Δεν είναι σπαστικό....

Hunter

New member

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,212 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Tι κάνεις όμως όταν σου τη σπάει μόνο η πεθερά σου και όχι ο/η σύντροφος σου? :(
Αυτό βέβαια ανήκει σε άλλο θέμα... :whistle: :P
ετσι ακριβως, ειναι ενα μεγαλο θεμα αυτο, και εαν ανοιξει τετοιο θεμα θα σου πω τι εκανα εγω ;)

Subject to change

Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Yπάρχει τέτοιο θέμα!!! Το είχα ανοίξει εγώ σε μια στιγμή απίστευτου εκνευρισμού με την πεθερά μου :redface:

Hunter

New member

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,212 μηνύματα.

nikita13

New member

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 2,105 μηνύματα.
Να είναι Μάρτης και να μην έχει ήλιο..:mad:

burbuja

New member

Η burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 519 μηνύματα.
είναι απίστευτα σπαστικό να έχω τρελή όρεξη να κάνω τα πράγματα που γουστάρω στον ελεύθερο χρόνο μου και οι άλλοι να μην μ'αφήνουν ήσυχη.. :beating: (προβληματίστικα τώρα..:hmm:) :P

adespoto

New member

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,271 μηνύματα.
Μου τη σπάει όταν άνθρωποι βάζουν παρωπίδες και όταν επαναλαμβάνουν συνεχώς τα ίδια και τα ίδια.

Resident Evil

Well-known member

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.
μου τη σπάει που θέλω να το σκάσω απο τη δουλεία (άργησα να έρθω) νωρίτερα από το 8ωρο και η προισταμένη μου αποφάσισε παρασκευιατικα να κάτσει να κάνει υπερωρίες και δεν μπορώ !!! :P

bunny217

New member

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,895 μηνύματα.
Μου την σπάει να μην έχω δουλειές το πρωι και να μπορώ να ξυπνήσω οτι ώρα θέλω και να ξυπνάω στις 7:30:mad:

Bill_1992

New member

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Μου τη σπάει να διαβάζω ενώ ο άλλος παίζει:mad:

burbuja

New member

Μου τη σπάει να με θυμάται όποτε του'ρχεται... :mad:

bunny217

New member

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,895 μηνύματα.
Μου την σπάει να προσπαθω να κοιμηθώ και το καναρίνι να μην κλείνει το στόμα του:mad:

giannisvitara

New member

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Μου την σπάει να προσπαθω να κοιμηθώ και το καναρίνι να μην κλείνει το στόμα του:mad:
εμένα που με ξυπνάει πρώι πρώι με την αυγούλα:mad: 7.00 η ώρα μόλις ξημερώνει και επίσης δε βάζει γλώσσα μέσα:/:

Covenant

New member

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
giannisvitara,παρτου μια καρδερίνα αφού αισθάνεται μόνος,δεν το νιώθεις το πουλάκι σου (το 2ο εννοώ) ; :P :P

giannisvitara

New member

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
giannisvitara,παρτου μια καρδερίνα αφού αισθάνεται μόνος,δεν το νιώθεις το πουλάκι σου (το 2ο εννοώ) ; :P :P
είναι δύο τα ****μένα, ενα καρδελοκανάρινο (μπάσταρδο) και ένα καναρίνι, πολύ φασαρία μιλάμε:/:, μαλλον θα τα αφήσω ελεύθερα:clapup:

cuto

New member

Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 70 μηνύματα.
εμενα μου τη δινουν οι στενομυαλοι,οι κουτοπονηροι κ οι γλυφτες.
επισης μου τη σπαω εγω,που εκανα τη μ*λα*κια κ αφησα πολλα μαθηματα τα προηγουμενα εξαμηνα...:kill: :ermm:

Vkey

New member

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.
Να μην μπορείς να βάλεις την ζωή σου σε μια τάξη; Έλεος πιααααααααα!

bunny217

New member

Μου την σπάει να κανονίζω καφέ και ενώ ο καιρός είναι σούπερ για να καθήσουμε έξω μέχρι να πάμε έχει συννεφιάσει:mad:

burbuja

New member

Δεν είναι σπαστικό να μην σου'ρχεται μια καλή ιδέα για το πρότζεκτ που πρέπει να παρουσιάσεις εντός 2 ημερών..?? :rant::mpinelik:

Jason93

New member

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Δεν είναι σπαστικό να μην πετυχαίνεις κανέναν αριθμό στο τζόκερ;:mad::P

m3nt0r

New member

Ο m3nt0r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 199 μηνύματα.
Μου την σπάνε:

• Οι "απελευθερωμένοι" άνθρωποι.
  • Οι ημιμαθείς που κάνουν τους έξυπνους.
  • Η έλλειψη ηθικών φραγμών.
  • Οι τεχνοφοβικοί.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...