Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Είναι τώρα αυτά ποστ της δαιμόνιας Αντζυ???:worry:
Δεν μιλάει κανεις πολύ??? κοντά 7 σελίδες σε μια μέρα ουσιαστικά παιχνιδιού!!! Το ένστικτό σου συνήθως έπερνε μπρος πιο νωρίς.:hmm:

Κάτσε βρε συ, επειδή βρήκα μια δυο φορές τους δολοφόνους κατευθείαν απέκτησα υπερφυσικές ικανότητες; :P Επίσης την προηγούμενή φορά είχα δει 3 ψηφοφορίες πριν εκφέρω άποψη και προηγουμένως τα ποστ μου ήταν κάπως έτσι... Επίσης χωρίς να έχει αποκαλυφθεί καμία ταυτότητα είναι δυσκολο να είναι σίγουρος κανείς.

Και για να μη σας κουράσω άλλο Lorien, Angie και v.ice τα στανταράκια μου. Για τους υπόλοιπους δεν έχω καταλήξει ακόμα 100%.
Angie από μένα. :D

Ο συλλογισμός σου έχει μια τρύπα. Αν ήμασταν συνδολοφόνοι με τον Λόριεν γιατί να μην ψηφίσω κάποιον με περισσότερες ψήφους λέγοντας ότι είμαι σίγουρη ότι είναι δολοφόνος έτσι ώστε να βγει αυτός αφού δεν φαινόταν και η ταυτότητα. Ο Λόριεν μπορεί και να ήταν δολοφόνος βεβαια, αν και αμφιβάλω...

Δεν μας τα λες καλά Γούκι...

Δεν θα με χαλούσε να βγει η Ντου μιας και η ταυτότητα της θα μας βοηθήσει πιστεύω πολύ...
Θα κρατήσω την ψήφο μου όμως για αργότερα, αφού δω και κάποιες απόψεις ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
σας ψηφίζω κιουρία μου γιατί πιστεύω ότι το στυλάκι "βγάζω 10 ονόματα στη φόρα, ανάμεσά τους και κάποιους κακούς για να μην καρφωθώ, και πριν τις 8, αλλάζω 2-3 φορές την ψήφο μου αλλά δε με νοιάζει γιατί έχω ρεύμα και υποστηρικτή τον φαντάγκο κι όλοι από κάτω κάνουν μπε-μπεεεεεεε" πρέπει κάποια στιγμή να αλλάξει. Αλήθεια, και στο προηγούμενο παιχνίδι τα είχατε τακιμιάσει τα δυο σας, ή παίζατε μπουνιές για το θεαθήναι? ;)

xmmmm ποιος από τους 2 μας άλλαξε ψήφο και γιατί με βάζεις πακέτο με τον Θοδωρή; :worry:
Έχουμε σφαχτεί ουκ ολίγες φορές και αυτό όταν έχουμε αντίθετο ρόλο. Το ότι συμφώνησε μαζί μου ναι τον αθωώνει προς το παρόν στα δικά μου μάτια γιατί ξέρω πολύ καλά τι είμαι.
Εσύ σήκωσε το λάβαρο και κήρυξε "επανάσταση" και παραφύλα στη γωνία για το ποιον θα σκοτώσεις πρώτον.
Δύσκολη η θέση σου. 50-50 εεεε; Και η νοσοκόμα ποιον από τους 2 θα σώσει ε;; Ααχχχχ δύσκολο το έργο του δολοφόνου στη σημερινή εποχή.. σε νιώθω.



