Δεν είναι σπαστικό....

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
βάλτε το γραφείο σας δίπλα από τη τουαλέτα καλέ:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
βάλτε το γραφείο σας δίπλα από τη τουαλέτα καλέ:bleh:


χα,χα,χα αυτό θα πει δυσμενής μετάθεση:D :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Να μην ξέρεις ΠΟΤΕ τι ώρα σχολάς για να κανονίσεις το πρόγραμμά σου και να ΜΗΝ πληρώνεσαι και υπερωρίες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxnikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Να κοιμασε και σε παιρνουν εποιμονα τηλεφωνο στο κινητο:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από maxnikos:
Να κοιμασε και σε παιρνουν εποιμονα τηλεφωνο στο κινητο:mad:
Γκρρρ..αυτό ναι είναι όντως:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Και γιατί δεν το κλείνετε ή χαμηλώνετε ρε παιδάκια;:)
Ευτυχώς τέτοια προβλήματα δεν έχω κοιμάμαι υπερβολικά βαριά, λίγες ώρες αλλά πολύ βαριά, αφού να φανταστείτε μια γνωστή μου έλεγε "πέφτεις να κοιμηθείς και νομίζεις ότι πέθανες δεν αντιδράς σε τίποτα":P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxnikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Κοιτας πρωτα ποιος σε παιρνει τηλ.Αν ειναι απο τη δουλεια θα κανεις τον κινεζο.αν ειναι καποιο..αισθημα εεε θα το σηκωσεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Σπαστικό είναι να έχεις ραντεβού με τις φίλες σου/φίλους σου για καφέ νωρίς το απόγευμα, να κρατιέσαι να μην πέσεις για ύπνο,να τρέχεις σαν τρελή να προλάβεις ντουζ και να ετοιμαστείς... και τελικά τελευταία στιγμή να το ακυρώνουν...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
δεν ειναι σπαστικο να σου λεει ο προεδρος του ομιλου στις εξι το απογευμα οτι αυριο το πρωι φευγει ταξιδι στην Γερμανια και το laptop του εχει ιο;


ΥΓ δυο το πρωι πηγα σπιτι :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Να εχεις φοβερή όρεξη για χουζούρι, να βαριεσαι να κανεις ο,τιδήποτε, να εχεις στο μυαλό σου πως δεν ειναι ανάγκη να βγεις απο το σπιτι πριν τις 5 και να σε ενημερώνουν τλτ στιγμή πως το ραντεβού των 5 μεταφέρθηκε στις 2;:mad: :mad: :mad:
Κι εμένα με ρωτήσατε ρε αν έχω όρεξη να βγάλω τις πυτζάμες μου;:mad: :mad: :mad:
Κι οχι τιποτα άλλο δεν θα προλάβω να φάω για μεσημέρι το κόβω κατα τις 3 να ακούνε όλοι το στομάχι μου να γουργουρίζει:redface: :redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
....ή τα ραντεβού των 3, 4 και 5 να ακυρωθούν και να μεταφερθούν στις 6,7 και 8, ενώ εσύ έχεις πάρει εισιτήρια για μια παράσταση που ξεκινάει στις 9 και είναι στην άλλη άκρη της πόλης;:angry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
...να μιλάει η συνάδελφός σου όλη την ημέρα στο τηλέφωνο και να μην την παίρνει χαμπάρι κανείς εκτός από εσένα που την βλέπεις, και την ώρα που εσύ σηκώνεις το ακουστικό να πεις ένα "γεια" στο έτερον ήμισι, να περνάει το αφεντικό και να σου βάζει χέρι λέγοντας "Πάλι στο τηλέφωνο μιλάς?"
:mad: :mad: :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από erodia:
....ή τα ραντεβού των 3, 4 και 5 να ακυρωθούν και να μεταφερθούν στις 6,7 και 8, ενώ εσύ έχεις πάρει εισιτήρια για μια παράσταση που ξεκινάει στις 9 και είναι στην άλλη άκρη της πόλης;:angry:


Μα γιατί να είναι τόσο αναποφάσιστοι για τα ραντεβού τους ορισμένοι άνθρωποι;:mad: :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Μα γιατί να είναι τόσο αναποφάσιστοι για τα ραντεβού τους ορισμένοι άνθρωποι;:mad: :mad:

