Δεν είναι σπαστικό....

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
πολλά πράγματα!!!
1) Η γειτόνισσα μου, που μιλάει ως εξής "Τον Οκτώμμμβριο είδα στην οδός Τσιμισκή..... Τι κινδύνοι έχουμε αν αφήνουμε την εξώπορτα ανοιχτη;" κλπ :fool:
2) Το να με στήνουν σε ραντεβού και να λένε "Σόρυ, πάλι άργησε το 10" και εγώ όσο περιμένω να έχουν περάσει τέσσερα 10ρια. Εγώ δηλαδή γιατί δεν αργώ ποτέ;:hmm:
3)Το να μου λένε ψέμματα. Οποιοσδήποτε και για οποιονδήποτε λόγο. Θεωρώ ότι υποτιμούν την νοημοσύνη μου:mad:
4) Το να χαιρετώ κάποιον και να μην μου ανταποδίδει τον χαιρετισμό, αλλά να κοιτάει αλλού. Είναι μεγάλη γαϊδουριά:angry:
5)Το να κάνουν αναπάντητες με απόκρυψη στο αγόρι μου στις 2 το βράδυ:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πιο το νοημα του θρεντ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxr

Νεοφερμένος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Palladin:
2) Το να με στήνουν σε ραντεβού και να λένε "Σόρυ, πάλι άργησε το 10" και εγώ όσο περιμένω να έχουν περάσει τέσσερα 10ρια. Εγώ δηλαδή γιατί δεν αργώ ποτέ;:hmm:

Αυτό είναι το κακό του να είσαι συνεπής. Δεν κανείς εκεί για να το εκτιμήσει!!! :D :P

Αρχική Δημοσίευση από Palladin:
5)Το να κάνουν αναπάντητες με απόκρυψη στο αγόρι μου στις 2 το βράδυ:devil:

:whistle: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
να
σου
μιλάει
καποιος
στο MSN
και να
παταει
εντερ
μετά απο
καθε
λέξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Μου τη σπάει να μου αναβάλουν πράγματα την τελευταία στιγμή :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
:mad: Μου τη σπάει η οποιαδήποτε είδους προκατάληψη στους ανθρώπους.
:mad: Μου τη σπάνε αυτοί που υποτιμούν άλλους ανθρώπους επειδή δεν συμφωνούν μαζί τους.
:mad: Μου τη σπάει ο συμβιβασμός και η μιζέρια
:mad: Μου τη σπάει ο συντηρητισμός και ο πουριτανισμός αν και μάλλον υπάγονται στην 1η περίτπωση
:mad: Mου τη σπάνε οι θρησκόληπτοι
:mad: Μου τη σπάνε απίστευτα, γι'αυτό το βάζω σε χωριστή γραμμή, οι ρατσιστές απέναντι στους ομοφυλόφιλους.
:mad: Μου τη σπάνε όσοι δεν χάνουν ευκαιρία να καυχηθούν για τον εαυτό τους και τον "καλό" τους χαρακτήρα και αναλώνονται σε απίστευτους μονολόγους στους οποίους επαινούν τον εαυτό τους.
:mad: Μου τη σπάνε όσοι σκυλιάζουν επειδή πήραν warning στο στέκι. Ούτε τη μάνα τους να είχαμε σκοτώσει!
:mad: Μου τη σπάνε όσοι υποτιμούν το στέκι υπονοόντας ότι έχει χαμηλό μέσο όρο ηλικίας. Το μέσο όρο ηλικίας στην πρώτη σελίδα του φόρουμ τον είδανε??? Μάλλον όχι, γιατί τέτοια άτομακια κρίνουν τόσο επιφανειακά που αμφιβάλλω αν διάβασαν και ΜΙΑ συζήτηση και δεν έμειναν απλά στον τίτλο της.
:mad: Μου τη σπάνε οι είρωνες.
:mad: Μου τη σπάω εγώ όταν ειρωνευομαι (απόρροια του προηγουμένου)
:mad: Μου τη δίνει η πεθερά μου (αν κ όχι πάντα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
:mad: Μου τη σπάνε όσοι δεν χάνουν ευκαιρία να καυχηθούν για τον εαυτό τους και τον "καλό" τους χαρακτήρα και αναλώνονται σε απίστευτους μονολόγους στους οποίους επαινούν τον εαυτό τους.