Άκου μπε-μπεεεεε :confused:
Πότε να προλάβουν καλή μου να κάνουν μπεεε (έλεος) αφού από τον πρώτο γύρο όταν είμαι πολίτης δολοφονούμαι και όταν είμαι δολοφόνος φεύγω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Δολοφόνοι ήμασταν και οι τρεις μαζί...
Είπα ότι αθωώνονται προς το παρόν...Δεν αθωώνω πλήρως και μία και καλή κανέναν τόσο γρήγορα...Με κάποιους συμφωνώ με κάποιους άλλους όχι...Γι'αυτό και υπάρχει και σύμπνοια κατά "στρατόπεδα" dooo...
Ως προς το να βρω τους δολοφόνους όμως προς το παρόν fandago και Ηρώ με βοηθούν περισσότερο...Οι παρατηρήσεις τους είναι μια χαρά εύστοχες...
Άραγε, αν στον προηγούμενο γύρο δεν ήσουν μαζί τους δολοφόνος, ήσουν δηλ. στην αντιπέρα όχθη, θα εμπιστευόσουν τόσο πολύ την κρίση τους? Όταν θα είχαν καταφέρει δηλ. να σε αποπλανήσουν, εσένα και τόσους άλλους, με τον ίδιο τρόπο που ακολουθούν και τώρα?

Η εμπειρία σε ένα παιχνίδι ξέρετε, πάει και από την καλή αλλά και από την ανάποδη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
xmmmm ποιος από τους 2 μας άλλαξε ψήφο και γιατί με βάζεις πακέτο με τον Θοδωρή; :worry:
εννοείς ποιος από μένα και σένα, ή ποιος από σένα και τον θοδωρή? εγώ δεν άλλαξα ψήφο, καθ΄όλη τη διάρκεια της πρώτης ψηφοφορίας.
Έχουμε σφαχτεί ουκ ολίγες φορές και αυτό όταν έχουμε αντίθετο ρόλο. Το ότι συμφώνησε μαζί μου ναι τον αθωώνει προς το παρόν στα δικά μου μάτια γιατί ξέρω πολύ καλά τι είμαι.
όχου, με αυτή τη καραμέλα "ξέρω πολύ καλά τι είμαι"...λες κι εμείς δε ξέρουμε τι είμαστε, το'χουμε κάψει:P
Ο καθένας είναι σίγουρος για τον εαυτό του και μόνο. Μόνο οι δολοφόνοι είναι σίγουροι για τους συνεργάτες τους ;) (και το τσιράκι για κάποιους από αυτούς).
Εσύ σήκωσε το λάβαρο και κήρυξε "επανάσταση" και παραφύλα στη γωνία για το ποιον θα σκοτώσεις πρώτον.
Δύσκολη η θέση σου. 50-50 εεεε; Και η νοσοκόμα ποιον από τους 2 θα σώσει ε;; Ααχχχχ δύσκολο το έργο του δολοφόνου στη σημερινή εποχή.. σε νιώθω.
εγώ τουλάχιστον προσπαθώ να καινοτομήσω...εσύ ανατρέχεις στα κιτάπια σου, βλ. αρχείο με όνομα Νεράιδα, και έχεις αποφανθεί για τους κατηγορουμένους από την αρχή του παιχνιδιού. Το δικό μου αρχείο τι λέει? δε λέει και πολλά ε? σε δυσκολεύω ε?
Άκου μπε-μπεεεεε :confused:
Πότε να προλάβουν καλή μου να κάνουν μπεεε (έλεος) αφού από τον πρώτο γύρο όταν είμαι πολίτης δολοφονούμαι και όταν είμαι δολοφόνος φεύγω..
τέλιωσε η πρώτη ψηφοφορία και όμως είσαι ακόμα εδώ...λιωμένο παγωτό...:P
αν δε δολοφονηθείς αύριο και η νοσοκόμα αστοχήσει, ε τότε....ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Άραγε, αν στον προηγούμενο γύρο δεν ήσουν μαζί τους δολοφόνος, ήσουν δηλ. στην αντιπέρα όχθη, θα εμπιστευόσουν τόσο πολύ την κρίση τους? Όταν θα είχαν καταφέρει δηλ. να σε αποπλανήσουν, εσένα και τόσους άλλους, με τον ίδιο τρόπο που ακολουθούν και τώρα?

Η εμπειρία σε ένα παιχνίδι ξέρετε, πάει και από την καλή αλλά και από την ανάποδη.

