Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Την έχεις πατήσει φιλαράκι:P, όταν είμαι πολίτης δεν αφήνω τίποτα να πέσει κάτω και δεν αφήνω κανένα δολοφόνι να πει την τελευταία λέξη.
Και καλα εισαι πολιτης σιγουρα δλδ και γω ειμαι δολοφονι σιγουρα. :P Νταξει ρε παιδι μου, να μη βιαζεσαι λεω εγω.

Έβγαινες αθώο μου παιδί όταν ήσουν αθώος, αυτό λέω κι εγώ. Ξαφνικά μιλάς και μιλάς πολύ για να μην έχεις ρόλο.
Μα και που μιλουσα παλι εβγαινα ! αυτο σου λεω! μπααα..αχτι με εχεις
Τον vendetta που τον θυμήθηκες τώρα; Για να δικαιολογήσεις ότι ψήφισες τη youki;
Ηθελες να τον ξεχασω ; :hmm: Δε τον "θυμηθηκα". Στην αρχη ειχες πει για καποια ατομα οτι τα θεωρεις σιγουρα πολιτες. Και ειναι ενας απο αυτους.

Καμία σχέση, απλά η ΣΕ δεν βάζει συνδολοφόνους κάποιους που μπορεί να σφαχτούν στις συνεννοήσεις ή δεν θα συνενοούνταν ποτέ, αλλά βάζει κάποιους που γενικά έχουν μια "σύνδεση" μεταξύ τους λόγω συμπάθειας πχ. :)
Χαχαχαχαχα. Μα ειναι σωστο αυτο, αλλα γελαω στην ιδεα οτι υποννοεις οτι εγω και η Νεραιδα συννενοουμαστε ευκολα και δεν μαλωνουμε :hehe:

Τα ποια; Ποια είναι τα περι Youki που τόοοοοσες ώρες δεν υπήρχαν για να ψηφίσεις και εμφανίστηκαν τώρα που κατέληξες; Κανένα. Άρα η Youki είναι αθώα και δυστυχώς για εμάς, ευτυχώς για εσάς φάγατε έναν καλό παίκτη :worry:
Ειπα εγω οτι δεν υπηρχαν για ωρες ; Μην βγαζεις συμπερασματα μονος σου. :) Ειναι πανευκολο να λεει ο καθενας κατι αυθαιρετο και μετα "αρα...." :) Eιπα youki για το λογο που εδωσε η Ηρω την οποια υποστηριζεις. Οταν το λεω εγω ειναι υποπτο ; :confused:

Σοβαρότατο επιχείρημα :P
Εσυ τι μιλας δεν εδωσες κανενα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
καλέ φανταγκούλη, πήδηξες το νούμερο 2 στη λίστα σου για Νεράιδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ΣουΕ??? Καλέ ΣουΕ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
καλέ φανταγκούλη, πήδηξες το νούμερο 2 στη λίστα σου για Νεράιδα...

Εμενα με εχει σιγουρη...θελει να δει πως θα αντιδρασει η Κακερ...χιχιχιχιχι!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
καλέ φανταγκούλη, πήδηξες το νούμερο 2 στη λίστα σου για Νεράιδα...
Ναι, ακριβώς γιατί είμαι σίγουρος για αυτήν, συν του ότι είναι πιο "εύκολη" σαν αντίπαλος :P

Άρα πάμε στην kakerlak για να σιγουρέψω το σκεπτικό, αφού φαίνεται η ιδιότητα της. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Βικυ Βικακι θα σε αρχισω κι εσενα, ε?!:P
Κοιτα αλλου και εσυ...τα χαμενα κορμια δε μου δωσανε ρολακι, μα το Δια και ολο το Δωδεακαθεο!:mad:
Δεν σε πιστεύω....ακόμα τουλάχιστον:P

Χμ...:worry::hmm:

Λερωμένη φωλια;
Θα δείξει..:P

Με έχεις για τόσο χαζή; :hmm::hmm: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Με καλύπτουν τα όσα έχει πει η Ηρώ για σένα. Δεν ήσουν τελικά δολοφόνος στο προηγούμενο παιχνίδι αν και θα μπορούσε μιας και συμμετείχες πλέον ενεργά και θα ήταν ένα δυναμικό come back. Ορίστε λοιπόν η ευκαιρία σου ;)
Σοβαρότατο επιχείρημα :P
Ναι ενώ εσύ!!!

