Γιατί αυτό το ψευδώνυμο;

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
μ'αρέσουν τα ταξίδια κ ... τα τραβέλια!!!!:hehe:
Καλόοο!!!!

Εμένα είναι το όνομα με το οποίο με φωνάζουν οι καλοί φίλοι!!! Και το 21 είναι η ηλικία μου!!!
Άλλα τελικά δεν είναι σωστό το 21 διότι θα αλλάξει σε 1 χρόνο!!! Κάτι πρεπει να κάνουμε με αυτό Mods...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Επειδή είμαι άκυρη και δεν την παλεύει κανείς με τους συνειρμούς που κάνω , αν και νομίζω ότι έχω ξανααπαντήσει στο thread (αν ναι σβήστε το post κύριοι mods).


Το nickname γεννήθηκε όταν έπαιζα tribalwars και έπρεπε να εγγραφώ και είχα βαρεθεί το tina και τα παράγωγά του :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fosia

Νεοφερμένος

Η fosia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
εμένα είναι αναγραμματισμός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Andonis1_

Νεοφερμένος

Ο Andonis1_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
το όνομα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fosia

Νεοφερμένος

Η fosia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλόοο!!!!

Εμένα είναι το όνομα με το οποίο με φωνάζουν οι καλοί φίλοι!!! Και το 21 είναι η ηλικία μου!!!
Άλλα τελικά δεν είναι σωστό το 21 διότι θα αλλάξει σε 1 χρόνο!!! Κάτι πρεπει να κάνουμε με αυτό Mods...
Αν θες ν' αλλάξεις username απλά στείλε pm σε κάποιον απ' την ομάδα διαχείρησης. :)
Θυμίσου ότι μπορείς ν' αλλάξεις μόνο μία φορά.

Επίσης βεβαιώσου πως δεν το 'χει προλάβει άλλος. :P
(Πχ το "nina" είναι πιασμένο, το "Νίνα" όχι. Περισσότερα αν θες σε pm.)

Το nickname γεννήθηκε όταν έπαιζα tribalwars και έπρεπε να εγγραφώ και είχα βαρεθεί το tina και τα παράγωγά του :P
Το υπόλοιπο πού είναι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Εγώ διάλεξα το nickname "Affliction" λόγω ενός RPG παιχνιδιού που παίζω, και το όνομα αυτό αναφέρεται σε μια κατηγορία "μαγικών". :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wagneriandandy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Λογω ανωτερας βιας πρεπει να πω 2 πραγματα για το nick μου :P
Προερχεται απο τα:
1]wagnerian : επιθετικοποιηση του ονοματος Wagner του γνωστου συνθετη
2]dandy : δανδής,κομψευομενος

Τωρα ποιον ειναι ο λογος της συνθεσης? Δν ξερω αμα το βρειτε να μου τον πειτε Pls γιατι δν τον ξερω. Μου αρεσαν και τα κολλησα :P
Γιατι αν δν εχουμε σουρεαλ nick δν θα χτυπησουμε ποτε στου κουφου την πορτα! (?!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Λοιπόοοοον, αν και νομίζω ότι κάποια στιγμή το είχα ξαναπεί...
Το καταπληκτικό (:P) μου αυτό nickname το δημιούργησε ένας πολυαγαπημένος μου καθηγητής, μαθηματικός για την ακρίβεια, με τον οποίο έχουμε μόνο 10 χόνια διαφορά ηλικίας και κάναμε πολύ παρέα και εκτός μαθήματος...ε, και επειδή του είχα βγάλει ένα κάρο ψευδώνυμα είπε και αυτός να μου βγάλει ένα...ο λόγος, προφανής!!

Έχω το κακό χούι να θέλω να μην μου μένει καμμία απορία σε σημείο που τον ρώταγα κάτι πολύ κουλά κατά καιρούς...ε, και αυτός επειδή όποτε με έβλεπε να σηκώνω χέρι έσκαγε στα γέλια φρόντισε να με στολίσει κανονικότατα...κάπως έτσι άρχισε, μετά κόλλησε και στα υπόλοιπα παιδιά στο φροντιστήριο, μετά στο σχολείο και επικράτησε!! Και όταν μπήκα να κάνω την εγγραφή στο steki, ήταν το πρώτο που μου ήρθε στο μυαλό!! Αλλά μάλλον θα το αλλάξω μελλοντικά σε κάτι λιγότερο χαρακτηριστικό γιατί κυκλοφορούν και πολλοί γνωστοί εδώ μέσα...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lost_Prophet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lost_Prophet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Εμένα το δικό μου έχει ως εξής: Χαμένος=αποπροσανατολισμένος. :redface:
Και για το προφήτης το έβαλα επειδή έβλεπα κάποια όνειρα
ίσως προφητικά που πλέον έχουν σταματήσει να έρχονται. :angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BYG123

Νεοφερμένος

Ο BYG123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Το ψευδωνυμο μου βγαινει απο τρεις λεξεις black yellow god στην πραγματικοτητα ηθελα το yellow black god απο την ομοδα την ομαδα τον Αρη που την λεμε και κιτρινομαυρος θεος αλλα δν μου αρεσε ετσι πως φαινοταν ybg.Α και οι αριθμοι 123 απο τους βαθμους που επερνα στα test στην δευτερα λυκειου και λεγαμε με τουσ φιλους μου οταν μας τα εδιναν 123 και τα δειχναμε ο ενας στον αλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Το ψευδώνυμο μου προέρχεται από......την κολυμπίθρα!

Γιατί έτσι με βαφτίσανε...
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
άλλο ένα ξέσπασμα δημιουργικότητας.
δεν σημαινει τπτ,είναι συνδιασμός γραμμάτων μόνο.
το πληκρολόγησα εντελώς τυχαία,περιέχει γράμματα που γουστάρω και είναι εύηχο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Αυτο είανι το όνομα μου.... Πεζό, αλλά το princess που ήθελα,το είχε πάρει αλλη..... :mad::mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
δε ξερω πως μου χε κατσει εκεινη την περιοδο και το χρησιμοποιουσα συχνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Γιατί με λένε Nick άρα έχω Nickname :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Γιατι με αντιπροσωπεύει στον ψυχισμό, ''τσιρκόμυαλη'' με φωνάζουν οι στεκίτες και μαρέσει πολύ!!

Ονομα απο τραγουδι αγαπημένου συγκροτηματος, κλιπάκι και στίχοι απόλυτα αντιπροσωπευτικά... Ζω σε αυτόν τον κόσμο και κατεβαίνω στα επίγεια που και πού, γιατί λατρεύω τους ανθρώπους και τα συναισθήματα τους!!


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lugar

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lugar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 846 μηνύματα.
Είναι μέρος του τεράστιου "ισπανικού" παρατσουκλιού μου που αναπτυσσόταν τα πρώτα χρόνια του έρωτα μας με κάθε καινούργια ευκαιρία!:D
Πάντως το κομμάτι που χρησιμοποιώ ως όνομα+πασγουορντ έχει βγει από βραζιλιάνικο τραγούδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top