Όχι δε θα την εμπιστευόμουνα την κρίση τους...Αυτό δε σημαίνει ότι δεν μπορώ να συμφωνήσω με κάποια από τα γραφόμενά τους...Άλλωστε συμφωνώ με μερικά και όχι με όλα τα γραφόμενά τους...Δε συμφωνούσα π.χ. με την υποψία τους για το Λόριεν αλλά με τα όσα διάβασα στη συνέχεια υπάρχει μεγάλη περίπτωση να είναι ο Λόριεν δολοφόνος...Δε συμφωνώ με την αρχική υποψία της Ηρούς για τη Vkey...Αν είναι δολοφόνοι πίστεψέ με θα φανεί πολύ σύντομα...

Προσπαθούν να με αποπλανήσουν;;; :eek::eek::eek:
Ξέρεις κάτι που δεν ξέρω;;;Αν είναι να κόψω τα πολλά πολλά μαζί τους... :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
εννοείς ποιος από μένα και σένα, ή ποιος από σένα και τον θοδωρή? εγώ δεν άλλαξα ψήφο, καθ΄όλη τη διάρκεια της πρώτης ψηφοφορίας.
εγώ τουλάχιστον προσπαθώ να καινοτομήσω...εσύ ανατρέχεις στα κιτάπια σου, βλ. αρχείο με όνομα Νεράιδα, και έχεις αποφανθεί για τους κατηγορουμένους από την αρχή του παιχνιδιού. Το δικό μου αρχείο τι λέει? δε λέει και πολλά ε? σε δυσκολεύω ε?

τέλιωσε η πρώτη ψηφοφορία και όμως είσαι ακόμα εδώ...λιωμένο παγωτό...:P
αν δε δολοφονηθείς αύριο και η νοσοκόμα αστοχήσει, ε τότε....ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ:D

Εννοώ ποιος από μένα και τον Θοδωρή. ΔΕΝ άλλαξα ψήφο όχι πως αν άλλαζα θα έδειχνε και κάτι αυτό από μόνο του.

Ποια κιτάπια ρε dooo έψαξα να δω πως φέρεται η Neraida όταν είναι δολοφόνος ποιο το πρόβλημά σου σε αυτό; Υποτίθεται πως κάτι τέτοιο μπορεί να βοηθήσει τους πολίτες και αυτός είναι ο σκοπός μου. Τους δολοφόνους σαφώς και δεν τους βοηθάει γιατί είτε η Neraida ανήκει σε αυτούς είτε πιάνονται από αυτό για να με κατηγορήσουν καλή ώρα.

τέλιωσε η πρώτη ψηφοφορία και όμως είσαι ακόμα εδώ...λιωμένο παγωτό...:P
αν δε δολοφονηθείς αύριο και η νοσοκόμα αστοχήσει, ε τότε....ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ:D
Από ψηφοφορία ποτέ δεν έχω βγει ούσα πολίτης. Και όσο για την αυριανή δολοφονία με τόσα που είπαμε γύρω από αυτό και αν συνεχίσεις να μου την μπαίνεις έτσι μπορεί και να τη γλιτώσω.
Thanks dooo!:D

Και να σε πω ρε κοπελιά εμένα και τον Θοδωρή λες πως μας έχεις για δολοφόνους ή μάλλον καλύτερα φοβάσαι ΜΗΠΩΣ είμαστε δολοφόνοι και στηρίζεσαι στα προηγούμενα παιχνίδια για να μας κατηγορήσεις, δε σε είδα να κατηγορείς και κανάν άλλον..
Δε σου φαίνεται κανείς άλλους ύποπτος;:worry:
Α ρε dooo πόσο καρφώνεσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Την ίδια απορία έχουμε Vkey. Έχω στο μυαλό μου ένα σενάριο αρκετά προφανές και ένα άλλο αρκετά λιγότερο. Αλλά δυστυχώς δεν μιλάει κανείς πολύ και δεν μπορώ να βγάλω συμπεράσματα. Μου φαίνεται αν δεν αρχίσουμε να κατηγορούμε ανοιχτά άτομα θα μείνουμε στο μαύρο σκοτάδι. (καλά ίσως να υπερβάλω λίγο :P)

Nαι....αλλά δεν μας λες σιγά σιγά τα σενάρια μήπως βοηθηθούμε;:hmm:
(εν ολίγοις δεν σε αποκλείω...απλά ο Μπιλλ δεν έχει στοιχεία-θεωρητικά ακόμα- για να σε ψηφίσει την στιγμή που έχει δημιουργηθεί κάποιο ρεύμα σε κάποια άλλα ποιο πασιφανή πρόσωπα)