Mα αν τα καλα παιχτρονια ειναι δολοφονοι, δεν συμφερει τους πολιτες. Μονο αν ειναι πολιτες συμφερει. Αρα αν συμφερει τους πολιτες και το υποστηριζεις και το ζητας κι εσυ, ειναι σα να υπονοεις οτι εισαι πολιτης. :) Πολιτρια μαλλον (τι πουλας ; :P )

Καρπούζια!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Α δλδ, εαν φανει ενοχη η Κακερ, θα ειναι και οι υπολοιποι!!!
Βρε τον Αστυνομο Μπεκα....ουστ βρε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ναι, ακριβώς γιατί είμαι σίγουρος για αυτήν, συν του ότι είναι πιο "εύκολη" σαν αντίπαλος :P

Άρα πάμε στην kakerlak για να σιγουρέψω το σκεπτικό, αφού φαίνεται η ιδιότητα της. ;)
Nα πάΜΕ για να σιγουρέψΕΙΣ ΟΧΙ.

Πες το σκεπτικό πρώτα monsieur..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Συγγνώμη για την καθυστέρηση παιδιά...
Είχα ειδοποιήσει ότι μπορεί να μην μπω, αλλά μάλλον δε μπορούσαν ούτε οι συν-Σουεδίτες :redface:


Λίστα για Παρασκευή 12 Δεκεμβρίου


Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >> Lorien
  2. Angie_Ann >> Bill
  3. Bill >> Phoebe
  4. Bill_Slayer >> Lorien
  5. Corpse Bride >> Angie_Ann
  6. dooo >> Resident Evil
  7. fandago >> Lorien
  8. jrot6 >> Angie_Ann
  9. Kakerlak >> Ηρώ
  10. Lorelai >> Pitg21
  11. Lorien >> Youki
  12. Neraida >> Youki
  13. Niyia >> Resident Evil
  14. Phoebe << Bill
  15. pitg21 >> Phoebe
  16. Resident Evil >> Lorien
  17. V.ice
  18. Vendetta >> Youki
  19. Vkey >> Lorien
  20. xanp >> Niyia
  21. Youki >> Resident Evil
Ψήφοι
3 >> Resident Evil
2 >> Angie_Ann
3 >> Youki
2 >> Bill
2 >> Phoebe
1 >> Pitg21
4 >> Lorien
1 >> Niyia
1 >> Ηρώ

Απουσίες
1 V.ice




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Παρασκευή 12/12 δεν μαθαίνετε τίποτα, να σκάσετε. :P
Δευτέρα 15/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λόριεν μας λες τα τελευταία σου λόγια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 15 Δεκεμβρίου

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >>
  2. Angie_Ann >>
  3. Bill >>
  4. Bill_Slayer >>
  5. Corpse Bride >>
  6. dooo >>
  7. fandago >> kakerlak
  8. jrot6 >>
  9. Kakerlak >>
  10. Lorelai >>
  11. Neraida >>
  12. Niyia >>
  13. Phoebe <<
  14. pitg21 >>
  15. Resident Evil >>
  16. V.ice
  17. Vendetta >>
  18. Vkey >>
  19. xanp >>
  20. Youki >>
Ψήφοι
1 kakerlak

Απουσίες
1 V.ice




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Δευτέρα 15/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Nα πάΜΕ για να σιγουρέψΕΙΣ ΟΧΙ.

Πες το σκεπτικό πρώτα monsieur..
:confused:
Είπα για την kaker:
Με καλύπτουν τα όσα έχει πει η Ηρώ για σένα. Δεν ήσουν τελικά δολοφόνος στο προηγούμενο παιχνίδι αν και θα μπορούσε μιας και συμμετείχες πλέον ενεργά και θα ήταν ένα δυναμικό come back. Ορίστε λοιπόν η ευκαιρία σου ;)
Δηλαδή:
Α καλά kakerlak κι έλεγα ποιον ξέχασα ποιον ξέχασα!

Στην είχα πέσει στον προηγούμενο γύρο και είχε γίνει πολλή συζήτηση γύρω από το όνομά σου. Αυτό από μόνο του θα λειτουργούσε σε αυτόν τον γύρο θετικά.
Δηλαδή: Εεε.. αφήστε μωρέ την kakerlak τζάμπα την είχαμε βγάλει τότε ,στην ψυχολογία των περισσότερων παικτών και στη δική μου.
Για ακριβώς αυτόν το λόγο λοιπόν ίσως σε επέλεξε η ΣΕ.
:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Άρα τι λες σκεπτικό ΣΟΥ κλέφτη;:P

Εγώ πάντως εννοούσα αν ένωνες μεταξύ τους αυτούς τους παίκτες που κατηγορείς με κάτι άλλο που δεν έχει αναφερθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 15 Δεκεμβρίου

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >>
  2. Angie_Ann >>
  3. Bill >>
  4. Bill_Slayer >>
  5. Corpse Bride >>
  6. dooo >>
  7. fandago >> kakerlak
  8. jrot6 >>
  9. Kakerlak >>
  10. Lorelai >>
  11. Neraida >>
  12. Niyia >>
  13. Phoebe <<
  14. pitg21 >>
  15. Resident Evil >>
  16. V.ice >>
  17. Vendetta >>
  18. Vkey >>
  19. xanp >>
  20. Youki >>
Ψήφοι
1 kakerlak

