή μέλη θα ήθελες να συναντησεις στην πραγματική ζωή
Τη @rafaela11, τη @Grand Duchess, την @Reader και σίγουρα κάμποσους ακόμη :laugh:

Ίδια ερώτηση, μου άρεσε (και επίσης βλέπω ότι η μάχη #8394793 είναι έτοιμη να δοθεί μεταξύ των γνωστών πλέον αντιπάλων μου με εμένα, οπότε ας τους αφήσω και λίγο υλικό για να κάνουν την αρχή :lol:)
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,862 μηνύματα.
Θα πω τιμής ένεκεν την @Pak (παρότι με έχει σε εμπάργκο εδώ) γιατί jokes aside είναι από τα άτομα με τα οποία μιλάω περισσότερο στην καθημερινότητά μου. Είναι και άλλα μέλη αλλά δεν θέλω να ξεκινήσω την απαρίθμηση και αδικήσω κανένα.

Ίδια ερώτηση.
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,427 μηνύματα.

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.
Τη @rafaela11, τη @Grand Duchess, την @Reader και σίγουρα κάμποσους ακόμη :laugh:

Ίδια ερώτηση, μου άρεσε (και επίσης βλέπω ότι η μάχη #8394793 είναι έτοιμη να δοθεί μεταξύ των γνωστών πλέον αντιπάλων μου με εμένα, οπότε ας τους αφήσω και λίγο υλικό για να κάνουν την αρχή :lol:)
Εσένα, (να δώσω το hint ρε kate ή όχι; ) 😎

Την @Grand Duchess @Reader @Pak @Joji @nearos ΒΑΣΙΚΑ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΌΤΕΡΟΥΣ @American Economist @giannhs2001
@Poirot @Micro @Υδροχόος @Valder @glayki @Ουριήλ @ultraviolence

ΙΔΙΑ ΕΡΏΤΗΣΗ
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,752 μηνύματα.

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 850 μηνύματα.

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,752 μηνύματα.

nearos

Διακεκριμένο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,638 μηνύματα.
Ίδια ερώτηση.

Για πολιτικές συζητήσεις: @giannhs2001, @ilias90 @Valder @American Economist @chester20080
Για λοιπά προβλήματα και γενικοτερα της ζωής: @Kate1914 @rafaela11 @Grand Duchess @Poirot @Micro @Samael @Reader @juanium @Μήτσος10 @gazaki voutaniou (juanium και γκαζακι, μας λείπετε, περαστε να σας δουμε)
Για να κοροιδέψω @Pak
για να φάω μπούλιγκ @Joji

αφήνω την ερώτηση του φώτη για να μη του φάω τη σειρά :P
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,752 μηνύματα.

Θα βάλω και εσένα μέσα που σε ξέχασα!!

Με ποιο άτομο θα πηγαίνατε σε έκθεση αυτοκινήτου και γιατί;;
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.
Με ποιο άτομο θα πηγαίνατε σε έκθεση αυτοκινήτου και γιατί;;
Η αλήθεια είναι πως με κανέναν, λίγο τα βαριέμαι αυτά

Αλλά θα πω εσένα γιατί φαίνεται να σε ενδιαφέρει το θέμα

Με ποιο μέλος θα πηγαινατε μαζί συναυλία;
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,752 μηνύματα.
Με τον @nearos επειδή ασχολείται με την μουσική.

Ίδια ερώτηση
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,906 μηνύματα.

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.
Με @SlimShady σίγουρα, ακούει ωραια μουσική.

Με ποιο μέλος θα πήγαινες στα πανηγύρια για να φάτε τα πάντα;;;
Αυτή η ερώτηση φωνάζει @Eclipse, οπότε θα πω εσένα (@rafaela11 εννοείται και εσένα θα έπαιρνα)
Ίδια ερώτηση γιατί βαριέμαι να σκεφτώ κάτι άλλο
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,906 μηνύματα.
Αυτή η ερώτηση φωνάζει @Eclipse, οπότε θα πω εσένα (@rafaela11 εννοείται και εσένα θα έπαιρνα)
Ίδια ερώτηση γιατί βαριέμαι να σκεφτώ κάτι άλλο
ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
λοιπόν, θα πω @Valder γιατί νομίζω ανετα θα ημασταν eat buddies.

Με ποιο μελος θα πήγαινες για καραοκε ναιτ;
 

nearos

Διακεκριμένο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,638 μηνύματα.
Με ποιο μελος θα πήγαινες για καραοκε ναιτ;
Είτε μαζί σου είτε με την @rafaela11.
Φαντάζομαι να κανουμε παρτι οι στεκίτες και μετα απο κανα δυο πρεζοκρασα να τραγουδάω lady gaga και katy perry καραοκε με εναν απο τις δυο σας :P

Ποιον θα άκουγες αν σου έλεγε να πηδήξεις απο το μπαλκόνι (κλασσικη ελληνιδα μανα question-
 

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
Μόλις συνειδητοποίησα ότι έβαλα λάθος Ion.
Την @Ion. ήθελα να γράψω.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ποιον θα άκουγες αν σου έλεγε να πηδήξεις απο το μπαλκόνι (κλασσικη ελληνιδα μανα question-
Την @Kate1914 επειδή θα είχε δίκιο μετά από τόσες μπηχτές.

Ποιο μέλος θα άφηνες να παίρνει αποφάσεις για τη ζωή σου για 24 ώρες;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,906 μηνύματα.
Μόλις συνειδητοποίησα ότι έβαλα λάθος Ion.
Την @Ion. ήθελα να γράψω.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Την @Kate1914 επειδή θα είχε δίκιο μετά από τόσες μπηχτές.

Ποιο μέλος θα άφηνες να παίρνει αποφάσεις για τη ζωή σου για 24 ώρες;
@Λένω ή @Υδροχόος

Σε αυτο το θέμα μόνο αυτές θα εμπιστευόμουν.
Ποιο μέλος ΔΕΝ θα άφηνες για κανενα λόγο να πάρει αποφάσεις για την ζωή σου για 24 ώρες;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top