τι δε σου λέω καλά βρε βικάκι? επειδή δεν κάνω πλάκα και σοβαρεύτηκα? πείτε κανά ωραίο κι έρχομαι:P:P:P
Απλά αμύνεσαι πολύ.... τόσα ποστ δεν έχεις ξανακάνει σε κανένα παιχνίδι....
Μιλάς βέβαια πολύ αλλά όχι έτσι και όχι τόσο (νομίζω ότι επαναλαμβάνομαι :P)
Εκτός αν αποφάσισες στα ξαφνικά να το πάρεις πιο σοβαρά το παιχνίδι (κάτι που δεν αποκλείω) αλλά θυμάμαι καλά ότι μιλούσες πολύ περισσότερο όταν είχες γίνει δολοφόνα....
Αντίθετα ας πούμε δεν μιλούσες όταν ήσουν ρουφιάνος ή τσιράκι (δεν θυμάμαι ακριβώς δηλ.) και δεν σε είχαμε πάρει χαμπάρι.....

Ενώ τώρα κάνεις κατεβατά για να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας ;)

Επίσης Ηρώ και Φαντάγκο φαίνονται όταν είναι δολοφόνια...'Η παραμένουν πολύ:P
Ειδικά ο Φαντάγκο κάνει τα πιο παρατραβηγμένα σενάρια για να καλυφθεί...και τον πιστεύετε κιόλας :P

Αν πω ότι δεν με εκπλήσει αυτό το ποστ θα πω ψέμματα...Η vkey μίλησε!!!

Γιατί δεν σε εκπλήσσει Γιούκι; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Εγώ θα ψηφίσω Niyia

Προς Vendetta. Ο λόγος που είπα ότι ΔΕΝ θα αλλάξω σε Lorien πριν ήταν οι εξής 2:
1. Θεωρουσα τη Youki ύποπτη.
2. Το "σκορ" τότε ήταν 3 εγώ, 2 η Youki, 2 ο Lorien [και κάποιοι ακόμα Bill Και phoebe Νομίζω], και ο Lorien ΔΕΝ είχε ψηφίσει. Άρα και να άλλαξα ψήφο [και να μας έφερνα σε ισοπαλία 3-3 με τον Lorien ΔΕΝ είχε σημασία γιατί θα ψήφιζε κι αυτός εμένα οπότε θα γινόταν 4-3 και πάλι θα προηγούμουν. Αφού λοιπόν δεν "είχε νόημα" ας έμενα στην ψήφο που θεωρούσα πιο πιθανή, δλδ τη youki εκείνη τη στιγμή].

Προς στιγμήν η Youki στα μάτια μου είχε αθωωθεί, αλλά ενώ την...είχα αφήσει σε ησυχία με...θυμήθηκε σήμερα και λέει ότι ... δεν της τα λέω καλά... Strange... Ίσως το ότι ο Lorien [που τον θεωρώ δολοφόνο] την ψήφισε να έγινε για να απενοχοποιηθεί στα μάτια μας η Youki. Δεν έχω πειστεί 100% ακόμα για την αθωότητά της αλλά για την ώρα η Niyia μου κάνει πιο "κάπως" μιας και καθόλου "τυχαία" δεν μου φαίνεται η ψήφος της παρόλο που θέλησε να την περάσει ως τέτοια, οπότε θεωρώ ότι αυτή είναι δολοφόνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Εγώ θα ψηφίσω Niyia

Η Niyia έχει αποχωρήσει σε τουλάχιστον 1 παιχνίδι με 2 συνεχόμενες απουσίες, πιστεύεις αλήθεια ότι η ΚουΕ θα διακινδύνευε κάτι τέτοιο με το να την ορίσει δολοφόνο;:hmm:

Δεν το αποκλείω αλλά δεν το βρίσκω και τόσο πιθανό και πιο πολύ μου μοιάζει η ψήφος σου :δε θέλω να προκαλέσω και τη ρίχνω σε αθόρυβο παίκτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 15 Δεκεμβρίου

