Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
αυτο ειναι υπεροχο:heart:
ας το εκανα και εγω αυτο και ας ειχα 40 πυρετο:xixi:
:Dαχουυυυ..εισαι ρομαντικος:xixi:
:who:μπραβο

πιες γαλλικο καφε, καλο θα σου κανει:)
θα σε ζεστανει εννοω, δεν ειναι γιατροσοφι:P
Σαν διαφημιση τηλεμαρκετινγ ακουστηκε αυτο:P:P...

Ειστε αρρωστος, τοτε πιειτε γαλλικο καφε:P!!

Εχετε πονοκεφαλους, τοτε δοκιμαστε το ιζι κομπς:P:P!!
-----------------------------------------
Ζηλεψα απο τη Sozi και αλλαξα αβαταρ!! Τι λετε, καλο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Σαν διαφημιση τηλεμαρκετινγ ακουστηκε αυτο:P:P...

Ειστε αρρωστος, τοτε πιειτε γαλλικο καφε:P!!

Εχετε πονοκεφαλους, τοτε δοκιμαστε το ιζι κομπς:P:P!!
-----------------------------------------
Ζηλεψα απο τη Sozi και αλλαξα αβαταρ!! Τι λετε, καλο??
:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:για το αβαταρ σου θα ελεγα..
εμενα μου αρεσει:who:
ειναι κουτσικοοοοοοοο ζουζουνομπουρμπουλιθρακι:xixi::xixi:
γουτσου γουτσου το μωρε:xixi:
:Dαλλα φυσικα ειναι καλα μονο να τα βλεπεις

απο κοντα ειναι σαταναδες:'(

χα.. λες να παω στην Μηραρακη?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:για το αβαταρ σου θα ελεγα..
εμενα μου αρεσει:who:
ειναι κουτσικοοοοοοοο ζουζουνομπουρμπουλιθρακι:xixi::xixi:
γουτσου γουτσου το μωρε:xixi:
:Dαλλα φυσικα ειναι καλα μονο να τα βλεπεις

απο κοντα ειναι σαταναδες:'(

χα.. λες να παω στην Μηραρακη?:P
Με τετοιους συνδιασμους λεξεων, νομιζω πως την εχεις σιγουρη τη δουλεια:P:P...

Α, και πως εφτασες στο συμπερασμα οτι τα μικρα ειναι σαταναδες?? Τα παιδια ειναι ευτυχια ρε:):P:)!! Εσυ το λες αυτο, που μου 'θελες να γινεις νηπιαγωγος??

Τραβα μια βολτα στα επαγγελματα, να δεις τι θα σου αναθεσω:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Με τετοιους συνδιασμους λεξεων, νομιζω πως την εχεις σιγουρη τη δουλεια:P:P...

Α, και πως εφτασες στο συμπερασμα οτι τα μικρα ειναι σαταναδες?? Τα παιδια ειναι ευτυχια ρε:):P:)!! Εσυ το λες αυτο, που μου 'θελες να γινεις νηπιαγωγος??

Τραβα μια βολτα στα επαγγελματα, να δεις τι θα σου αναθεσω:P!!
ρε.. το διατυπωσα λαθος:xixi:
μου αρεσουν τα μικρα, στην ηλικια ειδικα που ειναι νηπια ή δημοτικο
αλλα οταν ειναι μωρα κλαινε συνεχεια και εμενα δε με αγαπανε:'(:'(:'(
αλλα μου αρεσουν.. και σιγουρα για καθε οικογενεια ειναι ευτυχια ενα παιδι:xixi:

θα παω να δω τι επαγγελμα μου εβλες..:D
εξαλλου μη ξεχνας πως και εγω με παιδια θα δουλευω λογικα:)
θελω να παρω τα παιδια με ψυχολογικα προβληματα ή σε να ειμαι στι; καρκινοπαθεις ομαδες:)
το ξερω πως δε με ρωτησες αλλα συνηθιζω να το λεω:P
επισης για αρχη θα ηθελα να ασχοληθω και με το θεατρο αφου μπορω να βρω εργασια και εκει:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
ρε.. το διατυπωσα λαθος:xixi:
μου αρεσουν τα μικρα, στην ηλικια ειδικα που ειναι νηπια ή δημοτικο
αλλα οταν ειναι μωρα κλαινε συνεχεια και εμενα δε με αγαπανε:'(:'(:'(
αλλα μου αρεσουν.. και σιγουρα για καθε οικογενεια ειναι ευτυχια ενα παιδι:xixi:

θα παω να δω τι επαγγελμα μου εβλες..:D
εξαλλου μη ξεχνας πως και εγω με παιδια θα δουλευω λογικα:)
θελω να παρω τα παιδια με ψυχολογικα προβληματα ή σε να ειμαι στι; καρκινοπαθεις ομαδες:)
το ξερω πως δε με ρωτησες αλλα συνηθιζω να το λεω:P
επισης για αρχη θα ηθελα να ασχοληθω και με το θεατρο αφου μπορω να βρω εργασια και εκει:xixi:
Kαι αλλη ηθοποιος μας προεκυψε:)!! Το ξερεις πως εχω τρελα με το θεατρο, ε?? Οταν λες μπορεις να βρεις δουλεια και εκει, τι εννοεις??

