Δεν είναι σπαστικό....

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Tι κάνεις όμως όταν σου τη σπάει μόνο η πεθερά σου και όχι ο/η σύντροφος σου? :(
Αυτό βέβαια ανήκει σε άλλο θέμα... :whistle: :P
ετσι ακριβως, ειναι ενα μεγαλο θεμα αυτο, και εαν ανοιξει τετοιο θεμα θα σου πω τι εκανα εγω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Yπάρχει τέτοιο θέμα!!! Το είχα ανοίξει εγώ σε μια στιγμή απίστευτου εκνευρισμού με την πεθερά μου :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Yπάρχει τέτοιο θέμα!!! Το είχα ανοίξει εγώ σε μια στιγμή απίστευτου εκνευρισμού με την πεθερά μου :redface:
ωπα εδω ειμαστε, παω σφαιρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Να είναι Μάρτης και να μην έχει ήλιο..:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
είναι απίστευτα σπαστικό να έχω τρελή όρεξη να κάνω τα πράγματα που γουστάρω στον ελεύθερο χρόνο μου και οι άλλοι να μην μ'αφήνουν ήσυχη.. :beating: (προβληματίστικα τώρα..:hmm:) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Μου τη σπάει όταν άνθρωποι βάζουν παρωπίδες και όταν επαναλαμβάνουν συνεχώς τα ίδια και τα ίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
μου τη σπάει που θέλω να το σκάσω απο τη δουλεία (άργησα να έρθω) νωρίτερα από το 8ωρο και η προισταμένη μου αποφάσισε παρασκευιατικα να κάτσει να κάνει υπερωρίες και δεν μπορώ !!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Μου την σπάει να μην έχω δουλειές το πρωι και να μπορώ να ξυπνήσω οτι ώρα θέλω και να ξυπνάω στις 7:30:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Μου τη σπάει να διαβάζω ενώ ο άλλος παίζει:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Μου τη σπάει να με θυμάται όποτε του'ρχεται... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Μου την σπάει να προσπαθω να κοιμηθώ και το καναρίνι να μην κλείνει το στόμα του:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Μου την σπάει να προσπαθω να κοιμηθώ και το καναρίνι να μην κλείνει το στόμα του:mad:

εμένα που με ξυπνάει πρώι πρώι με την αυγούλα:mad: 7.00 η ώρα μόλις ξημερώνει και επίσης δε βάζει γλώσσα μέσα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
giannisvitara,παρτου μια καρδερίνα αφού αισθάνεται μόνος,δεν το νιώθεις το πουλάκι σου (το 2ο εννοώ) ; :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
giannisvitara,παρτου μια καρδερίνα αφού αισθάνεται μόνος,δεν το νιώθεις το πουλάκι σου (το 2ο εννοώ) ; :P :P

είναι δύο τα ****μένα, ενα καρδελοκανάρινο (μπάσταρδο) και ένα καναρίνι, πολύ φασαρία μιλάμε:/:, μαλλον θα τα αφήσω ελεύθερα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cuto

Νεοφερμένος

Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
εμενα μου τη δινουν οι στενομυαλοι,οι κουτοπονηροι κ οι γλυφτες.
επισης μου τη σπαω εγω,που εκανα τη μ*λα*κια κ αφησα πολλα μαθηματα τα προηγουμενα εξαμηνα...:kill: :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Να μην μπορείς να βάλεις την ζωή σου σε μια τάξη; Έλεος πιααααααααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Μου την σπάει να κανονίζω καφέ και ενώ ο καιρός είναι σούπερ για να καθήσουμε έξω μέχρι να πάμε έχει συννεφιάσει:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Δεν είναι σπαστικό να μην σου'ρχεται μια καλή ιδέα για το πρότζεκτ που πρέπει να παρουσιάσεις εντός 2 ημερών..?? :rant::mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Δεν είναι σπαστικό να μην πετυχαίνεις κανέναν αριθμό στο τζόκερ;:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3nt0r

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m3nt0r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Μου την σπάνε:

  • Οι "απελευθερωμένοι" άνθρωποι.
  • Οι ημιμαθείς που κάνουν τους έξυπνους.
  • Η έλλειψη ηθικών φραγμών.
  • Οι τεχνοφοβικοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top