Γιατί αυτό το ψευδώνυμο;

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Aμαν αγχωθηκα τωρα:D Παω να εξαφανισω ολα τα πειστηρια:P δηλ. ολα τα DVD του Cage και μια βιντεοκασετα απο το μπαλετο που σε ηλικια 8 ετων κανω τον κυκνο:P Ωρα ειναι να με κατηγορησουν και για την γριπη των πουλερικων:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soptep

Νεοφερμένος

Ο Soptep αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Kassie:
Ωρα ειναι να με κατηγορησουν και για την γριπη των πουλερικων:clapup:
:clapup::D:clapup:. Ειναι πολυ πιθανο! Τωρα βεβαια αν ειχες πανω σου σφραγιδα προελευσεως μπορει και να την γλιτωσεις, εξαρταται απο την χωρα. Παντως για τον Cage, πετα τα ολα, μη το σκεφτεσαι :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Το συγκεκριμένο nick είναι το όνομα μιας πολύ καλής μου φίλης (αδερφής τολμώ να πω)...υπήρξαμε συγκάτοικοι επί 5 χρόνια στην Ισπανία και υπήρξαν πολλές στιγμές που μεταμορφώθηκε για μένα στον φύλακα άγγελο μου , σε νοσοκόμα μου, ακόμα και σαν την μητέρα μου! Το διαλέξα γιατι με αυτό τον τρόπο την έχω συνεχώς "δίπλα"μου, αφού πλέον εγώ επέστρεψα στην Ελλάδα και αυτή στην δική της πατρίδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Μου ταιριαζει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Είμαι πολύ φαν του Star Wars, οπότε το όνομά μου το δανείστηκα από κεί:
Από μία Jedi knight, την Aayla Secura (αυτή είναι και στη φώτο μου).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
για κανένα λόγο... για μια ακόμη φορά διάλεξα ένα νικ που...δεν σημαίνει απολύτως τπτ :P. Ήταν καθαρά ...έμπνευση της στιγμής όταν έκανα log in (δεν μπαίνω συχνά σε forum (παρά μόνο κάποια που μου χρειάζονται για τη δουλειά μου οπότε βάζω το alias μου), δεν έχω κάνει chat στο irc παρά μόνο πολύ παλιά, στο msn βάζω το όνομα μου οπότε... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Eγώ βασικά λειτουργώ τις ίδιες ώρες με τα βαμπίρ, οπότε είναι το μόνο nick που μου ταιριάζει.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Εγώ Nana ήθελα να βάλω, αλλά εκ τω υστέρων συνειδητοποίησα ότι είχα ξεχάσει το "a" :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KoRaKi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KoRaKi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nan:
Εγώ Nana ήθελα να βάλω, αλλά εκ τω υστέρων συνειδητοποίησα ότι είχα ξεχάσει το "a" :redface:

Και εγω πιστευα οτι ηταν απο το NaN ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nan:
Εγώ Nana ήθελα να βάλω, αλλά εκ τω υστέρων συνειδητοποίησα ότι είχα ξεχάσει το "a" :redface:
Αν θέλεις, αυτό αλλάζει πάντως ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Farmas

Νεοφερμένος

Ο Farmas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Οταν ημουν στο λυκειο διαβαζα σαν τρελος αρκα..... Ο αρκας ειχε ενα βιβλιο πο λεγοταν η Φαρμα των Ζωων, τοτε ο κολητος μου (κ διπλανος μου) Ξεκινησε να με επεξεργαζεται (να μην πω δουλευει) διοτι το Φαρμας ταιριαζε στα ενδιαφεροντα μου (Η Φαρμα των Ζωων), στο μεγεθος μου (ημουν σαν φαρμα 123 κιλα, 1,96 υψος) και ειναι συνθετικο του επιθετου μου.... :jumpy:Και απο τοτε μου εχει κολησει μεχρι και η μητερα μου εχει τυχει να μεφωανζει Φαρμα στο σπιτι, τι να πεις.........................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Γιατί Crow_of_Darkness? Κατα πρώτον έχω επηρεαστεί από τις ομώνυμες ταινίες οφείλω να ομολογήσω...:D Ακόμα μου αρέσει το συγκεκριμένο πουλί. Κατα δεύτερον Κοράκι και σκότος είναι ουσιαστικά αλληλένδετα πράγματα και έτσι πρόσθεσα το of_Darkness. Έτσι προέκυψε το πρωτοποριακό και ασυνήθιστο :D :D όνομα Crow_of_Darkness.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Γιατι κολάει με την κατάσταση μου :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Αν θέλεις, αυτό αλλάζει πάντως ;)

Θέλω, θέλω!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nana:
Θέλω, θέλω!!! :D
Done! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ευούλι με φωναζει ο καλός μου γι'αυτό.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:

Ευχαριστώ πολύ!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Naida

Νεοφερμένος

Η Naida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Χμμμ... Γιατί "Naida" εεε; Λοιπόν, στην πραγματικότητα... δεν ξέρω! :) Είναι μια Νύμφη του Νερού και γενικά μου αρέσουν αυτά τα μυθικά πλασματάκια... Μου άρεσε και το όνομά της... Ε, γι'αυτό! :clapup:

Υ.Γ.: Δεν μπόρεσα να βρω μέσω της Αναζήτησης πού γράφουμε για να συστηθούμε όλοι εμείς οι... καινούριοι:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Naida:
Χμμμ... Γιατί "Naida" εεε; Λοιπόν, στην πραγματικότητα... δεν ξέρω! :) Είναι μια Νύμφη του Νερού και γενικά μου αρέσουν αυτά τα μυθικά πλασματάκια... Μου άρεσε και το όνομά της... Ε, γι'αυτό! :clapup:

Υ.Γ.: Δεν μπόρεσα να βρω μέσω της Αναζήτησης πού γράφουμε για να συστηθούμε όλοι εμείς οι... καινούριοι:redface:

όμορφο όνομα :)
για το καλώς όρισες μπορείς να το βρεις το θέμα
e-steki forum » Γενική Κουβεντούλα » Διάφορα » Post για νέα μέλη (είναι πάνω πάνω για να το βλέπουν σχετικά εύκολα τα νέα μέλη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Λοιπόν...
Stalitsa με φώναζε το αγόρι μου από την αρχή της σχέσης μας, λόγω διαστάσεων (κοντούλα και αδύνατη <τότε>), μου άρεσε και η παιδική σειρά Φλινστοουνς και έτσι το κράτησα!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top