Γιατί αυτό το ψευδώνυμο;

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Γενικα μου αρεσει να κοροιδευω τον εαυτο μου και τους αλλους οτι ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΝ!

Υποστηριζω το κινημα του σταρχιδισμου απο το 1999...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
ταξίδια κ τι στον κόσμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
το ονομα μου(βικη) και η τοποθεσια που βρισκομαι(θεσσαλονικη)...το ειχα βαλει σε μαιλ για ευκολια και απο τοτε βαζω αυτο.μου μεινε....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Βικυ δεν γραφετε;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
οπως θελει ο καθενασ το γραφει μην κολας σε τετοια πραγματα παιδι μου. δες την ουσια...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Απλα ξερω 3 Βικες και οι τρεις το γραφουν Βικυ, και ετσι παραξενευτικα... δεν το ειχα υποψην οτι μπορει να γραφτει με πολους τροπους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Έτσι μου ήρθε εκείνη την ώρα. Κανονικά αλλο ψευδώνυμο ήθελα να βάλω αλλά μου έβγαζε συνέχεια σφάλματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
ναι το γραφουν και ετσι και αλλιως αναλογα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Μου αρέσει πολύ το ψευδώνυμό μου, δεν ξέρω γιατί, απλά βγάζει το "ανεξάρτητο" κομμάτι του χαρακτήρα μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo221297

Νεοφερμένος

Η geo221297 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
geo απο το georgia και 22 ο αγαπημένος μου αριθμός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Βασικά επειδή τελευταία άρχισα να ασχολούμαι με τα άστρα έτσι σαν χόμπυ...μου βγήκε το Αστροπελέκι το οποίο ναι μεν παραπέμπει στα άστρα αλλά δείχνει επίσης ότι είμαι και ΑΣΤΡΟΠΕΛΕΚΙ= πανέξυπνη, τρομερή και φοβερή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girlio_4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girlio_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
το Girlio για μένα σημαίνει πολλά...
καταρχάς το έχω από τα παιδικά μου χρόνια!!!
όλοι η γειτονία είχε από ένα nick για να μπορεί να υπογράφει στους τοίχους(λολ)...μετά το κράτησα λόγο οτι το όνομα μου είναι συνηθισμένο και έτσι υπάρχαμε πολλές μέσα στην παρέα και κάπως έπρεπε να μας ξεχωρίζουν...
Υστερα ήταν βολικό για υπογραφή στις φώτος και τέλος είναι από το Girl και το ίος συν αναγραμματισμούς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Χρόνια στο net πάντα έψαχνα για το τέλειο nick. Μέχρι και nick Bored to Death ή Born to Die έχω χρησημοποιήσει...
Σε κάποια φάση δίαβασα ένα fanfiction που μου άρεσε πολύ και παρατήρησα ότι το όνομα του συγγραφέα είχε δύο ονόματα που ξεκινούσαν από το ίδιο γράμμα . Έτσι πήρα και εγώ το όνομά μου (Angie) και του κόλλησα δίπλα το Ann που πάντα μου άρεσε ως όνομα.
Πάντως αργά ή γρήγορα συνειδητοποιείς ότι το nick σου δεν παίζει ρόλο. Αύτα που γράφεις είναι που σε χαρακτηρίζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
γμτ και εγώ συνέδεα πάντα το τρουφίνιο με τη τρούφα και τη σοκολάτα:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
χαχα... Από εκεί βγαίνει αλλά είναι μεγάλη ιστορία.

Τον πατέρα μου στους δημοσιογραφικούς κύκλους τον φώναζαν τρούφα γιατί πάντα στις γιορτές, όταν γεννήθηκε π.χ. πήγαινε τρουφάκια στην εφημερίδα.

όταν μπήκα κι εγώ στο συνάφι, με ονόμασαν Τρουφίνιο, μικρό τρούφα δηλαδή. Οπότε έχεις δίκιο...


(φαντάζομαιμ οτι είμαι εκτός θέματος και αύριο θα με έχετε διαγράψει, έτσι δεν είναι αγαπητοί operators)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
(φαντάζομαιμ οτι είμαι εκτός θέματος και αύριο θα με έχετε διαγράψει, έτσι δεν είναι αγαπητοί operators)


μπα... απλά σε μεταφέραμε εντός θεματος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
(φαντάζομαιμ οτι είμαι εκτός θέματος και αύριο θα με έχετε διαγράψει, έτσι δεν είναι αγαπητοί [highlight]operators[/highlight])
Χαίρω πολύ, Τρουφίνιο. Linux. :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Εγώ απλά δεν είχα έμπνευση τη μέρα που γραφόμουν στο στέκι :P. Στο όνομά μου πρόσθεσα το υποκοριστικό για να φαίνομαι χαριτωμένη, γιατί στην πραγματικότητα δεν είμαι :P :hehe:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Aπό την ταινία Dr.Strangelove - ή πώς σταμάτησα να ανησυχώ και να αγαπώ την βόμβα, του Στάνλει Κιούμπρικ με τον Πήτερ Σέλερς. Ούτε που έχω δει την ταινία, απλά μου αρέσει πολύ σαν τίτλος και έχει κάποιο σεξουαλικό υπονοούμενο σχετικά με τον πόλεμο και τον έρωτα. Κάντε έρωτα όχι πόλεμο. Η ταινία κλείνει με το καταπληκτικό τραγούδι της Vera Lyn (κάτι τέτοια τραγούδια αρέσουν σε πολλούς ρετρό σαν και μένα) We will meet again. Είμαι strangelove γιατί αγαπάω με τον τρόπο μου, ερωτεύομαι πολύ εύκολα και μου αρέσουν όλα τα εναλλακτικά και τα πρωτότυπα, αλλά είμαι και Dr γιατί είμαι πολύ σοβαρός και βαρύς απ'την άλλη, ειδικά στην αρχή μέχρι να πάρω θάρρος, έχοντας αρκετά κοινά με τον χαρακτήρα του Πήτερ Σέλερς σε κάποιες ταινίες όπως στο ''Η εκατομυριούχος'', αλλά κανένα κοινό με τον αληθινό του χαρακτήρα που κατά κοινή ομολογία ήταν ένα σκληρό κάθαρμα χωρίς αισθήματα. Ευχαριστώ για την δωρεάν ψυχανάλυση.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Από τον Kabamaru που είναι ο μεγαλύτερος IGA NINJA στον κόσμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top