Οσο για το επαγγελμα σου, ειναι οντως πολυ ενδιαφερον, απλααν ηθελες να ασχοληθεις με κατι τετοιο, θα επρεπε να πας στο κοινωνικης εργασιας και οχι στο λογοθεραπειας!! Εκει θα ασχολεισαι κυριως με παιδια που εχουν προβλημα στο λογο:)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Kαι αλλη ηθοποιος μας προεκυψε:)!! Το ξερεις πως εχω τρελα με το θεατρο, ε?? Οταν λες μπορεις να βρεις δουλεια και εκει, τι εννοεις??

Οσο για το επαγγελμα σου, ειναι οντως πολυ ενδιαφερον, απλααν ηθελες να ασχοληθεις με κατι τετοιο, θα επρεπε να πας στο κοινωνικης εργασιας και οχι στο λογοθεραπειας!! Εκει θα ασχολεισαι κυριως με παιδια που εχουν προβλημα στο λογο:)...
χμμ.. λες εσυ να το εχεις ψαξει ποιο πολυ απο εμενα? :what::what:

ξερω με τι ατομα θα μπορω να δουλεψω, δε πηγα τυχεα στη σχολη:P
απλα ολοι αυτο ξερουν, πως οκ εισαι λογοθεραπευτεις τι θα κανεις? τον λογο των παιδιων θα βοηθας...και μονο με αυτα θα ασχολεισαι
μου αρεσει αυτο:xixi:
αλλα υπαρχουν και αλλα που μπορεις να κανεις, γιατι να μη παω καπου που θα ειμαι πιο χρησιμη και δεν σκοτωνονται οι λογοθεραπευτες να πανε?:hmm:
θα ειχα τεραστια αγαπη για τα παιδια με ψ.π. που αναφερα στο προηγουμενο ποστ. Επισης τα ατομα με καρκινο ή ακομη και με εγκεφαλικο δυσκολευονται στην ομιλια οποτε χρειαζονται βοηθεια
ισως και να τους ταιζω γιατι στις περισσοτερες περιπτωσεις δε τρωνε μονοι τους:xixi:

χμμ.. στο θεατρο αν θυμαμαι καλα θα μπορω να δουλεψω στην ορθοφωνια :hmm:
:who:αλλα δε θυμαμαι καλα
και σιγουρα αυτο δε πιστευω να το αντεξω και πολυ καιρο να το κανω
θα δειξει

χμμμ οχι βρε.. δεν προοριζομαι για ηθοποιος, ουτε τρελα εχω απλα μου αρεσει οτιδηποτε καλλιτεχνικο, εστω και λιγο:xixi:
στα περισσοτερα θεατρα που εχω παιξει (στο σχολειο) παντα σχεδον ημουν το παιδι:P (ασχετη πληροφορια :fss:)

ναι ξερω πως σου αρεσει
εχεις ασχοληθει καθολου τωρα που εισαι στην Αλεξανδρουπολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
ναι ξερω πως σου αρεσει
εχεις ασχοληθει καθολου τωρα που εισαι στην Αλεξανδρουπολη?
Μπα, με εχουν φαει τα ξενυχτια:P:P... Επειδη ομως υπαρχουν αρκετοι που ενδιαφερονται, θα το οργανωσουμε σιγα σιγα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
καλα θα κανετε:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Με πονανε τα πνευμονια:(...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Με πονανε τα πνευμονια:(...
:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:τι?

ωχ..ωχ..ωχ...:(
αυτο ειναι καλο τωρα?:(
:'(μη χρειαστει να τρεχεις και σε νοσοκομεια

μια ομορφη εικονα για εσενα:)


και μια αγκαλια:hug::xixi:

αυριο πηγαινε να παρεις καποιο σιροπι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:(Γιωτα γιατι δε μιλας?
τι κανεις???????? :hug:

αυτες οι δυο ειμαστε εμεις:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
γεια σας!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
μετά απο απαίτηση της Σοφίας...


ΓΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
τι κάνεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
επιτέλους μπορώ να τραγουδήσω μέταλ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 921 μηνύματα.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
όχι... :'(

αυτό που εννοώ είναι ότι κρύωσα κ έχω καφρίλικη φωνή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
επιτέλους μπορώ να τραγουδήσω μέταλ!!
:!::!::!: τραγουδας?
και τι ακριβως λες απο μεταλ?:xixi:
:who:ακους μεταλ?
-----------------------------------------
Γεια Σοφια:D
Γεια Χρηστο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
όχι... :'(

αυτό που εννοώ είναι ότι κρύωσα κ έχω καφρίλικη φωνή...
λυπάμαι πολύ μην ανοισιχείς θα γίνεις καλά!!:):no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
όχι... :'(

αυτό που εννοώ είναι ότι κρύωσα κ έχω καφρίλικη φωνή...

:fss:

δεν ακούω μέταλ... μόνο blind guardian...
(μεταλ δεν είναι? :who: μου τα είχε αναλύσει ένας φίλος μου αλλά δεν θυμάμαι... :-/)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top