Διάλεξε μέλος

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.
Με την @rafaela11 γιατί θα ήταν τέρμα ψύχραιμη και θα με καθησύχαζε άμα με έπιανε ο φόβος, οπότε θα βρίσκαμε τρόπο να φύγουμε (και επίσης πιστεύω πως έχει το πνεύμα της επιβίωσης μέσα της, δεν ξέρω πώς αλλιώς να το εξηγήσω), και την @Reader γιατί είμαι σίγουρη πως έχουμε διαβάσει τόσα βιβλία που αφορούν την επιβίωση (βλέπε Ρούμπι Ρέντφορντ), που κάτι θα καταφέρναμε να μηχανευτούμε, δεν μπορεί.

Με ποιον θα μοιραζόσουν τα χρήματα αν κέρδιζες το τζόκερ;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,365 μηνύματα.
Με τον @ultraviolence γιατί φαντάζει ονειροπόλος και ταξιδευτής. Να κάνει αυτά που θέλει.

Ίδια ερώτηση. Φάση έχει.
 

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
Με την @Υδροχόος για να μου αποκαλύψει αυτό που θέλω να μάθω.

Ίδια ερώτηση.
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.
Με τον @ultraviolence γιατί φαντάζει ονειροπόλος και ταξιδευτής. Να κάνει αυτά που θέλει.

Ίδια ερώτηση. Φάση έχει.
Με @Kate1914 και @Grand Duchess ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ/ΚΑΦΕ/ΑΝΘΟΠΩΛΕΙΟ


Ποιο μέλος θεωρείς ότι στο αντίθετο φύλο θα είχε μεγάλο σουξέ;
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 850 μηνύματα.

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.
Θα πω τον @giannhs2001 . Αν ηταν γυναικα ειμαι σιγουρος θα ηταν αρκετα ξεκ@λιαρ@ :popeanim:


Με ποιο/ποια μελη θα πηγαινες σε παραλια γυμνιστων ; :prettyplz:
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 1,965 μηνύματα.
Και όχι ΠΙΣΤΕΥΩ. ΑΡΓΕΙ. Πόσες φορές του έχω πει πως οι γείτονες του νομίζουν πως είμαι κανένας κλέφτης που ψάχνει στόχο έτσι όπως κάθομαι κανένα μισάωρο κάτω και τον περιμένω τον μλκα.
Αυτά είναι συκοφαντίες, υπάρχουν οι αστάθμητοι παράγοντες που μπορεί να καθυστερήσουν εκεί ένα 5λεπτο και το κάνετε θέμα να πούμε
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,617 μηνύματα.
Με @Kate1914 και @Grand Duchess ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ/ΚΑΦΕ/ΑΝΘΟΠΩΛΕΙΟ


Ποιο μέλος θεωρείς ότι στο αντίθετο φύλο θα είχε μεγάλο σουξέ;
Ο Γιάννης και η @Joji.

Ποιο μέλος θα διάλεγες μαζί σου για επιβίωση σε απομονωμένο νησί για μια εβδομάδα;
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,961 μηνύματα.

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.
Ποιο μέλος θα διάλεγες μαζί σου για επιβίωση σε απομονωμένο νησί για μια εβδομάδα;
Μισό λεπτό γιατί τα μπουρδουκλώσαμε. Θα πρέπει να περιμένει μάλλον η δική σου ερώτηση, γιατί τώρα τρέχει η ερώτηση του Μίκρο για την παραλία γυμνιστών 😂, ρώτησε πρώτος
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.
Μισό λεπτό γιατί τα μπουρδουκλώσαμε. Θα πρέπει να περιμένει μάλλον η δική σου ερώτηση, γιατί τώρα τρέχει η ερώτηση του Μίκρο για την παραλία γυμνιστών 😂, ρώτησε πρώτος
μπορεις να τις απαντησεις και τις δυο :prettyplz: Ουτες η αλλως η απαντηση σου μαλλον θα ειναι κοινη και στις δυο :angel:
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,427 μηνύματα.

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.
μπορεις να τις απαντησεις και τις δυο :prettyplz: Ουτες η αλλως η απαντηση σου μαλλον θα ειναι κοινη και στις δυο :angel:
Όντως, όμως όπως είπε πολύ σωστά ο Γιάννης πιο πάνω, οι απαντήσεις "κανένας" ή "με τον εαυτό μου" δεν είναι σωστό να δίνονται. Και εφόσον αυτές θα έδινα, η ερώτηση παραμένει ανοιχτή για εσάς τους υπόλοιπους
 

nearos

Διακεκριμένο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,638 μηνύματα.
Ο Γιάννης και η @Joji.