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >> dooo
  2. Angie_Ann >>
  3. Bill >> Angie_Ann
  4. Bill_Slayer >>
  5. Corpse Bride >>
  6. dooo >> Ηρώ
  7. fandago >> Neraida
  8. jrot6 >>
  9. Kakerlak >>
  10. Lorelai >>
  11. Neraida >> Kakerlak
  12. Niyia >>
  13. Phoebe <<
  14. pitg21 >>
  15. Resident Evil >> Niyia
  16. V.ice >> Phoebe
  17. Vendetta >> dooo
  18. Vkey >>
  19. xanp >>
  20. Youki >> Angie_Ann
Ψήφοι
2 Angie_Ann
2 dooo
1 kakerlak
1 Neraida
1 Phoebe
1 Ηρώ
1 Niyia



Αποχωρήσεις
1. Lorien >> ψηφοφορία #132 (κρυφή ιδιότητα)


Απουσίες
1 V.ice







(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Δευτέρα 15/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ΔΕΝ άλλαξα ψήφο όχι πως αν άλλαζα θα έδειχνε και κάτι αυτό από μόνο του.
εγώ θυμάμαι ένα "ψηφίζω λόριεν" και μετά ένα "αλλάζω σε youki"......και αυτό πριν τελιώσει η πρώτη ψηφοφορία.
Ποια κιτάπια ρε dooo έψαξα να δω πως φέρεται η Neraida όταν είναι δολοφόνος ποιο το πρόβλημά σου σε αυτό; Υποτίθεται πως κάτι τέτοιο μπορεί να βοηθήσει τους πολίτες και αυτός είναι ο σκοπός μου.
άντε πάλι δηλώσεις....τον έφαγες τον Ρουσόπουλο:P
Από ψηφοφορία ποτέ δεν έχω βγει ούσα πολίτης. Και όσο για την αυριανή δολοφονία με τόσα που είπαμε γύρω από αυτό και αν συνεχίσεις να μου την μπαίνεις έτσι μπορεί και να τη γλιτώσω.
Thanks dooo!:D
αν είσαι όντως δολοφόνα, σίγουρα θα την γλυτώσεις την αυριανή δολοφονία (και η νοσοκόμα δεν έχει πέσει μέσα στις προβλέψεις της)
Και να σε πω ρε κοπελιά εμένα και τον Θοδωρή λες πως μας έχεις για δολοφόνους ή μάλλον καλύτερα φοβάσαι ΜΗΠΩΣ είμαστε δολοφόνοι και στηρίζεσαι στα προηγούμενα παιχνίδια για να μας κατηγορήσεις, δε σε είδα να κατηγορείς και κανάν άλλον..
Δε σου φαίνεται κανείς άλλους ύποπτος;:worry:
Α ρε dooo πόσο καρφώνεσαι!
μου φάνηκε η Ρεζ ύποπτη. Ένας ένας, με τη σειρά, όλοι θα πάρετε. Απλά εγώ ΔΕΝ ακολουθώ τον τρόπο σου. Δεν κάνω δηλώσεις του στυλ "νομίζω ότι η Ρεζ, η Ηρώ,.....*ακολουθούν άλλα 10 ονόματα *, ο άλλος μου εαυτός είναι ύποπτοι". Παρ'όλα αυτά καρφώνομαι ε? ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Απλά αμύνεσαι πολύ.... τόσα ποστ δεν έχεις ξανακάνει σε κανένα παιχνίδι....
Μιλάς βέβαια πολύ αλλά όχι έτσι και όχι τόσο (νομίζω ότι επαναλαμβάνομαι :P)
Εκτός αν αποφάσισες στα ξαφνικά να το πάρεις πιο σοβαρά το παιχνίδι (κάτι που δεν αποκλείω) αλλά θυμάμαι καλά ότι μιλούσες πολύ περισσότερο όταν είχες γίνει δολοφόνα....
Αντίθετα ας πούμε δεν μιλούσες όταν ήσουν ρουφιάνος ή τσιράκι (δεν θυμάμαι ακριβώς δηλ.) και δεν σε είχαμε πάρει χαμπάρι.....
Ενώ τώρα κάνεις κατεβατά για να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας ;)
Είναι τόσο απλό και είναι λογικό να σας διαφεύγει...ο ελεύθερος χρόνος μου δεν είναι σε όλα τα παιχνίδια στα οποία συμμετέχω, ο ίδιος. Τώρα που έχω περισσότερο (για τους χ,ψ,ζ λόγους), είπα να το πάρω το τρέχον γκέημ, πιο σοβαρά:)