Πωωωω!!!! αυτοί μου την σπάνε πολύ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
2 πράγματα μου τη σπάνε πραγματικά:
τα κουνούπια
οι παπάδες(η πλειοψηφία τουλάχιστον)
:mad::kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
μου τη σπάει να βλέπω να παίζουν τάβλι, να κρατάνε κομπολόι άτομα κάτω των 50 και ο καπνός απο τα τσιγάρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
To τάβλι καλέ γιατί? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Ναι ρε Founes... τι έχεις με το τάβλι και το κομπολόι;;;
Εγώ και τάβλι παίζω και κομπολόι... :redface:
κακό είναι;;;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Kαλά το κομπολοί ας πούμε οτι είναι λίγο περίεργο...
Αλλά το τάβλι?? Μαμάτο παιχνίδι είναι!! Έχω ένα στο κινητό μου και το έχω σκίσει!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Πιο το νοημα του θρεντ;
Να βγαλουμε τα απωθημενα μας με εμμεσο τροπο,επειδη φοβομαστε να εκφραστουμε ελευθερα και να καταργησουμε οσα μας της "σπανε" γενικα στην ζωη μας.
Εν ολιγις παμε να αλλαξουμε τον κοσμο και οχι πρωτα τον ευατο μας.

Τουλαχιστον εκανες την πιο ρητορικη ερωτηση πραγμα που αποδεικνυει για ακομη μια φορα οτι η ηλικια ειναι απλα ενας αριθμος διαψευδωντας τους παντες για ωριμοτητα και λογικη κριτικη σκεψη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δηλαδή εσύ τι κάνεις όταν σου τη σπάει ένα είδος ανθρώπου? :fool:
(Αν πεις "το αποφευγω" δεν λύνεις το θέμα γιατί θα εξακολουθει να σου τη σπάει αυτό το είδος ανθρώπου, απλά δεν θα το έχεις στη ζωή σου. Θα ξέρεις όμως οτι υπάρχει. Άλλωστε δεν νομίζω κανείς απο μας να έχει στη ζωή του άτομα που του τη σπάνε, οι περισσότεροι απομακρυνόμαστε λιγότερο ή περισσότερο ευγενικά απο αυτά. Κάνω λάθος?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Δηλαδή εσύ τι κάνεις όταν σου τη σπάει ένα είδος ανθρώπου? :fool:
(Αν πεις "το αποφευγω" δεν λύνεις το θέμα γιατί θα εξακολουθει να σου τη σπάει αυτό το είδος ανθρώπου, απλά δεν θα το έχεις στη ζωή σου. Θα ξέρεις όμως οτι υπάρχει. Άλλωστε δεν νομίζω κανείς απο μας να έχει στη ζωή του άτομα που του τη σπάνε, οι περισσότεροι απομακρυνόμαστε λιγότερο ή περισσότερο ευγενικά απο αυτά. Κάνω λάθος?)
Οση αξια δινεις σε αυτα που σου την σπανε,τοσο πιο πολυ θα το καταφερνουν.
Αν θεσεις τα "ορια" ποιοτητας στην ζωη σου,αυτοματως απομακρυνεις οτι σε εκνευριζει.
Παντα υπαρχουν λυσεις,αρκει να το θελησουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μα εδώ αναφέρουμε τι μας τη σπάει. Δεν σημαίνει οτι του δίνουμε αξία, ούτε οτι παίζει πρωτευοντα ρόλο στη ζωή μας.
Όσο και να απομακρύνεις κάποια άτομα που σου τη σπάνε απο τη ζωή τους, πάντα αν σου περάσουν απο το μυαλό θα εκνευριστείς. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Μα εδώ αναφέρουμε τι μας τη σπάει. Δεν σημαίνει οτι του δίνουμε αξία, ούτε οτι παίζει πρωτευοντα ρόλο στη ζωή μας.
Όσο και να απομακρύνεις κάποια άτομα που σου τη σπάνε απο τη ζωή τους, πάντα αν σου περάσουν απο το μυαλό θα εκνευριστείς. ;)
Γιαυτο μεριμνουν οι ιδιοι πολλες φορες νωριτερα και σε απαλλαξουν απο αυτο το "σπασιμο" μαζι τους,αποχωρωντας οικοθελώς επιτυγχανοντας το επιθυμητο αποτελεσμα χωρις πολλες προσωπικες ή ομαδικες ψυχολογικες φθορες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Yπονοείς κάτι? :confused:
Τεσπα, αυτό που θέλω να πω είναι οτι, ακόμα κι αν δεν τους ξαναδεις ποτέ, αν περάσουν απο το μυαλό σου θα εκνευριστείς... Άρα δεν είναι δυνατόν ποτέ να μην σε εκνευρίζει τίποτα και κανένας ;) Εξ'ου και η ύπαρξη του thread αυτού ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
μου την εσπαγε η γυναικα μου και η πεθερα μου, την λυση ομως την βρηκα, τις εστειλα και τις δυο πακετο πισω στην Νοτια Αφρικη πριν τρια χρονια ( μαζι και ο γκομενος της πρωην ), και απο τοτε εχω βρει την ηρεμια μου με τους γιους μου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Tι κάνεις όμως όταν σου τη σπάει μόνο η πεθερά σου και όχι ο/η σύντροφος σου? :(
Αυτό βέβαια ανήκει σε άλλο θέμα... :whistle: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top