Ποιο μέλος θα διάλεγες μαζί σου για επιβίωση σε απομονωμένο νησί για μια εβδομάδα;
Tον @fockos γιατι ειναι νευρολογος και θα βοηθούσε τη σχιζοφρένειά μου ( η θα τον εσπαγα στο ξύλο για να ξαλαφρώσω
jk fockako παιξε ΗΟΙ4 στο καναλι σου πλζ

Σε ποιό μέλος θα έριχνες μπουνιά και δε θα είχες τύψεις;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,813 μηνύματα.
Tον @fockos γιατι ειναι νευρολογος και θα βοηθούσε τη σχιζοφρένειά μου ( η θα τον εσπαγα στο ξύλο για να ξαλαφρώσω
jk fockako παιξε ΗΟΙ4 στο καναλι σου πλζ

Σε ποιό μέλος θα έριχνες μπουνιά και δε θα είχες τύψεις;
Ότι προσιδιάζει σε σαχλό θα έτρωγε απερκατ κροσέ και γονατιά στα νεφρά μέχρι ρήξης. ΑΝΕΤΑ.-

Επίσης οι "εδω με μας θα κάνετε παρέα, όχι με αυτούς, οι πορτιέρηδες του κλαμπ ακα προσεταιριστές με το καλημέρα" ΜΠΟΥΚΕΤΟ ΣΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΚΡΑΝΙΟ.

Ίδια ερώτηση, μου άρεσε.
 

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,467 μηνύματα.
Ίδια ερώτηση, μου άρεσε.
Στον @Paragontas7000...Δηλαδή όχι μπουνιά...Έτσι μια ξώφαλτση δοκιμαστική (αλλά να μην τον πετύχαινα, Χριστέ μου...). Και ύστερα θα έτρεχα (λέμε τώρα...)...Γιατί ένα πουλάκι μού είπε ότι δε θα το άφηνε έτσι...


Ίδια ερώτηση
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,813 μηνύματα.
Στον @Paragontas7000...Δηλαδή όχι μπουνιά...Έτσι μια ξώφαλτση δοκιμαστική (αλλά να μην τον πετύχαινα, Χριστέ μου...). Και ύστερα θα έτρεχα (λέμε τώρα...)...Γιατί ένα πουλάκι μού είπε ότι δε θα το άφηνε έτσι...


Ίδια ερώτηση
@Jack of Spades, άνετα. Θα λύτρωνα το μισό φόρουμ.

Δεν τον αντιπαθώ καθόλου, ίσα ίσα μέχρι ένα σημειο τον εκτιμώ, απλα ειναι ωρες που θέλω να του πω "βγες εξω απο το μαγαζί να τις παίξουμε". Μετά το ξεχνάω, στ απαυτά μου, και μπορει να με εχει πει και κομπλεξικό ξερω γω αλλα εγω να ειμαι χαχαχα εκεινη την ωρα, ακριβως επειδη πρώτον ειναι προσωρινα νευρα αυτά και δευτερον μου τα λεει μπροστα μου και οχι ύπουλα πίσω μου.

Ίδια ερώτηση, μολογάτε κυράτσες, δε θα ξεφυγετε σημερα.
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.
@Jack of Spades, άνετα. Θα λύτρωνα το μισό φόρουμ.

Δεν τον αντιπαθώ καθόλου, ίσα ίσα μέχρι ένα σημειο τον εκτιμώ, απλα ειναι ωρες που θέλω να του πω "βγες εξω απο το μαγαζί να τις παίξουμε". Μετά το ξεχνάω, στ απαυτά μου, και μπορει να με εχει πει και κομπλεξικό ξερω γω αλλα εγω να ειμαι χαχαχα εκεινη την ωρα, ακριβως επειδη πρώτον ειναι προσωρινα νευρα αυτά και δευτερον μου τα λεει μπροστα μου και οχι ύπουλα πίσω μου.

Ίδια ερώτηση, μολογάτε κυράτσες, δε θα ξεφυγετε σημερα.
@Jack of Spades για τους ίδιους λόγους με τον βαλ, δεν υπάρχει αντιπάθεια αλλά έχει τύχει με κάτι διαμάντια που λέει να θέλω όντως

Και @Buggs


Θα αλλάξω ερωτηση γιατί βαρέθηκα

Μισο να σκεφτώ
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top