Ειδικά ο Φαντάγκο κάνει τα πιο παρατραβηγμένα σενάρια για να καλυφθεί...και τον πιστεύετε κιόλας :P
με πιάνεις....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αφού σε πιάνω...
Γιατί δεν σε πιστεύω; :hmm: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Δεν το αποκλείω αλλά δεν το βρίσκω και τόσο πιθανό και πιο πολύ μου μοιάζει η ψήφος σου :δε θέλω να προκαλέσω και τη ρίχνω σε αθόρυβο παίκτη.
θα συμφωνήσω μαζί σου.
Αντικρούονται βέβαια οι απόψεις μου ότι εσύ και η Ρεζ είσαστε "κακοί", αλλά έχω και μια άλλη φωνούλα να μου λέει, ότι μιας και είστε καλές παίχτριες, μπορείτε άνετα να θεατρινίσετε στην αρχή του παιχνιδιού και να μην πάρουμε χαμπάρι τίποτις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αφού σε πιάνω...
Γιατί δεν σε πιστεύω; :hmm: :P
α, αυτό είναι δικό σου πρόβλημα:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
A καλά τι το συνεχίζω.. πότε άλλαξα εγώ ψήφο; Πας να δημιουργήσεις εντυπώσεις; Τι ρωτάω...

ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΑ ΨΗΦΟ. Ψήφισα lorien και παρέμεινα σε αυτόν. Οκ;

αν είσαι όντως δολοφόνα, σίγουρα θα την γλυτώσεις την αυριανή δολοφονία (και η νοσοκόμα δεν έχει πέσει μέσα στις προβλέψεις της)
Aποφασίσατε να μη με σκοτώσετε γιατί φοβάστε τη νοσοκόμα και πάτε να το χρησιμοποιήσετε αυτό για να με κατηγορήσετε.. xaxaxxaxaa

μου φάνηκε η Ρεζ ύποπτη. Ένας ένας, με τη σειρά, όλοι θα πάρετε. Απλά εγώ ΔΕΝ ακολουθώ τον τρόπο σου. Δεν κάνω δηλώσεις του στυλ "νομίζω ότι η Ρεζ, η Ηρώ,.....*ακολουθούν άλλα 10 ονόματα *, ο άλλος μου εαυτός είναι ύποπτοι". Παρ'όλα αυτά καρφώνομαι ε? ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!
Ω ναι καρφώνεσαι, δυστυχώς για σένα.
Αν δεν ήμουν η Ηρώ θα με ενοχλούσε πολύ αυτό το "μπεεεεεεε" ειδικά αν είσαι πολίτης.
Επειδή θεωρώ ότι είσαι δολοφόνος γιαυτό δεν το σχολίασα αρνητικά, προσπαθείς να πείσεις και τέτοιου είδους τεχνάσματα είναι κατά μία έννοια δικαιολογημένα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Η Niyia έχει αποχωρήσει σε τουλάχιστον 1 παιχνίδι με 2 συνεχόμενες απουσίες, πιστεύεις αλήθεια ότι η ΚουΕ θα διακινδύνευε κάτι τέτοιο με το να την ορίσει δολοφόνο;:hmm:

Δεν το αποκλείω αλλά δεν το βρίσκω και τόσο πιθανό και πιο πολύ μου μοιάζει η ψήφος σου :δε θέλω να προκαλέσω και τη ρίχνω σε αθόρυβο παίκτη.

XA, XA, XA! Πλλλλάκα με κάνεις?