Αποχωρήσεις
1. Lorien >> ψηφοφορία #132 (κρυφή ιδιότητα)


Απουσίες
1 V.ice







(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Δευτέρα 15/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Oπως ειπα απο την αρχη, για αλλη μια φορα ειμαι cannon fodder :P

You're only human after all... :P

Αντε να πω και τα λόγια τα τελευταια : ανησυχω για σιγανοπαπαδιες οπως πχ niya, kakerlak. Επισης ειχα μια σατανικη ιδεα οτι δολοφονος ψηφισε δολοφονο για να μην κινησει υποψιες. Α και δε μαρεσε οποιοσδηποτε με ψηφισε, δλδ Resident, Hρω, Vkey, Bill slayer (εσυ παντα με ψηφιζεις ή ιδεα μου ειναι ; ) :P Και θα τελειωσω με το : εγω ψηφιζω πως θα πεσει πολυς γελωτας στο τελος και μερικοι θα κανουν καρουμπαλα στο κεφαλι τους :whistle:

Kαλη συνεχεια. (στο τελος θα καταφερω να βγω πριν απο δολοφονια και ψηφοφορια, καπως θα συμβει κι αυτο :P ). Ηταν καλο οσο κρατησε. Και διδακτικο. Για μενα. Για σας, θα ειναι πιο μετα :P


ΥΓ : κι επειδη το βρηκα να μην παει χαμενο, σχετικα με το οτι ολο βγαινω νωρις, παραθετω την φραση του στρατηγου στο 04:55
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Καημό το έχω να σε δω να μείνεις στο παιχνίδι μερικούς γύρους παραπάνω :p

Βλέπω τα δολοφόνια μας μοίρασαν τις ψήφους τους στον πρώτο γύρο..
Ουσιαστικά δεν υπήρξε κάποιο ρεύμα προς ένα συγκεκριμένο παίχτη.

Λέω να ψηφίσω Angie_Ann γι αυτό το γύρο.

Για τα τυπικά με bold γράμματα: Ψηφίζω Angie_Ann
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Άρα τι λες σκεπτικό ΣΟΥ κλέφτη;:P
Επειδή περίμενα ότι θα την πει κάποιος την μαλ@κι@ (όχι εσύ όμως :P) για δες πάλι τι είχα γράψει:
Άρα πάμε στην kakerlak για να σιγουρέψω το σκεπτικό, αφού φαίνεται η ιδιότητα της. ;)
Βλέπεις να το λέω σκεπτικό ΜΟΥ; Τάπα; Ε; Τάααααπαααααααααααα :P
Α και δε μαρεσε οποιοσδηποτε με ψηφισε, δλδ Resident, Hρω, Vkey, Bill slayer (εσυ παντα με ψηφιζεις ή ιδεα μου ειναι ; )
Εμένα γιατί δεν με έβαλες; Σκόπιμα ή παράλειψη; Δεν χρειάζεται να μου απαντήσεις, θα το σκεφτώ... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 15 Δεκεμβρίου

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >>
  2. Angie_Ann >>
  3. Bill >> Angie_Ann
  4. Bill_Slayer >>
  5. Corpse Bride >>
  6. dooo >>
  7. fandago >> kakerlak
  8. jrot6 >>
  9. Kakerlak >>
  10. Lorelai >>
  11. Neraida >>
  12. Niyia >>
  13. Phoebe <<
  14. pitg21 >>
  15. Resident Evil >>
  16. V.ice >>
  17. Vendetta >>
  18. Vkey >>
  19. xanp >>
  20. Youki >>
Ψήφοι
1 kakerlak
1 Angie_Ann

Αποχωρήσεις
1. Lorien >> ψηφοφορία #132 (κρυφή ιδιότητα)


Απουσίες
1 V.ice







(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Δευτέρα 15/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Επειδή περίμενα ότι θα την πει κάποιος την μαλ@κι@ (όχι εσύ όμως :P) για δες πάλι τι είχα γράψει:

Βλέπεις να το λέω σκεπτικό ΜΟΥ; Τάπα; Ε; Τάααααπαααααααααααα :P
Άσε ρε, ΑΣΕ ΡΕ!
Μας την είπες και καλά.. μπορεί να μην έβαλες ΜΟΥ, για να μη σου πει κάποιος τη μ@λ@κί@ όπως είπες αλλά αυτό εννοούσες. :pfff:
Σκεπτικοκλέφτη ε σκεπτικοκλέφτη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top