Έλα ντε;;
Και το πιο σπαστικό είναι ότι δεν πρόκειται για πελάτες, αλλά για συναδέλφους οι οποίοι μάλιστα υποτίθεται ότι πρέπει να συμβιβάζονται με το δικό σου πρόγραμμα και όχι εσύ με το δικό τους....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από erodia:
Έλα ντε;;
Και το πιο σπαστικό είναι ότι δεν πρόκειται για πελάτες, αλλά για συναδέλφους οι οποίοι μάλιστα υποτίθεται ότι πρέπει να συμβιβάζονται με το δικό σου πρόγραμμα και όχι εσύ με το δικό τους....

Α μία απο τα ίδια:mad: :mad: :mad:
Το ραντεβού ειναι με μια καινουργια κοπελα για να της δειξω το πρόγραμμα που χρησιμοποιούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Τι απο όλα είναι πιο σπαστικό δεν ξέρω....:mad: :mad:
Ότι η εταιρεία ανοιγει την Δευτέρα και αποφασίστηκε τλτ στιγμή ως συνήθως να "ανοίξουν" τις πορτες τους το Σαββατο σε ενα σωρο τοπικους παράγοντες,συνεργάτες,πελάτες και δεν συμμαζεύται κι ελεγα τι θα κανω το Σαβ/κο τι θα κάνω, θα κάνω τον ξεναγό για όσους θα συνεργάτες θα μας τιμήσουν απο την Αθήνα οι οποίοι εμενα ξέρουν εμένα εμπιστευονται(κατι σαν την χλωρίνη κλινέξ με έχουν ένα πραγμα) κι εμενα θελουν να τους συνοδεύω στην Κρήτη το Σαβ/κο.
Οτι μια απο τις γραμματείς επαθε οβερντοουζ καθως 3 μηνες οσο στηνονταν η εταιρεία είχε συνηθίσει που ξυνόταν και μολις της ζητήθηκε να ετοιμάσει 150 προσκλήσεις τα έπαιξε τόσο που αντι να γυρίσει σελίδα στην λιστα εβαλε την μια πανω στην άλλη με αποτελεσμα να γραψει δυο φορες τις πρωτες 50 και φυσικά λογω πιεσης χρόνου αλλα και των τσακισμενων νευρων μου βρεθηκα εγώ να κανω την δουλειά της ετοιμάζοντας προσκλήσεις και κλεινοντας ξενοδοχεία( και προς Θεού δεν σνομπάρω την δουλειά καμμίας γραμματέως απλα εκείνη την ώρα έπρεπε να κανω άλλη δουλειά την οποία επειδή κανείς δεν φιλοτιμήθηκε να κανει και την φορτωθηκα για το σπίτι).
Και μεσα στον πανικό ανακαλυψαμε επιτελους τι ακριβώς ειχαμε ξεχάσει να παραγγείλουμε απο γραφική ύλη, ανταλλακτικά για συρραπτικό ω γιες, έτσι παιξαμε το γνωστο παιχνίδι"αυτό είναι γεμάτο;δως το μου" κοντεψα να κλαψω απο συγκίνηση όταν αφού αδειασα 2 βρήκα ένα φουλ γεμάτο συρραπτικό.
Όλα καλα κι όλα ανθηρά λοιπόν κι αν εξαιρέσουμε το γεγονός ότι κατάφερα να χτυπήσω το κεφάλι μου ανοίγοντας την πορτα του αυτοκινήτου(μην με ρωτατε πως το κατάφερα αυτό θελει τεχνη) και θα υποδεχτώ όλο αυτόν τον κόσμο με ενα καρουμπαλο στο μέτωπο, δεν βλέπω κατι ιδιαίτερα σπαστικό στο σημερινό μου απόγευμα.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
... όλοι οι φίλοι σου να κάνουν σχέδια για το βράδυ της Παρασκευής και του Σαββάτου κι εσύ να είσαι τυλιγμένη με κουβέρτα στον καναπέ και να καίγεσαι στον πυρετό;;;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
περαστικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Να'σαι καλ.... ααα αααα αψούύύύύύύ΄!!!
Δεν πιστεύω να σου κόλλησα τίποτα τώρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
να ισχυει ο νομος του Μερφυ και ολοι οι παρομοιοι ; :mad17:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top