Μιλάς στον παίκτη που παρα λίγο να φύγει με το καλημέρα σας και που έκανε το πρώτο ποστ του παιχνιδιού ρίχνοντας μάλιστα και ψήφο!
Δλδ... αλήθεια πιστεύεις ότι με νοιάζει να μην προκαλέσω??? :P

Δεν έχω να φοβάμαι τπτ και ακόμα και να προκαλέσω και να με διώξετε μένουν ακόμα αρκετοί για να ...ξετρυπώσουν τους δολοφόνους!!!

Όλα αυτά που λες για τη Niyia είναι λογικά αλλά άμα το πάρουμε έτσι... well 5 άνθρωποι πρέπει να μπαίνουμε μονίμως "κακοί" και να ... ξαλλάζουμε το ποιός μπαίνει τσιράκι!:P

Στον "Τάκο" αυτή τη στιγμή ειναι Angie_Ann και dooo... για την πρώτη θέλω προσωπικά να δω κάποια πράγματα που δεν μου τα έχει δείξει ακόμα μεν, με προβληματίζει ότι έχουν ήδη αρχίσει τα "δαιμόνιο ένστικτο κτλ" γιατί θυμάμαι ότι και στο προηγούμενο παιχνίδι μετά από 1-2 γύρους άρχισε να λειτουργεί το "δαιμόνιο ένστικτο"...

Για την dooo κρατάω επίσης ... μισή πισινή και για αυτό δεν την ψηφίζω (ακόμα).

Καταλαβαίνω το σκεπτικό περί Niyiaς, αλλά στην παρούσα φάση [όπως και στον προηγούμενο γύρο όταν...συνήλθα από το εγκεφαλικό που είχα πάθει! :P] ψηφίζω αυτόν που μου φαίνεται πιο ύποπτος!

Κάνω κάτι λάθος? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Aποφασίσατε να μη με σκοτώσετε γιατί φοβάστε τη νοσοκόμα και πάτε να το χρησιμοποιήσετε αυτό για να με κατηγορήσετε.. xaxaxxaxaa
αυτό βέβαια δεν είναι δημιουργία εντυπώσεων...γιέα ράιτ. "Αποφασίσατε", "κατηγορήσετε"....
οι άλλοι, όχι εσύ. Εσύ είσαι πολίτης, είπαμε. Μισό. "Είπαμε"??? Εσύ είπες, για άλλη μια φορά.

Ω ναι καρφώνεσαι, δυστυχώς για σένα.
Αν δεν ήμουν η Ηρώ θα με ενοχλούσε πολύ αυτό το "μπεεεεεεε" ειδικά αν είσαι πολίτης.
Επειδή θεωρώ ότι είσαι δολοφόνος γιαυτό δεν το σχολίασα αρνητικά, προσπαθείς να πείσεις και τέτοιου είδους τεχνάσματα είναι κατά μία έννοια δικαιολογημένα..
Και μένα με ενοχλεί η στρατηγική που έχεις διαλέξει, αλλά κατά μία έννοια είναι δικαιολογημένη...:)
Το ΜΠΕ είναι κραυγή αφύπνισης! μη το παίρνεις προσωπικά. Μπορεί να σε βολεύει η ταμπέλα του "καλού" παίχτη, αλλά κάποια στιγμή τα δεδομένα αλλάζουν.

Ω ρε μάνα μου ελεύθερο χρόνο που έχω...:P δε το'χα πάρει χαμπάρι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Κάνω κάτι λάθος? :worry:
Τι να σου πω βρε Resident, ποιο το λάθος και ποιο το σωστό αν το ξέρεις πες το και σε μένα..
Το θέμα είναι να βγει δολοφόνος αύριο για να δούμε ποιος ψήφισε τι, ποιος υποστήριξε ποιον και ακόμα καλύτερο θα ήταν να είναι άτομο το οποίο έχει γράψει αρκετά.

Τώρα για τη Niyia δεν έχει δώσει δικαίωμα για να την υποψιαστώ και δε βλέπω να την ψηφίζει και κανείς άλλος.. μακάρι να βγει και να ναι δολοφόνος αλλά δεν το βλέπω πρώτον να ψηφίζεται και δεύτερον να είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
και υπάρχουν 18 ώρες για να κατασταλάξει κανείς στην ψήφο του ,non?

Και... 25 ωρες για όλους -1 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top